Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strona MPK Lublin: Ruszyła wyszukiwarka połączeń

Utworzony przez Gość, 10 stycznia 2011 r. o 21:49 Powrót do artykułu
MPK czy ZTM bo sam nie wiem co tak naprawdę funkcjonuje w Lublinie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma to na celu? Bo trzeba znać dokładną nazwę przystanku (pokręcone nazwy) i podać dokładną godzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
MPK czy ZTM bo sam nie wiem co tak naprawdę funkcjonuje w Lublinie ?
Obydwie instytucje funkcjonują. Tak trudno zrozumieć strukturę przewozów miejskich? Wystarczy trochę pomyśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzis testowalem...z Dziewanny na Metalurgiczna jechalbym rowno....2 godziny hahaha szybciej bym na piechote doszedl niz z wyszukiwarka polaczen MPK:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogli normalnie dodać rozkład do http://jakdojade.pl a nie tworzyć jakieś nieużyteczne zabawki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witaj Europo! Jeszcze tylko niech Ukraina zacznie eksportowac od nas samochody w liczbie 900 000 sztuk rocznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej dodać link do jakdojade... bedziemy sobie tworzyc trasy chyba w stolicy, bo lublina jeszcze nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie raczyli podać linku, a na stronie MPK nie mogę znaleźć, ale znalazłem inny fajny rozkład http://lublin.przesiadki.pl/ można w nim przesuwać po mapie początek i koniec trasy bez znajomości nazw przystanków i ulic i są wszystkie linie nie tylko obsługiwane przez MPK ale również przez ZTM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzordz Zbozowiec napisał:
Dzis testowalem...z Dziewanny na Metalurgiczna jechalbym rowno....2 godziny hahaha szybciej bym na piechote doszedl niz z wyszukiwarka polaczen MPK:)
Na koniec Metalurgicznej autobusy linii 45 i 57 dojeżdżają tylko w szczytach z częstotliwością ok. 50 minut. Nie ma potrzeby, żeby tam jeździły przez cały dzień i częściej. Więc można czekać i 4 godziny na taki autobus (np. od 9 rano). Jak chcesz się dostać szybciej pomiędzy szczytami to dojedź do przystanku Tyszowiecka przy skrzyżowaniu Mełgiewskiej i Metalurgicznej, a dalej na piechotke kilkaset metrów. Myślenie przyszłością narodu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna bzdura-zlikwidujcie jazdę stadami autobusów , bo jak mają się ludziska przesiadać , gdy 4 na raz podjadą a dodatkowo blokują ich np. 25 i 27 na Fabrycznej, a przystanek jest odśnieżony na 1 przegub?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...