Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stu duchownych na pogrzebie księdza Bogusława P.

Utworzony przez jajajajaja, 23 sierpnia 2012 r. o 18:42 Powrót do artykułu
Gdyby to były normalne posty, nikt by sie nie czepiał.
Ostatnio edytowany 27 sierpnia 2012 r. o 16:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Gdyby to były normalne posty, nikt by sie nie czepiał.
Zatem folkatka rości sobie prawo do stanowienia norm ? Cóż za pycha ! To chyba jeden z grzechów w kościele katolickim, którego folkatka tak broni na tym forum. Nie zauważa jednak, że jej postawa przypomina trochę działania cenzorów z poprzedniego ustroju. Folkatka pisze, że ludzie skarżą się na niebiesko-czarnego a ja (zaznaczam, że jestem również człowiekiem) nie skarżę się, i proszę aby jego wpisy nie były usuwane. Ten człowiek wkłada dużo wysiłku w te wpisy (zarówno sama treść, jak i kolorowanie) i można to uszanować. Co do samej treści, to nie można odmówić jej pewnych walorów satyrycznych (czasami potrafi nawet wywołać uśmiech na moim zazwyczaj zasępionym obliczu, co samo w sobie jest pewną wartością). Wpisy zazwyczaj dotyczą krytyki kościoła katolickiego, który w naszym kraju w obecnej formie jest pewnym anachronizmem i na tle innych krajów europejskich swoistym ewenementem, o czym przekonuje się coraz więcej ludzi podczas wyjazdów zagranicznych oraz dzięki coraz łatwiejszemu dostępowi do informacji - m. in. z Internetu. Co prawda folkatka próbuje ten dostęp trochę ograniczyć, ale przecież nie zawróci patykiem Wisły. Trend od paru lat jest już stały - coraz mniej ludzi w kościołach. Z czasem będzie u nas pewnie podobnie jak u braci Czechów - i bardzo dobrze - to przecież taki cywilizowany i rozsądny naród (chociaż złożony w większości z ateistów). Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 4 listopada 2012 r. o 14:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Andrzeju, odpowiadam po tak długim czasie - bo też ten wątek została wydobyty przez niejaka Alicję ( której wpis usunełam poniewaz zawierał obraźliwą dla mnie treść). Napisze Ci krótko. NIestety, nie da się wszystkich zadowolić. Moderowanie forum zaqwsze wiąze sie z tym, że trzeba podejmowac decyzje które nie zawsze sie komus moga spodobać. Jeżeli spelnie Twoja prośbe i zacznę zostawiac wpisy niebiesko-czerwonego, to z kolei o wiele więcej osób będzie miało do mnie pretensje. Tak nawiasem mówiąc, to nie ja stanowie tu normy i Twoje zarzuty sa bezpodstawne. Realizuje to, co wyznaczyła mi redakcja - a to oni powiedzieli mi zebym usuwała te posty. Pozdr PS a co do meritum - te wpisy to po prostu trolling, który nic ie wnosi do dyskusji. MOże trochę nietypowy w formie, ale trolling.
Ostatnio edytowany 4 listopada 2012 r. o 15:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest trwały jak twoja brzydota ty podlubelski śmieciu. Ty jesteś mniej niż zero ty obrzydliwcu i zawsze nim pozostaniesz.- jesteś nikim, a w internecie mozesz pisać co chcesz- to takie miejsce jak ty gdzie takie jaj Ty, gdzie sfrustrowane istoty moga wylewać swoje kompleksy, mogą choć przez chwile poczuć,że coś znaczą.Ty nigdy nie będziesz miała rodziny - przy Tobie żaba wygląda jak kwiat róży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...