Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stróże prawa ponad prawem? Policja: Niekoniecznie

Utworzony przez Gość, 7 października 2009 r. o 17:16 Powrót do artykułu
jezu no co za deb***e pisza na takie tematy artykuly? wiadomo ze jak zaopatrzeniowiec dostarcza bulki to nie parkuje 1 km od sklepu tylko tam gdzie mu najwygodniej zajechac w miare nie szkodzac innym, tak samo policja pracuje, przeciez prywatnie sie nie bujaja po miescie tylko ciagle bedac na sluzbie... dajcie se spokoj..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jezu no co za deb***e pisza na takie tematy artykuly? wiadomo ze jak zaopatrzeniowiec dostarcza bulki to nie parkuje 1 km od sklepu tylko tam gdzie mu najwygodniej zajechac w miare nie szkodzac innym, tak samo policja pracuje, przeciez prywatnie sie nie bujaja po miescie tylko ciagle bedac na sluzbie... dajcie se spokoj..
Polak sie do wszystkiego przyczepi taka jego natura. Zreszta nie chce mi sie juz komentowac dokonan co po niektorych bo moga je sobie w kieszen wsadzic i przyklepac. Szkoda papieru na takie rewleacje jesli sie pokaza w wydaniu papierowym a patrzac na range wydarzen w dzienniku obawiam sie ze bedzie to 2 jak nie 1 strona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zakazach stają tylko niedoświadczeni policjanci. ja mam 15 lat służby i w takiej sytuacji wolę pokręcić się 20 minut po mieście w poszukiwaniu wolnego miejsca postojowego. dzięki temu mam więcej wolnego czasu i luz od pismaków. a interwencję załatwi kto inny. prawa trzeba przestrzegać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to akurat nie Zielona tylko Staszica!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krol napisał:
na zakazach stają tylko niedoświadczeni policjanci. ja mam 15 lat służby i w takiej sytuacji wolę pokręcić się 20 minut po mieście w poszukiwaniu wolnego miejsca postojowego. dzięki temu mam więcej wolnego czasu i luz od pismaków. a interwencję załatwi kto inny. prawa trzeba przestrzegać.
koleś chyba czas na emeryturę wszyscy doskonale wiemy że jak wózek stoi na zakazie to nie po to by załatwić swoje sprawy tylko jest tam interwencja i nikt z nasz nie będzie jeździł po parkingach jak ktoś potrzebuje pomocy. ale widać że się człeniu wypaliłeś wiec nie rób kich bo niedobrze mi się robi jak czytam takich leni jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przyszłym tygodniu przyjdzie pora na źle zaparkowane wozy strażackie, a za dwa tygodnie wejdzie nowa ramówka z karetkami stojącymi na zakazie. Juz ludzie nie maja sie czego czepic, chyba sie komus nudzi juz do oporu, albo ten co to zdjecie zrobil pewnie mokro teraz ma z radości. I moge sie zalozyc że w przeciagu ostatniego miesiaca napewno dostał mandat za złe parkowanie i jeszcze nim targają emocje złości i rozpaczy przemieszczane z uczuciem skrajnej głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na jutrzenki chłopaki czasem skaczą na kebaba i zostawiają bryke na chodniku, gdzie mandatami tak to sypią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może warto zainteresować się życiorysem tego "grzmiącego czytelnika", mogę się założyć, że byłoby warto. Takie "donosy" ten grzmiący czytelnik dostarcza regularnie, musi mieć solidne przygotowanie i wprawę. Może by się zajął czymś bardziej pożytecznym. Ja nie jestem policjantem, ale nie wyobrażam sobie aby policja stawała tylko w miejscach dozwolonych, bo w takim razie należy już dzisiaj rozwiązać policję, bo po co nam ona, jak głównie będzie się zajmować wyszukiwaniem miejsca do zaparkowania. Na interwencję i tak będzie za późno. A poważniej, mam pytanie do redakcji dziennika - czy nie moglibyście zapewnić koniecznych badań lekarskich dla tego grzmiącego czytelnika, bardzo mu są one potrzebne. W końcu szkoda człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu pewnie jakiś żul bawiący się aparatem, a Dziennik niepotrzebnie robi sensację. jakiś przygłup tu napisał JP, a Dziennik najwyraźniej się do tego przyłącza. Może tak zacząć prześladować żuli a nie policję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie brońcie policjantów.Nie wszyscy są beee ,ale część napewno.Bardzo często stoją na zakazie przy kebebie Mustafa obok hotelu Viktoria pod samym nosem Straży Miejskiej,a jeden policjant w środku zamawia kebaby .Niby mi to nie przeszkadza,ale czemu zwykłym ludziom sypią tam mandaty.Nie wszystkich prawo obowiązuje tak samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezła mobilizacja cała komenda widze na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Farmazony walą zarówno policja jak i straż miejska.Jak zakaz to zakaz.Obowiązuje wszystkich.Natomiast jeśli jest "interwencja" radiowóz powinien mieć włączone sygnały świetlne.Jeśli takowych nie było,to szofer radiowozy w tym momencie był zwykłym piratem drogowym.I ponieważ to glina źle zaparkowal,to oprócz mandatu powinien mieć zabrane uprawnienia do prowadzenia pojazdów specjalnych.Ot i po kłopocie. Ale jak każdemu wiadomo,gliniarz,strażnik miejski,klecha i poseł (Kurski) są poza prawem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joker napisał:
koleś chyba czas na emeryturę wszyscy doskonale wiemy że jak wózek stoi na zakazie to nie po to by załatwić swoje sprawy tylko jest tam interwencja i nikt z nasz nie będzie jeździł po parkingach jak ktoś potrzebuje pomocy. ale widać że się człeniu wypaliłeś wiec nie rób kich bo niedobrze mi się robi jak czytam takich leni jak ty
to ja już nie rozumiem: to w końcu ma parkować i łamać prawo i się tłumaczyć i być w prasie i dostać pajdę, czy się zwolnić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha, źle zaparkowali, a przekroczenia prędkości przez nieuprzywilejowane samochody policyjne to pikuś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorek niech się najpierw przyjrzy, gdzie zdjęcie zrobione, a potem je podpisuje. Jest to przy III U.S. na ul. Narutowicza 56 (z lewej widać część budynku hotelu "Victoria"), a nie na ul. Sądowej (gdzie mieści się I U.S.). To tak przy okazji. Wytykając komuś błędy, trzeba przyjrzeć się swoim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W myśl deb***nego rozumowania jakiejś grupy idiotów - Policja tam gdzie jest zakaz wjazdu, zakaz postoju itp. - nie przyjedzie szybko ( a kto wie może w ogóle) na interwencję o którą prosi napadnięty, okradziony lub pobity obywatel gdyż powinna szukać parkingu!!! Ręce i nogi opadają....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że dziennik specjalnie takie tematy wybiera bo rzadko kto lubi policje i na forum wrze, szkoda że nikt nie czepi się taksówkarzy, którzy nie dość że łamią wszystkie przepisy ruchu drogowego to jeszcze nie mają za grosz kultury. ostatnio przejeżdżam z dzieckiem w wózku i stał taki jeden na chodniku jak go upomniałam to mi przekleństw nawrzucał. może pan redaktor tym się zajmie bo podejrzewam że takie zdjęcia można by było zrobić na każdej ulicy taxi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałośnie wys^#rany z rury pismaka artykuł - czy w lublinie nie ma ważniejszych problemów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałuję, że DzW pisze taki deb***ny artykuł!! Nie oczekujcie od policji szybkiego przyjazdu na Staszica, bo tam naprawdę nie ma gdzie zaparkować i radźcie sobie sami lub .. nie szukajcie tanich sensacji!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...