Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strefa płatnego parkowania w Lublinie już jest. A parkingi?

Utworzony przez perła, 5 października 2012 o 19:15 Powrót do artykułu
Juz widzę jak bedzie z parkingami w centrach handlowych, tak samo było z Plazą, przez chwilę było bezpłatne parkowanie, a potem już płatne. Tak samo bedzie z nowymi parkingami w centrach handlowych na obrzeżach strefy-jak powstaną :-) , bo zawsze znajdzie się argument aby po jakimś czasie zrobić tylko dla klientów mimo że założenie na początku będzie jako wspólny parking dla wszystkich.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JAKIE PARKINGI? NIE DLA PSA KIEŁBASA!!! PODATNIK JEST PO TO BY TYRAŁ NA LUKSUSY WŁADZY!!! ZGODNIE Z POLITYKĄ RZUNDU TUSKA TO KIEROWCA JEST SPONSOREM LUKSUSOWEGO ŻYCIA DARMOZJADÓW ZWANYCH URZĘDNIKAMI. KANALIE WYPRZEDAŁY A SORKI SPRYWATYZOWAŁY DOCHODOWE PRZEDSIĘBIORSTWA I NIE MA KOMU PŁACIĆ PODATKÓW NA UTRZYMANIE BANDY DARMOZJADÓW- TUSKU KOCHANY Z MINIMUZGIEM ROSTOWSKIM ZRZUCILI OBOWIĄZEK WYKARMIENIA PARTJNYCH KOLESI NA BARKI KIEROWCÓW!! CIEKAWI MNIE KIEDY NARÓD ROZJEDZIE TCH ZŁODZIEII W GARNITURACH ZWANYCH POLITYKAMI I EKONOMISTAMI OD WYŁUDZANIA KASY!!
0
przestańcie nagłaśniać to jęczenie radnych. to niezdrowe jest! WSZYSTKIE duże miasta mają strefy, które są niezbędne dla poprawnego funkcjonowania miasta. Po proostu inaczej się nie. Zamiast budować parkingi należy usprawniać komunikację miejską. Parkingi prędzej czy później i tak się zapchają. Należy promować inny, alternatywny sposób komunikacji w mieście, a nie samochody. Wszystkich samochodów, choćby nie wiem ile parkingów zbudowano nie zmieścicie w centrum. To utopia. Poza tym Lublin nie jest miastem wielkim i wszędzie blisko na piechotę. Panie radny, rusz pan cztery litery!
0
jak zwykle od dup..y strony...
0
gf napisał:
przestańcie nagłaśniać to jęczenie radnych. to niezdrowe jest! WSZYSTKIE duże miasta mają strefy, które są niezbędne dla poprawnego funkcjonowania miasta. Po proostu inaczej się nie. Zamiast budować parkingi należy usprawniać komunikację miejską. Parkingi prędzej czy później i tak się zapchają. Należy promować inny, alternatywny sposób komunikacji w mieście, a nie samochody. Wszystkich samochodów, choćby nie wiem ile parkingów zbudowano nie zmieścicie w centrum. To utopia. Poza tym Lublin nie jest miastem wielkim i wszędzie blisko na piechotę. Panie radny, rusz pan cztery litery!
zgodnie z Twoim tokiem myślenia to powinno budować się mieszkania z płatnymi toaletami wszak ciemny naród za czynsz zapłaci i za korzystanie z toalety również zapłaci, w Niemczech są strefy płatne ale autostrady są darmowe, parkingi ogólnie dostępne i darmowe poza strefami,
0
Ten Tułajew jest beznadziejny, koleś zablokuje każde działanie Żuka, byle tylko zbić własny kapitał polityczny. Kto głosował na tego typa? Strefa płatnego parkowania jest w każdym duzym mieście i to od kilkunastu lat. Lublin jest chyba ostatnim, które wprowadza takie rozwiązanie. Trzeba rozwijać komunikację miejską, a nie oddawać chodniki i ulice ludziom, ktorzy przyjeżdżaja do pracy na 8 godzin i blokują miejsca parkingowe. Po wprowadzeniu strefy mozna wreszcie odetchnąć od ciągłego przeciskania się pomiędzy nieprawidłowo zaparkowanymi samochodami na chodnikach !
