Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strefa Płatnego Parkowania w Lublinie: Mogą być zmiany w wielkości i opłatach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 marca 2018 r. o 06:53 Powrót do artykułu
we łbach im się ***i chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie na 2 lata komunikację miejską za darmo (tzn zrzućmy się na nią). I zobaczymy ile ludzi przesiądzie się do MPK. Bo co z tego, że dowalicie opłaty za auto, jak sieć autobusowa kuleje.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko z myślą o człowieku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno byc drożej i auta starsze niz 7 lat powinny miec zakaz wjazdu do centrum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki pomysły skutecznie zniechęcą do odwiedzania centrum i większość sklepów i punktów usługowych padnie. Czy o to wam chodzi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plan, czyli jak wyłudzić kasę od zmotoryzowanych bo od pieszych się nie da bo nie ma jak!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
efekt będzie taki że wszyscy wyniosą się z centrum firmy mieszkańcy i zostaną zgliszcza tak jak kiedyś wynieśli się ze starówki a potem z krakowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Lublina Żuk po raz kolejny wyrzuca nasze pieniądze w błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok. Próbowałam tak zrobić jak proponują rajcy miejscy. Mieszkam po Lublinem dosłownie 2 km od granicy miasta. Przez okres 10 m-cy jeździłam autobusem. Zajmowało mi to średnio ok 2 godziny dłużej niż samochochodem. Było to wynikiem przede wszystkim niedostosowania rozkładu jazdy (zbyt mała częstotliwość) do potrzeb. Do miejsca gdzie mieszkam dojeżdza niestety tylko jeden autobus. Pracuję od 7.30 a musiałabym wyjeżdzać o godz. 6.09 z osiedla a zamiast wrócic o 16 do domu wracałam o 17 o ile autobus przyjechał bo bywało różnie. Skargi zgłaszane do ZTM nie pomagały. Po prawie roku przesiadłam się do samochodu. Myślę że ulgi na linie autobusowe będą słabą zachętą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z centrum lublina przenieść wszystkie urzędy do jednej lokalizacji np. felin. w ciągu kwartału centrum wyludni się całkowicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszkam w ścisłym centrum i ciężko mi do pracy dojechać na teren byłego Ursusa. Szczególnie zimą ponad pół kilometra od przystanku do pracy i z powrotem. 39 i 45 zapchane do granic możliwości. I jeszcze mam płacić za to, że się "mpk" spóźni przez co i ja się spóżnię. Paranoja, wolę samochód. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak stajnie na rogatkach miasta i wjazd tylko na koniach, oczywiście wcześniej wszyscy muszą byc przeszkoleni do jazdy takim sprzętem.... i wiśta wio! Ekologicznie, w miarę czysto, każdy dżokej z własną miotełką do sprzątania po rumaku, sieć saloonów w każdej dzielnicy i pod szkołami i kosciołami, parkometryz sianem ? Podsuwam ten pomysł za darmo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...Paranoja, wolę samochód" - teraz pomyśl, że kazdy woli samochód i mamy zdewastowane centrum - głośne, śmierdzące, zapchane, okropne do życia i przez to wyludniajace się. Nie ma miejsc na wszystkie samochody w centrum. Po prostu. I takie ruchy miasta, żeby wywalac auta sa niezbędne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za tak wielkie zmarnowane pieniądze to można napisać jeszcze więcej stron raportu który zacznie się pogonić na cztery wiatry całą ekipę łatwą ręką wydającą nasze pieniądze. W Lublinie mamy tylu mądrych i wykształconych ludzi których prezydent nie dostrzega i nie szanuje a to zemści się już niedługo. Wówczas to oni bez firmy doradczej stwierdzą - przesiądź się pan na rower.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Póki co promuje się ruch pieszy przez skracanie zielonego dla pieszych (skrzy. Lipowa z Curie-Skłodowskiej) i takie ustawianie zielonego by pieszy nie zdążył przejść przez dwie jezdnie arterii (vide rondo Dmowskiego). Do korzystania z autobusów obok częstotliwości nie przekonuje rozmieszczenie przystanków, które nie tworzą zespołów przystankowych na skrzyżowaniach (co urtudnia przesiadkę na relację poprzeczną). Ponadto, a propos obecnych warunków zimowych, proszę przejść się ulicami Lublina. Wciąż wiele przejść dla pieszych i chodników jest nieodśnieżona. Mnóstwo ulic odśnieża się na zgłoszenie- oczywiście jedno zgłoszenie nie wystarczy tylko trzeba dzwonić i przekonywać, że chodnik na pewno leży na działce miejskiej i nie przylega do prywatnej posesji. Dlatego wciąż wybieram samochód, bo pieszym i pasażerem autobusu bywam i wiec co to znaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ch*j wam w D*py kochani radni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!!! Miasto którego centrum epatuje cmentarnym spokojem, bezruchem i stagnacją, gdzie wrony zawracają psy d...mi szczekają, wznosi kolejne bariery żeby zniechęcić do odwiedzenia centrum! Proponuję jeszcze podwyżkę czynszów! A ten nowy deptak taniej będzie w internecie obejrzeć. W centrum nie ma już usług, handel ledwie zipie, ludzie się wyprowadzają - wszystko dzięki polityce wypychania ŻYCIA z centrum miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słuszna propozycja! Nareszcie został opracowany dobry projekt. Z pewnością kierowcy będą się sprzeciwiać bo chcieli by podjezdzać pod każdy sklep pod same drzwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ujęto w planie likwidację darmowego parkingu przy urzędzie wojewódzkim i innych urzędach i czy jest w planie likwidacja dodatków za korzystanie z prywatnych samochodów które mają urzędasy oraz co 6 m-cy badanie wszystkich urzędasów przez psychiatrę niezależnego z uwagi na zmiany w mózgu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszkam w ścisłym centrum i ciężko mi do pracy dojechać na teren byłego Ursusa. Szczególnie zimą ponad pół kilometra od przystanku do pracy i z powrotem. 39 i 45 zapchane do granic możliwości. I jeszcze mam płacić za to, że się "mpk" spóźni przez co i ja się spóżnię. Paranoja, wolę samochód. A ja mieszkam na Broniwicach i dojezdżam do centrum w ciągu 8 minut i nie narzekam na komunikację miejską. W centrum pojazdy w wielu miejscach stoją poza parkingami i ponoszą się na chodnikach co nie tak dawno pokazywała prasa. Ulice w centrum zakorkowane i bardzo dobrze ze mają być ograniczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...