Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
NIE ROZUMIEM DZISIAJ 01-10-2015 IMMATRYKULACJA A WCZORAJ WRĘCZONO INDEKSY - CZY SZANOWNY AUTOR >>TOMA<< - WSTYDZĄCY SIĘ SWOJEGO NAZWISKA ODPOWIE MI NA PYTANIE - JAK MOŻNA OTRZYMAĆ INDEKS BEZ ZŁOŻENIA ŚLUBOWANIA - ROZUMIEM W GIMNAZJUM O TYM NIE MÓWIONO - TE WYPOCINY >>TOMA<< POWINNY BYĆ JAKO PŁATNE PIANO, BY NIKT TAKICH IDIOTYZMÓW NIE MUSIAŁ CZYTAĆ - GRATULACJE DLA DLA NACZELNEGO ZA DOBÓR "SUPER" KADRY
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Studenci , do autek i dziękujemy wam za korki .
0
I powodzenia w szukaniu pracy za 5 lat.
0
NIE ROZUMIEM DZISIAJ 01-10-2015 IMMATRYKULACJA A WCZORAJ WRĘCZONO INDEKSY - CZY SZANOWNY AUTOR >>TOMA<< - WSTYDZĄCY SIĘ SWOJEGO NAZWISKA ODPOWIE MI NA PYTANIE - JAK MOŻNA OTRZYMAĆ INDEKS BEZ ZŁOŻENIA ŚLUBOWANIA - ROZUMIEM W GIMNAZJUM O TYM NIE MÓWIONO - TE WYPOCINY >>TOMA<< POWINNY BYĆ JAKO PŁATNE PIANO, BY NIKT TAKICH IDIOTYZMÓW NIE MUSIAŁ CZYTAĆ - GRATULACJE DLA DLA NACZELNEGO ZA DOBÓR "SUPER" KADRY
Nie zesraj się człowieku, to tylko formalność kiedy się dostanie indeks. Nie pisz z dużych liter. Co do tego co napisałeś że dzisiaj była immatrykulacja to w całym artykule jest mowa o tym że immatrykulacja była tylko na (i tu cytuję) 'Wyższej Szkole Społeczno-Przyrodniczej im. W. Pola'. Pozwól też że skopiuję dla ciebie uproszczoną definicję słowa immatrykulacja. Immatrykulacja – akt przyjęcia w poczet studentów uczelni; także uroczystość przyjęcia nowych studentów na I rok studiów. Jak już jesteśmy przy definicjach to znalazłem też definicję słowa inauguracja na stronie PWN. «uroczyste rozpoczęcie jakiejś działalności, imprezy itp.» Teraz mam pytanie. Gdzie jest napisane że trzeba te uroczystości robić danego dnia i że właśnie tego dnia student musi otrzymać indeks a anie później ? Wydaje mi się że każda uczelnia sama sobie może ustalić te dni uroczystości i kiedy wręczy indeksy.
0
Na pierwszym zdjęciu kolejka po soczek, jakby to było najważniejsze wydarzenie tego dnia na uczelniach, a na następnych widać, że część studentów mocno opalona po wakacjach, tylko pozazdrościć.
0
Na pierwszym zdjęciu kolejka po soczek, jakby to było najważniejsze wydarzenie tego dnia na uczelniach, a na następnych widać, że część studentów mocno opalona po wakacjach, tylko pozazdrościć.
Nie boj zaby,najwazniejszym wydarzeniem byla pierwsza integracja,nieraz skonczona w obcym akademiku/mieszkaniu,w przypadku chlopakow to pol biedy,sie otrzepia,wypija browca i pojda do siebie,gorzej z dziewczynami.
0
Na tzw. uczelniach to tylko zdobędziecie wiedzę , bo naukę otrzymacie od życia...!!!
0
Nie boj zaby,najwazniejszym wydarzeniem byla pierwsza integracja,nieraz skonczona w obcym akademiku/mieszkaniu,w przypadku chlopakow to pol biedy,sie otrzepia,wypija browca i pojda do siebie,gorzej z dziewczynami.
Ponoć spora grupa pierwszoroczniczek została już przetestowana, ale teraz nie ma strachu bo są tabletki...!
0
KUL-wa Mać! Wreszcie o KUL-u z poziomem "POŻAL SIĘ BOŻE" zapanował świety Spokój!
0
Brak jest lekarzy a ci co są ponoć pracują ponad wysiłek na kilku etatach to dlaczego nie zwiększycie naboru na te studją by przestały być elitarne tak jak prawo a racze aplikacja.
0
Studenci do nauki. To jak za Gomułki...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: