Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
teraz w centrum można miejsce znaleźć żeby zaparkować, kiedyś to kółka na Narutowicza kręciłem kilak razy albo stałem w bramie żeby cokolwiek sie zwolniło, dzięki strefie ludzie zupełnie inaczej parkuja jest wyznaczone miejsce jest poszanowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważcie ile osób wjędzie w każdą dziurę nie zważając na pieszych juz nie wspomnę o matkach z wózkiem. Przejść chodnikiem się nie dało, teraz jak jest strefa to jakoś kierowcy parkują bardziej rozważnie, bo są wyznaczone miejsca, nie ma już tak częstego zastawiania wręcz chodników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Utrzymanie auta (i to nie jednego często) i  na benzynę  jest kasa to i na bilet się znajdzie,  Ja tez jestem za tym aby w centrum było mniej samochodów na chodnikach, deptaku i gdzie się tylko da, nawet jak jest strefa parkowania to i tak aut jest od groma, spróbujcie przejść koło koziołka, po stopach samochody jezdżą, az strach jeden za drugim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważcie ile osób wjędzie w każdą dziurę nie zważając na pieszych juz nie wspomnę o matkach z wózkiem. Przejść chodnikiem się nie dało, teraz jak jest strefa to jakoś kierowcy parkują bardziej rozważnie, bo są wyznaczone miejsca, nie ma już tak częstego zastawiania wręcz chodników
      a tu pełna zgoda, a plan wyprowadzenia choc kilku samochodów z centrum miasta jak najbardziej słuszny to 1 a 2 jak przyjedzie sie do centrum cokolwiek załatwić to przynajmniej jest gdzie właśnie zaparkować, wczesniej znalezienie miejsca graniczyło z cudem. Teraz zawsze cos się znajdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz w centrum można miejsce znaleźć żeby zaparkować, kiedyś to kółka na Narutowicza kręciłem kilak razy albo stałem w bramie żeby cokolwiek sie zwolniło, dzięki strefie ludzie zupełnie inaczej parkuja jest wyznaczone miejsce jest poszanowanie
  tez kiedys na okopowej miałem firmę, to wiem cos o kręceniu kółek przez Orla , szlag człowieka trafiał, ta strefa parkowania rzeczywiście pokazała, ze kierowcy potrafia parkować zgodnie z przepisami i teraz miejsce zawsze się znajdzie, aby auto postawić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tą 1 zł , czy  2 zł mozna zapłacić, a przynajmniej teraz jest gdzie zaparkowac odkąd jest strefa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, stawki warszawskie; podobnie z biletami komunikacji miejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, stawki warszawskie; podobnie z biletami komunikacji miejskiej.
  za to w Warszawie dużo gorszy tabor, bez porównania do tego lubelskiego - nigdy nie rozumiem po co ktoś tak debilnie porównuje   ps: w Wenezueli paliwo po 20 groszy za litr, czyli u nas po ile powinno być? 25 groszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za to w Warszawie dużo gorszy tabor, bez porównania do tego lubelskiego - nigdy nie rozumiem po co ktoś tak debilnie porównuje   ps: w Wenezueli paliwo po 20 groszy za litr, czyli u nas po ile powinno być? 25 groszy
Często jesteś w stolicy? Skąd to wiesz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często jesteś w stolicy? Skąd to wiesz??
