Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stu duchownych na pogrzebie księdza Bogusława P.

Utworzony przez jajajajaja, 23 sierpnia 2012 r. o 18:42 Powrót do artykułu
Do (pół)Gościa z 19.10 ......................... Zastanawiam się ilu z półgłówków którzy piszą takie idiotyzmy na forum spotkam w swoim życiu osobiście ..... Ilu z was krytykanci pomodliło się za swojego Pasterza - tak pomodliło się, a ilu pościło w jego intencji ? Przecież świetnie znacie Pismo Święte, Katechizm zapewne też - cytujecie Je z taką satysfakcją a tak naprawdę prymitywni jesteście w tej swojej faryzeuszowskiej pobożności. Chciałbym widzieć takiego "mundrołka" w czasie Mszy Św gdy jest sam w kościele i nie ma organisty.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śpiwoł by,oj śpiwoł... JA taranię,zakończcie już to pisanie.Co jeden to mądrzejszy;gość,półgość i ćwierć...Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za bełkot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie teraz jego grób będzie Mekką dla wszystkich pedofilów.Pierwszych stu już przyjechało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego obrażacie Wy gorliwi katolicy. Przecież ten człowiek odebrał sobie życie !!! Zgodnie z Waszą wiarą jest to grzech śmiertelny. Zgodnie z postanowieniami kościelnymi żaden ksiądz nie chce uczestniczyć w pogrzebie samobójcy !!! a tu ich 100 przyjechało??? Oj !!! coś się ten Wasz kościołek wali na ryj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antyzbok napisał:
Pewnie teraz jego grób będzie Mekką dla wszystkich pedofilów.Pierwszych stu już przyjechało.
Coś w tym jest. Ale najbardziej oburzające jest to, że Kuria, czyli abp. Budzik bierze w obronę domniemanego pedofila, a jako biskup wszystkich parafian nie pochyla się nad dramatem molestowanych chłopców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że ta kuria lubelska to jedno wielkie bagno. Wystarczy, że duchowny powie, że jest niewinny i według Budzika to wystarczy. A gdzie obrona skrzywdzonego człowieka przez duchownego?? Ja mam czasem wrażenie, że tam co drugi ma jakieś dewiacje i stąd się tak kryją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO ADMINISTRATORA CZY MOŻECIE USUNĄĆ TEGO ZBOKA CZERWONO-NIEBIESKIEGO, ALBO GO ZUPEŁNIE ZABLOKUJCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
DO ADMINISTRATORA CZY MOŻECIE USUNĄĆ TEGO ZBOKA CZERWONO-NIEBIESKIEGO, ALBO GO ZUPEŁNIE ZABLOKUJCIE
Nie mozna - bo on pisze z różnych adresów, nie jest zarejestrowany. Jedyne co mozna zrobić, to wyłapywac jego posty na bieżąco, co też staramy sie czynić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Taka to sprawiedliwość po polsku. "Cywil" pedał jest ścigany z całą surowością - bardzo dobrze. Natomiast pedał ksiądz jaką ponosi odpowiedzialność? Przeniesienie na inną parafię? Panpwie w sukienkach stawiają się ponad wszelką włądzę. Nie mają wstydu, sumienia ani miłosierdzia no chyba że do siebie. Biblijny "wdowi grosz" jest dla nich pustym frazesem. Interesuje ich tylko władza i pieniądza. Dla tych celów Kościół zrobi wszystko. A gdyby ktoś nie daj Bóg chciał o coś zapytać biedne sługi Kościoła lub zadać niewygodne pytanie od razu rozdziera swoje purpurowe szaty i porównuje to do zamachu na wolność wyznania i zamach na Kościół samowładczo zwany "świętym". Afera z AmberGold to pikuś z tym co robi ojciec Rydzyk. Ile milionów wyłudził na Stocznie Gdańską? Czy ktoś rozliczył go z tego? Kościół z ochotą "odzyskiwała" swoje grunty i posiadłości z pomocą ubeka i jakoś nie słychać, że coś jest nie tak. Kościół potrafi tylko brać a nigdy dawać! Różne kościelne fundacje i inne Caritasy są jedynie instytucjami do metodycznego wyzysku. Dla zainteresowanych napisze, że Caritas przeznacza z każdej danej mu złotówki aż 10%, tj. 10 groszy. Inna prywatna fundacja pomimo "kosztów" własnych aż tyle nie przekręca. Kościół w Polsce zdaje sobie sprawę, że wraz z wymarciem pokoleniem ludzi starszych nastąpi jego upadek. To jest straci dochody. Dlatego usilnie zabiega o odpis podatkowy, najlepiej w wysokości 1%. Co to znaczy dla obecnie młodych wiernych. Nie okażesz, że wpłaciłeś na Kościół to nawet kapelan nie odprawi mszy na Twoim pogrzebie. Ale dokonanie odpisu wcale nie oznacza "co łaska" za sakramenty. Za wszystko i tak trzeba będzie zapłacić jak dotychczas. A wracając do nieszczęsnego księdza. Ciekawi mnie tak liczne przybycie kolegów po fachu. Dziwi mnie bo to w końcu samobójca a jak mi wiadomo w wierze rzymskokatolickiej ludzie samodzielnie odbierający sobie życie są skazani na wieczne potępienie. (...)