0
Niestety ale władze miasta nie myślą a chcą jak najszybciej zarobić. Zawsze był problem z parkingami w lublinie a szczególnie podczas roku akademickiego gdzie teraz jesienia jest punkt kulminacyjny bo zła pogoda deszczowa zacheca do poruszania sie samochodem. Dlaczego w lecie nie ma problemu z zaparkowaniem samochodu gdzie się chce? i mam na myśli czerwiec żeby nie było że mówie o miesiącach urlopowych. To teraz na tygodniu jak będę chciał coś załatwić na miasteczku akademickim to musze samochód jak przyjadę zostawiać na parkingu pod leclerciem? Mieszkałem na langiewicza w akademiku 2 lata i zawsze był tam problem z parkowaniem. Spróbujcie busem przejechać w godzinach między 10 a 14 przez langiewicza. Nie raz pół godziny krążyłem po okolicy by postawić samochód pod akademikiem gdzie mieszkałem i gdzie miałem niby zapewnione miejsce parkingowe ale oczywiście zajęte przez samochody z rejestracjami szczególnie LU później LSW i LLB i nie raz zimą byłem zmuszony by zostawiać samochód na parkingu pod leclerciem i iść po niego o godzinie 18 bo się w końcu miejsce pod akademikami zwolniło. Nie wspominając już o tych łajzach które stając nie odpowiednio zjamowały miejsce nie raz 3 samochodom co jest częstym przypadkiem pod akademikiem i to właśnie wieczorem przez samochody z rejestracją LU. Mieszkałem w różnych miejscach lublina i wszędzie jest tragedia jeśli chodzi o parkowanie.Ciekawi mnie kogo stać by płacić miesięcznie takie kwoty. Ale skoro państwo planuje w przyszłym roku wyciągnąć z kieszeni podatników dodatkowe 4 mild zł na mandatach to ja sie nie dziwie . Ciekawi mnie kiedy u nas zacznie funkcjonować handel wymienny jak w hiszpanii czy włoszech gdzie to są bogatsze kraje od naszego
0
micha napisał:
Ten Tułajew jest beznadziejny, koleś zablokuje każde działanie Żuka, byle tylko zbić własny kapitał polityczny. Kto głosował na tego typa? Strefa płatnego parkowania jest w każdym duzym mieście i to od kilkunastu lat. Lublin jest chyba ostatnim, które wprowadza takie rozwiązanie. Trzeba rozwijać komunikację miejską, a nie oddawać chodniki i ulice ludziom, ktorzy przyjeżdżaja do pracy na 8 godzin i blokują miejsca parkingowe. Po wprowadzeniu strefy mozna wreszcie odetchnąć od ciągłego przeciskania się pomiędzy nieprawidłowo zaparkowanymi samochodami na chodnikach !
Widać że nie masz własnego samochodu a jeśli takowy posiadasz to nie używasz go do dojeżdzania codziennie do pracy bądź masz zapewnione miejsce parkingowe w pracy i własny domowy garaż. To jest wyciąganie dodatkowej kasy od podatnika i nie ma na celu uskutecznienia transportu miejskiego bo jeśli chodzi o lublin to mpk w lublinie jest dobry moim zdaniem i nie raz z niego korzystałem. Spróbuj zaparkować samochód w godzinach od 8 do 14 blisko centrum Oczywiście na obrzeżach lublina np na takiej bursztynowej czy szmaragdowej bądź w drugą strone to na osiedlach w godzinach pracy znajdziesz miejsce bez problemu ale nie znajdziesz takiego miejsca parkingowego w śródmieściu w tych godzinach. Teraz ludzie któży parkowali w centrum szukają tego miejsca w śródmieściu gdzie zawsze był problem z parkowaniem przez ostatnie 5 lat jak mieszkałem w lublinie
0
Zgadzam się. Całkowicie od dupy i do dupy!!!