  w Lublinie i Warszawie jestem pół na pół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie najważniejsze jest na co zostaną przeznaczone pozyskane pieniądze, czy na budowę nowych miejsc parkingowych czy na premię urzędników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie nowe miejsca parkingowe ?!! na świecie są trendy ograniczające ruch samochodów osobowych z centrów miast. w Lublinie ma być odwrotnie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha. Idioci jesteście. Zuk i radni z platformy was oszukują, że będzie więcej wolnych miejsc parkingowych po zwiększeniu strefy i po podwyżce. Trzeba być głupkiem tak sądząc. Będzie to samo co jest teraz tylko bedziecie płacić więcej. Wielki prezydent nagle zauważył, że można na tym pieniązki natrzepać to trzeba powiększyć strefę. Do tej pory były darmowe miejsca na rusałce, kto chciał coś załatwić w centrum zostawiał tam samochód i szedł do centrum. Ale teraz już nie można przecież będzie. Trzeba będzie płacić. A może by tak cwaniaczki z ratusza i inne urzedasy zaczeliby tak samo płacić za miejsca parkingowe? Bo oni mają swoje darmowe parkingi.Także głupkiem jest ten co sądzi iż dzieki temu bedzie więcej miejsc parkingowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak wybudować duże parkingi poza strefą? Dlaczego myśli się tylko o tym,jak ZABRAĆ, bez logicznego DAĆ ALTERNATYWĘ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz teraz ci co mieszkaja na ul. junoszy ćwiklińskiej nie maja gdzie parkowac bo każdy do pracy jak jedzie do centrum czy do szkoły na długosza zostawiają na tych ulicach niech radni dzielnicy cos z tym zrobia bo nie ma gdzie parkowac mieszkaniec tych ulic jeszcze jak leszczyskiego zrobia platna to juz calkiem całe osiedle bedzie robic za parking widoczne glosowalo sie na radnych a oni nic nie robia na snopkowskiej postawili szlaban i maja zgłowy a na ul ćwiklinskiej i junoszy nie da sie postawic szlabanu jak sa korki przez te ulice skracaja droge a to jest osiedle dzieci lataja spaceruja panie starsze ale jada jak piraci nikogo to nie obchodzi jakies progi zwolniajace powiny być .RADA NIECH ZOBACZY CO SIE DZIEJE MIESZKANCY TYCH ULIC MAJA DOŚĆ PARKOWANIA URZEDNIKÓW I NAUCZYCIELI I UCZNIÓW NA TYCH ULICACH BO NIE TRZEBA PŁACIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem gdzie wy widzicie te trendy ograniczające ruch w miastach, co to za bzdury. Pojeździjcie po Europie to zobaczycie. Motoryzacja rozwija się coraz prężniej, samochodów jest coraz więcej przez co są coraz tańsze i bardziej dostępne i tego się nie zmieni. Właśnie większości miast Europy a ściśle w ich centrach buduje się potężne parkingi podziemnie, naziemne, z windami dla samochodów itp. Powiększanie strefy parkowania to bzdura ponieważ plany zagospodarowania powinny zakładać lokalizację dużych parkingów, może nie w ścisłym centrum ale w obrębie śródmieścia. Takie są trendy a nie jakieś "wyprowadzanie ruchu samochodów" co jest jakimś śmiesznym stwierdzeniem. Rowery i takie tematy to jest tylko Holandia, trochę Belgia i tyle a co najwyżej tylko ścisłe centra dużych miast maja wyprowadzony ruch samochodowy. Wyprowadzanie ruchu aut to jedna bzdura a powiększanie strefy to druga żeby tylko ściągnąć kasę. Bierzmy przykłady, które się od dawna sprawdzają u innych i nie wymyślajcie jakiś nowych teorii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego dajecie tylko suchą informację? Dlaczego w tytule ani w treści artykułu nie ma nazwy partii, która wprowadza podwyżki/ z którą związani są ludzie wprowadzający POdwyżki? Dlatego, że to jest partia, którą wciąż POpieracie??? Zobaczcie jakie tytuły były, gdy ktoś coś zrobił (nawet były członek) partii, którą tak zajadle sztandar ludu atakuje. I jak, Czytelniku? Już zauważyłeś jak bardzo Tobą te dziennikarzyny manipulują???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stwierdzono w USA, że budowanie nowych dróg i autostrad generuje jeszcze większy ruch samochodowy i po pewnym czasie nowe drogi też się korkują. w polskich miastach jest więcej samochodów w przeliczeniu niż miastach Europy zachodniej. 2 samochody w rodzinie to norma, bywa więcej , no i w rezultacie miejsca parkingowe robi się na dawnej piaskownicy, huśtawce i palcu zabaw. ale to na długo nie wystarcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie zapraszam do pozostawienia auta i pieszych spacerów po mieście ze swoim Bobasem wózkiem dziecięcym z naszej kolekcji brandstroller.eu POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuno wróć. Kiedyś płaciło się podatek drogowy -były drogi były parkingi. Teraz też się płaci podatek w cenie paliwa. za autostrady dodatkowo, za parking w mieście dodatkowo... tylko jakoś kierowcy nikt nie chce dopłacać. A tak na marginesie to dlaczego operator parkometru pobiera ode mnie pieniądze w postaci prowizji. Miastu można jeszcze zapłacić ale dlaczego byle jakie firmy na mnie żerują. Racja przecież mieszkam w jeszcze w Polsce .. tu każdy żeruje na bliźnim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...