Gościu, po pierwsze - podaj źródło swoich informacji o Caritasie. Napisz też, skąd wiesz, że kapelan z pewnoscia odmówi sakramentów jak nie wpłaci sie kasy...Cóz - generalnie lekko mijasz sie z prawdą. Natomiast co do kwestii wiecznego potępienia - otóż, jest to również nieprawda. Kosciół w swej oficjalnej nauce, w ogóle nie stwierdza ze jakas konkretna osoba jest na bank potępiona. Tak samo jest z samobójcami. Prosze sobie poczytac na ten temat i nie pisac bzdur na tematy o których nie ma sie zielonego pojęcia. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Który z was tu piszących jest sędzią? zapoznał się ze wszystkimi aktami sprawy, przesłuchał świadków i wydał prawomocny wyrok ? Bardzo łatwo jest sądzić sobie na własną rękę. Najlepiej z odrobiną jadu i popularnych ostatnio antykoscielnych poglądów . Nie ważne czy znał tego konkretnego człowieka! Może był winny a moze właśnie nie...może został pomówiony i nie wytrzymał presji, wstydu. wy wszyscy już wydaliście wyrok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zz napisał:
Który z was tu piszących jest sędzią? zapoznał się ze wszystkimi aktami sprawy, przesłuchał świadków i wydał prawomocny wyrok ? Bardzo łatwo jest sądzić sobie na własną rękę. Najlepiej z odrobiną jadu i popularnych ostatnio antykoscielnych poglądów . Nie ważne czy znał tego konkretnego człowieka! Może był winny a moze właśnie nie...może został pomówiony i nie wytrzymał presji, wstydu. wy wszyscy już wydaliście wyrok
Nie chodzi o wydawanie wyroku i osądzanie ludzi, ale czysto ludzką sprawiedliwość. Daleki jestem od potępiania innych, ale zło należy piętnować, a tego księża nie czynią. Znam wiele przypadków niszczenia świeckich przez księży. Chćby rektor KUL, niszczy bez opamiętania, dziekan prawa, pozbył się wielu profesorów, którzy nie godzili się na łajdactwa itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
DO ADMINISTRATORA CZY MOŻECIE USUNĄĆ TEGO ZBOKA CZERWONO-NIEBIESKIEGO, ALBO GO ZUPEŁNIE ZABLOKUJCIE
Gościu - zapomniałeś, że jest wolność słowa? Ty i Ten pod Toba powinniście się spalić ze wstydu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jakoś sie nie palę )) Gdyż albowiem posty niebiesko - czerwonego są klasyfikowane na równi z anglojęzycznymi reklamami ubrań sportowych, które też od czasu do czasu sie tu pojawiają. Innymi słowy - spam. Co prawda - specyficzny, ale niemniej jednak spam, ewentualnie trollowanie. Jesteś chyba pierwszym userem niniejszego forum, który broni tego gościa. Jego posty to jeden bełkot, materiał dla jakiegos psychiatry. Ewentualnie robi to dla beki. W każdym razie tego nie da sie czytać. Zreszta i tak zawsze sie powtarza.
Ostatnio edytowany 26 sierpnia 2012 r. o 00:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
No jakoś sie nie palę )) Gdyż albowiem posty niebiesko - czerwonego są klasyfikowane na równi z anglojęzycznymi reklamami ubrań sportowych, które też od czasu do czasu sie tu pojawiają. Innymi słowy - spam. Co prawda - specyficzny, ale niemniej jednak spam, ewentualnie trollowanie. Jesteś chyba pierwszym userem niniejszego forum, który broni tego gościa.
