Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wiem ,co z kulturą europejską mają wspólnego gacie i staniki na plLitewskim.Wielka mi instalacja...Żenada.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ci "artyści" chyba mają nierówno pod sufitem, kiedy swoje majtochy wieszają w miejscu publicznym.
0
To tylko rozpaczliwe wołanie, że na architekturze krajobrazu król jest nagi
0
najlepsza wizytówka wielkomiejskiego lublina jako 'stolicy takiej czy innej .... ' to sceneria godna Wall Street w okolic bazaru na ulicy Ruskiej. Pozdrowienia dla partyjnych i bezpartyjnych włodarzy lublina!!! - miernoty mają się dobrze!!!
0
to bardzo dobrze,że zabrali im prawo nadawania magistra.Taka architektura.Najlepsza jest ta para molestująca się na ławce.
0
a gdzie są habity i barchany sióstr z poczekajki
0
Na Bronowicach między blokami niedawno widziałam taką "sztukę". Piernaty powywieszane na osiedlu na sznurkach...Coś okropnego, wyglądalo to fatalnie, czułam się jak w slamsach.....
0
Mało wyszukana ta "sztuka" i jakoś pomyślunku u studencików malutko!!
0
mogli by kopulować jeszcze na widoku. taka "sztuka" a'la nieznalska
0
Europejska stolica kultury za łachy na sznurkach wywieszona na placu Litewskim w Lublinie? Pogięło już studentów do reszty... wolę kulturę w głowie a nie na sznurkach....
0
Ja taką instalację to robię średnio 3x w tygodniu na balkonie - wynika z tego, że też jestem architektem krajobrazu. Lublin stolicą kultury, hahahaha, chyba chałtury...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: