Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
parkowanie po 20 powinno byc bezplatne oraz w niedziele tak jest w nazwijmy to krajach wysokorozwinietych na zachod od Odry zreszzta latwo zobaczyc jak to jest uregulowane w tych krajach dobre pomysly nalezy powielac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oho, samochodziarze sie denerwują i tu na forum!!! I bardzo dobrze.Zrozumcie wreszcie. ze kupując samochód nie kupujecie jednoczesnie prawa do darmowego parkowania, nie macie prawa zadąć miejsc parkingowych i to za darmo.Samochodów w mieście jest za duzo, a zwlaszcza w srodsmiesciu, wiec jak chcecie to rozwiązać?Srodmiescie jest ciasne, gesto zabudowane i nie ma juz miejsca na kolejne parkingi.Skoro tak to te instniejace powinny byc luksusem.A za luksus sie placi. Poza tym najwiekszym problemem sa przyjezdzajacy do pracy, najczesciej urzednicy i parkujacy na 8 godzin, blokujac tym samym miejsca reszcie interesantow.Sam mam czasem cos do zalatwienia w urzedzie.Sprawa zajmie mi co najwyzej 10 min., ale nie mam gdzie postawic, bo jasnie pan urzednik przyjerzdza na caly dzien do pracy i blokuje mi miejsca!!A to najbardziej uderzy w takich wlasnie wygodnickich.Parkowanie na kilknanascie minut, załatwienie sprawy, place 2 zł i jade dalej zwalniając miejsce nastepnym.jest rotacja.A jak miejsca sa po blokowane na 8 godz. to ja krążę po śródmieściu i robie kółka szukajc miejsca.I te 2 zł spale z nawiązką w benzynie.Myslcie ludzie!!W kogo to najbardziej uderzy?Na pewno nie w petentow zaltwiajacych sprawy w centrum. A co do meiszkanców to zapewne bedzie jakiś karnet czy cos, bo nie wierze, ze beda płacic za kazda godz. Artykul milczy na ten temat, bo dziennikarz nie widzial jeszcze tego projektu uchwaly. Takie roziazania stosuje sie na calym swiecie i w Polsce i nikomu czapka z głowy nie spada.Strefa jest np. w Wawie, Bydgoszczy, Poznaniu, Wrocławiu itd.Normalna rzecz.Wreszcie bedzie normalnie i nie trzeba będzie sie przeciskać miedzy zaparkowanymi samochodami na chodnikach. Uprzedzam ewentualne ataki.Mam wlasny samochód, ale potrafie tez poruszac sie po miescie pieszo i autobusami.I te dwa ostatnie sa czesto lepszym wyborem niz pchanie sie za wszelka cene pod miejsce docelowe wlasnym samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oho, samochodziarze sie denerwują i tu na forum!!! I bardzo dobrze.Zrozumcie wreszcie. ze kupując samochód nie kupujecie jednoczesnie prawa do darmowego parkowania, nie macie prawa zadąć miejsc parkingowych i to za darmo Kupując buty, też nie kupujesz sobie prawa do chodzenia po chodnikach. Posiadając samochód płacisz za niego podatki, tak jak płacisz podatki za "chodzenie" po chodniku. Tylko za samochód płacisz o niebo większe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oho, samochodziarze sie denerwują i tu na forum!!! I bardzo dobrze.Zrozumcie wreszcie. ze kupując samochód nie kupujecie jednoczesnie prawa do darmowego parkowania, nie macie prawa zadąć miejsc parkingowych i to za darmo Kupując buty, też nie kupujesz sobie prawa do chodzenia po chodnikach. Posiadając samochód płacisz za niego podatki, tak jak płacisz podatki za "chodzenie" po chodniku. Tylko za samochód płacisz o niebo większe.
Jeżeli usiądziesz na ławce lub zatrzymasz się przy wystawie sklepowej to ktoś żąda od ciebie dodatkowej opłaty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oho, samochodziarze sie denerwują i tu na forum!!! I bardzo dobrze.Zrozumcie wreszcie. ze kupując samochód nie kupujecie jednoczesnie prawa do darmowego parkowania, nie macie prawa zadąć miejsc parkingowych i to za darmo Kupując buty, też nie kupujesz sobie prawa do chodzenia po chodnikach. Posiadając samochód płacisz za niego podatki, tak jak płacisz podatki za "chodzenie" po chodniku. Tylko za samochód płacisz o niebo większe.
NIe kupuej, bo je mam.Jak ide po meiscie to ide, nie blokuje meijsca w srodmiesciu, nie zastawiam, nie utrudnianm przejscia innym jak to robi samochód na chodniku na Narutowicza.I najwazniejsze: ja jestem podmiotem.Samochod to przedmiot.Prosze wiec nie uprzedmiotawiać ludzi.Placisz za zostawienie przedmiotu i za zajecie miejsca, ktorego jest w centrum malo.Rozumiesz roznice? A poza tym to podatek jest danina o charakterze przymusowym.Niestety musze je placic.Oplata za bilet parkingowy to nie podatek, tylko oplata uzalezniona od moich decyzji.Jak nie przyjade samochodem to nie zaplace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srali mucha będzie wiosna. najważniejszy jest kanał F, potrójny ruchomy dyfuzor i kers
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zrobią strefę płatnego parkowania na nowo zamkniętej części 1-go Maja. Tyle tu miejsca, a to co robią kierowcy to paranoja! Moze zebrałoby się na skończenie te zawijasa na Trasie Zielonej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli przeszkadza ci źle zaparkowany samochód na chodniku to dzwonisz do SM i po kłopocie, Jeżeli przejdziesz w nieodpowiednim miejscu lub na czerwonym też zapłacisz mandat jak cię złapią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jak ktoś pracuje w centrum??? Ma płacić za 8 godzin postoju dziennie! To chyba nienormalne! Współczuję od razu mieszkańcom, którzy nie mają garażu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochody przeszkadzają na chodnikach to fakt. Ale żule w bramach i pod sklepami też kur..a przeszkadzają, więc niech tez płaca za stanie w bramie i pod sklepem i za twarzowe i nosowe. Postawcie tzw. parkożule, godzina niech kosztuje 1,5zł. deb***izm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracujący w centrum napisał:
A co jak ktoś pracuje w centrum??? Ma płacić za 8 godzin postoju dziennie! To chyba nienormalne! Współczuję od razu mieszkańcom, którzy nie mają garażu...
W krajach europy zachodniej firma ci oplaca miejsce parkingowe.Moja firma placi za miejsce parkingowe w centrum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I za co tu płacić Większość uliczek to śmierdzące i brudne meliny, więc nie dość, że zapłacisz za parkowanie to potem auta albo nie znajdziesz albo zniszczone (uszkodzone). Jak chcą żeby płacić to proszę bardzo - usunąć żuli, drechów, gimnazjalistów z uszkodzonym ośrodkiem myślowym lub brakiem nie wpuszczać, zapewnić ochronę nad strefą i autem a nie drzeć kasę za nic, gdzie znając życie i tak urzędasom będzie mało i wpuszczą bezużyteczną straż miejską, która będzie wystawiać mandaty jak zwykle nie wiadomo za co. szukają kasy??? to niech zlikwidują Straż miejską i kasa będzie oni i tak zamiast pomagać ludziom to utrudniają tylko, nigdy nie ma ich jak są potrzebni, a jak człowiekowi przypadkiem coś upadnie to już są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złodzieje podwyższyli ceny wody, dali mniej kasy na komunikację a teraz wprowadzaja haracz dla kierowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kutwa pograł bym w golfa, hmmmm jest tu jakieś pole golfowe??? zajeb...ł bym mocnym kijem w kilka "pustych piłeczek"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O i ten pomysł radnych popieram 2 zł to nie jest jakiś wielki wydatek, a godzinka wystarczy na załatwienie większośc i spraw w centrum. Tylko żeby były parkomaty bo bieganie "z jezykiem na brodzie" do kiosku po bilet parkingowy to 1) troche przestażały pomysł, 2) jest nie wygodne, 3) bilety nie zawsze są w kioskach. Do pełni szczęścia to jeszcze tylko SM albo Policja mogłyby zająć się osobnikami oferującymi popilnowanie samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś pracuje w centrum, to niech jedzie autobusem. Proste. Strefa płatnego parkowania jest właśnie wymierzona w osoby, które blokują cenne miejsca parkingowe w centrum przez 8 godzin i osoby, które muszą na chwilę podjechać coś załatwić w urzędzie czy banku nie mają gdzie zaparkować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pp napisał:
Jak ktoś pracuje w centrum, to niech jedzie autobusem. Proste. Strefa płatnego parkowania jest właśnie wymierzona w osoby, które blokują cenne miejsca parkingowe w centrum przez 8 godzin i osoby, które muszą na chwilę podjechać coś załatwić w urzędzie czy banku nie mają gdzie zaparkować.
Dobre firmy zapewniają swoim klientom parkingi a jeżeli te w centrum jak banki i "salony" z telefonami tego nie zapewniają to niech się wynoszą tam gdzie mogą takie miejsca zapewnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płatną strefę powinno sie wprowadzać jeśli ma sie do zaproponowania duże parkingi na obrzeżach wspomnianej strefy. Jak zwykle sprawę załatwiają od d..py strony. Jak dojeżdżam do pracy w centrum (spoza Lublina)i jednocześnie dowożę dziecko do przedszkola to chyba bęe wyruszała o 4-tej. Jak ktoś mi powie, że lublin to miejsce przyjazne ludziom i rodzinom, to mu oczy wydrapię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno powinni to wprowadzić, nie wiem nad czym tu sie zastanawiać. Większość ucieka mieszkać poza miasto bo smród i wogle więc za komfort przyjechania autem do miasta do pracy trzeba płacić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję urzędnikom miasta również wprowadzić płatne parkowanie ! Koniec z darmochą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...