Skoro gdyż to nie albowiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
No jakoś sie nie palę )) Gdyż albowiem posty niebiesko - czerwonego są klasyfikowane na równi z anglojęzycznymi reklamami ubrań sportowych, które też od czasu do czasu sie tu pojawiają. Innymi słowy - spam. Co prawda - specyficzny, ale niemniej jednak spam, ewentualnie trollowanie. Jesteś chyba pierwszym userem niniejszego forum, który broni tego gościa. Jego posty to jeden bełkot, materiał dla jakiegos psychiatry. Ewentualnie robi to dla beki. W każdym razie tego nie da sie czytać. Zreszta i tak zawsze sie powtarza. Inteligencji Ci nie brakuje, ale nie możesz podejmować decyzji za innych - tak niestety robisz! Nikt Cię nie zmusza do czytania, a pozostałym nie dajesz... Jednym słowem porządny z Ciebie Gość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ja - wiem o tym dobrze, to taki żarcik z mojej strony @SB - do usuwania postów niebiesko-czerwonego zobowiązała mnie redakcja, ponieważ zaśmiecaja one forum i utrudniaja czytanie wątków. To po pierwsze. Po drugie - wiele osób sie skarzy na tego kogos, i bardzo czesto sa tu zamieszczane takie prośby w rodzaju powyższej - zabanujcie go, zablokujcie etc. Niestety - spełniając ich prosbe narażam sie Tobie, z kolei nie usunawszy ich, narażę sie tamtym A ponieważ userów, których czerwono - niebieskie posty wkurzają, jest znacznie więcej, więc cóż...Demokracja! Mam jednak dla Ciebie radę. Niebiesko - czerwony zawsze zamieszcza swoje rzeczy we wszystkich wątkach, w których mowa jest o Kościele, księżach, KUL etc. Ja nie zawsze reaguje na bieżaco, mam rózne obowiązki na głowie. Po prostu śledź forum, wcześniej czy później natkniesz sie na to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
@ja - wiem o tym dobrze, to taki żarcik z mojej strony @SB - do usuwania postów niebiesko-czerwonego zobowiązała mnie redakcja, ponieważ zaśmiecaja one forum i utrudniaja czytanie wątków. To po pierwsze. Po drugie - wiele osób sie skarzy na tego kogos, i bardzo czesto sa tu zamieszczane takie prośby w rodzaju powyższej - zabanujcie go, zablokujcie etc. Niestety - spełniając ich prosbe narażam sie Tobie, z kolei nie usunawszy ich, narażę sie tamtym A ponieważ userów, których czerwono - niebieskie posty wkurzają, jest znacznie więcej, więc cóż...Demokracja! Mam jednak dla Ciebie radę. Niebiesko - czerwony zawsze zamieszcza swoje rzeczy we wszystkich wątkach, w których mowa jest o Kościele, księżach, KUL etc. Ja nie zawsze reaguje na bieżaco, mam rózne obowiązki na głowie. Po prostu śledź forum, wcześniej czy później natkniesz sie na to.
WITAJ BRACIE NACZELNY "D.W." Widać, że swoją pracę pełnisz z Powołania ! Nie da się wykluczyć Twojej Świątojebliwości i tego, że jesteś Dzieckiem Bożym czyli Księżątkiem - i żebyś zrozumiał o co chodzi: Twoim ojcem jest księ ŻULEK . Będziesz więc Bracie Naczelny " WALCZYŁ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA " (JP 2) ewntualnie od II 2012 r. odpier ...niczasz zadaną Pokutę pod Warunkiem Sakramentu: " BO JAK NIE TO MY WAM DAMY " (ks. E. Pudełko). Ty, Bracie Naczelny, liczysz na to, że się (z) BAWISZ, chcesz też (z) BAWIĆ innych robiąc z siebie Głupa , księŻULKI z Aminencjami zacierają Rączki z radości jaką robotę Im odpier ...niczasz. Wszyscy zaś czytajacy Twoje Wypociny dawno się połapali, że jesteś Śledzony przez spekta KUL arną Firmę Ochroniarską <> stosującą Przenajświętszse Metody (z) BAWIENIA "BO JAK NIE TO MY WAM DAMY". Masz Bracie Naczelny "D.W." Wszelkie spektaKULarne i psychoPATyczne objawy ECCLESIOFOBII z TEOFILIĄ - sam każesz innym - niczym księŻULKI, bo brakuje Ci czASU - NICZYM księŻULOM! Widać też, że masz Bracie Naczelny "D.W" spektaKULarne pojęcie DEMOKRACJI - Uświęcone Głupotą, a przecież nawet Bibliny Jezus nie był w stanie zamienić GŁUPICH na MĄDRYCH i PIJANYCH na TRZEŹWYCH - taki z Niego CUD(ak)! Wzorem Ojców ŚW. (irnietych) Swe propozycje możesz zamieszczać od dzisiaj w BU {b} LLACH , które w pełni oddadzą psycho PAT yczne pojęcie demokracji . Związek ma nadzieję, że Niebiesko-czerwony to K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC. Ciekawe KIEDY SIĘ SPALISZ ZE WSTYDU? Zostań z B (L) OGIEM,a będzieciesz (z) BAWIONY ... Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO : K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robie wyjatek i tym razem nie usuwam, w nadziei że kol. SB zobaczy co to za jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Robie wyjatek i tym razem nie usuwam, w nadziei że kol. SB zobaczy co to za jeden
Oj "folkatka" pozwalasz na własną kompromitację chcroniąc księżulków? Jeszcze się nie możesz połapać, że nie wsyzstko złoto, co się świeci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...