Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strefa Płatnego Parkowania. Operator opóźnia się z malowaniem linii

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lipca 2016 r. o 17:53 Powrót do artykułu
Do k..y nędzy.Jaki przepis mówi o wyznaczeniu "konstrukcyjnym".Urzędnicy niech przestaną chrzanić głupoty i wezmą się za właściwe oznakowanie,albo wara od pieniędzy za parkowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo, prawem a my tu mamy dziki wschód i nasze urzędasy wiedzą lepiej. Ciekawe ile spraw przegrają w sadzie i jak wtedy "nietłukący" będzie to tłumaczył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe parkomaty sa bardzie skomplikowane, a takze opłaty sa wyższe niz poprzednio. Parkujac ostatnio przy ul. Osterwy obok Sezamu zaczęłam szukac parkomatu, ktory znajdowal sie w innym miejscu i różnil sie wyglądem (nie jestem z Lublina). Tymczasem prawdopodobnie byl osobnik w żółtej kamizelce, który robił zdjęcia, ale nie zająknął się, by poinformować,że są inne parkomaty i jak  działają. Z kolei na Hipotecznej parkomat "zjadł" mi złotówkę, "nie zrozumiał mnie". I pewnie o to chodzi władzom miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
do k..y nędzy.jaki przepis mówi o wyznaczeniu "konstrukcyjnym".urzędnicy niech przestaną chrzanić głupoty i wezmą się za właściwe oznakowanie,albo wara od pieniędzy za parkowanie.
mówi mówi, ale nie mówi w jaki sposób i jaki to ma być kolor kostki... także parkuj gdzie sie da, nia patrząc na linie a jak ci sm będzie chciała wlepić mandat, mów że to miejsce wyznaczone konstrukcyjnie i mogą ci na***yć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie mogą malować w nocy w tedy samochody nie parkują? Sam widziałem linie niedokończone wieczorami a samochodów brak :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIELISZEK TO IDIOTA PO CO ŻUK GO TRZYMA - KIELISZEK WYPOWIADA SIĘ W MEDIACH NIE ZNAJĄC POLSKIEGO PRAWA - CO WYPOWIEDZ, TO WIĘKSZA GŁUPOTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znakiem poziomym jest linia w kolorze białym, tymczasowym w kolorze żółtym. Coś jeszcze trzeba tym idiotom z miasta tłumaczyć???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszny Kraj i śmieszne miasto. Jak nie może Firma zdążyć z malowaniem to niech zapłaci 5 milionów złotych do kasy miasta to będzie wiedziała za co ma płacone. I od razu " RUCHÓW NABIERZE"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojewodo skasować płatne parkingi razem z Żukiem i Kieliszkiem. :):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...