0
Antypasożyt napisał:
JAKIE PARKINGI? NIE DLA PSA KIEŁBASA!!! PODATNIK JEST PO TO BY TYRAŁ NA LUKSUSY WŁADZY!!! ZGODNIE Z POLITYKĄ RZUNDU TUSKA TO KIEROWCA JEST SPONSOREM LUKSUSOWEGO ŻYCIA DARMOZJADÓW ZWANYCH URZĘDNIKAMI. KANALIE WYPRZEDAŁY A SORKI SPRYWATYZOWAŁY DOCHODOWE PRZEDSIĘBIORSTWA I NIE MA KOMU PŁACIĆ PODATKÓW NA UTRZYMANIE BANDY DARMOZJADÓW- TUSKU KOCHANY Z MINIMUZGIEM ROSTOWSKIM ZRZUCILI OBOWIĄZEK WYKARMIENIA PARTJNYCH KOLESI NA BARKI KIEROWCÓW!! CIEKAWI MNIE KIEDY NARÓD ROZJEDZIE TCH ZŁODZIEII W GARNITURACH ZWANYCH POLITYKAMI I EKONOMISTAMI OD WYŁUDZANIA KASY!!
Zapomniałeś jeszcze o jednej bandzie darmozjadów. PiSowscy posłowie, jak mówi Ferdynad Kiepski "trzepią kasiorę" i oprócz marszów z pochodniam, krytykowaniu rządzących nic nie robią.i
0
Tułajew ma rację, bo musiał zapłacić 2 zł za parking !!!!!!!!!!! Ja się pytam, jakim prawem tak wybitny polityk ma płacić za parking ??? Wszyscy radni z PIS nie powinni płacić za parkowanie, bo to dzięki nim nastąpił rozwój Lublina i tyle dobrego mamy. Chwała im za to .
0
Gość napisał:
Zapomniałeś jeszcze o jednej bandzie darmozjadów. PiSowscy posłowie, jak mówi Ferdynad Kiepski "trzepią kasiorę" i oprócz marszów z pochodniam, krytykowaniu rządzących nic nie robią.i [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1349462858' post='681037'] Zapomniałeś jeszcze o jednej bandzie darmozjadów. PiSowscy posłowie, jak mówi Ferdynad Kiepski "trzepią kasiorę" i oprócz marszów z pochodniam, krytykowaniu rządzących nic nie robią.i
Telewizji TRWAM bronią, to bardzo dużo robią.
0
Ministrancie Tułajew! Jeśli to czytasz to wbij sobie do łba, że mieszkancy Lublina wybrali cię do RM po to, żebyś dbał o rozwój miasta A NIE po to, żebyś lizał du*ska klechom i blokował wszystko co wyjdzie z ręki Żuka. Kumasz?
0
A może wziąć przykład np. z Kielc, gdzie wybudowano kilka parkingów wokół ścisłego centrum i nie ma problemu z pozostawieniem samochodu.... A nawet obsługa parkingów proponuje karnety, bo taniej niż opłata z taryfą godzinową... I nikt nie parkuje na trawnikach! A w Lublinie wypada chyba porzucać samochody na środku ulicy, bo jaka jest szansa zaparkowania w dzień roboczy na miasteczku akademickim?????????????? A Straż miejska tylko zbiera żniwo i uwija się tylko przy kasowaniu mandatów.... A może te zainkasowane pieniądze na parkingi przekazać? Mamy XXI wiek, a na ulicach Lublina..... BUSZ!
0
ul. Witosa i Spółdzielczości pracy jest całkiem niedaleko płatnej strefy..... śmiech na sali potrzebne są parkingi i pobliżu strefy a nie na obrzeżach miasta!!!!!!!!!!!!
0
PIS A BLOKADĘ NA KOŁA IM !!!!!
0
Biedny Pan Roman. Na paliwo ma zeby codziennie dojechac a 5 zlotych dziennie na parking juz nie. Ojoj.
0
Chyba Komunikacja Miejska istnieje, autobusem do pracy też można spokojnie doje chać!
0
Sylwester Tułajew, radny PiS - i wszytko jasne, ten człowieczek zawsze znajdzie powod by przypiieprzyc sie do Żuka. On jest poprostu żenujący z tym swoim "anty" do wszystkiego.
0
asd! napisał:
Biedny Pan Roman. Na paliwo ma zeby codziennie dojechac a 5 zlotych dziennie na parking juz nie. Ojoj.
5 zł? Chyba przy zakupie karty na rok, a na taką inwestycję rzeczywiście nie wszystkich stać. Obecnie posiadanie samochodu nie oznacza bogactwa, a niektórzy muszą dojeżdżać własnym środkiem lokomocji, gdyż z wielu miejsc, nawet w pobliżu Lublina, nie ma innej możliwości.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: