Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studenci o Lublinie, czyli jak się u nas studiuje?

Utworzony przez ~GOŚĆ~, 2 listopada 2009 r. o 10:33 Powrót do artykułu
Ludzie nie studiujcie w Lublinie, to miasto bez przyszlości!!!! Bedziecie pracowac w Lublinie za 1200-1500zl netto albo wyjedziecie do innego miasta. Dajcie sobie spokoj i zmiencie miasto!!!AB2286
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOŚĆ~ napisał:
Ludzie nie studiujcie w Lublinie, to miasto bez przyszlości!!!! Bedziecie pracowac w Lublinie za 1200-1500zl netto albo wyjedziecie do innego miasta. Dajcie sobie spokoj i zmiencie miasto!!!AB2286
Żal Ci d*** ściska synu peta i pojary że studiują w Lublinie??? Pewnie sam sie nigdzie nie dostałeś zakompleksiony mały człowieczku masz 2 lewe ręce i jedyne co umiesz to siedziec przed tą klawiaturą i pisać ANTY komentarze bo do niczego innego się nie nadajesz. A pozatym nie sądze żebyś był ofiaro losu stąd więc wracaj do siebie i pilnuj swojego podwórka i nie lecz kompleksów na forum aaaa i do tego kto i co ma tu studiować Ci wara!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawooo geluuuuuu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studiuję w Lublinie i muszę powiedzieć ,ze jestem ZAWIEDZIONY. Powincjonalność tego regionu i zaściankowe zachowanie nie mają granic. UMCS tonie w długach, nie dba o studentów, nie dba o kadrę pracującą; rządy prowadzą starzy profesorowie, którzy wymagają kultury, sami jej nie prezentując. Liczy się kasa, kasa, kasa.. Ale nie dla uniwersytetu, ale dla profesÓry... Oczywiście - spotkałem na swojej drodze wielu wspaniałych wykładowców, ale neistety muszę stwierdzić, że tych 'drugich' było zdecydowanie więcej ;/ Mam nadzieję, że skończę I-stopień i wyjadę na magsterkę gdzieś dalej, do większej normalności....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przasadzaj, trzeci rok już w lublinie studiuje i tak starsznie nie jest, ale wiadomo jęczenie jak tu źle i zasciankowo bedzie zawsze, bo WSZEDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Już wie, gdzie są centra handlowe" Ciekawe czy już wie gdzie jest biblioteka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIASTO WIEŚ!!! TYLE W TEMACIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puławiak napisał:
Żal Ci d*** ściska synu peta i pojary że studiują w Lublinie??? Pewnie sam sie nigdzie nie dostałeś zakompleksiony mały człowieczku masz 2 lewe ręce i jedyne co umiesz to siedziec przed tą klawiaturą i pisać ANTY komentarze bo do niczego innego się nie nadajesz. A pozatym nie sądze żebyś był ofiaro losu stąd więc wracaj do siebie i pilnuj swojego podwórka i nie lecz kompleksów na forum aaaa i do tego kto i co ma tu studiować Ci wara!
Trochę kultury może? Studiowałem w Lublinie więc wiem co piszę, co z tego, że ekipę miałem fajną, na uczelni wesoło i nieraz ciężko, jak to miasto jest bez przyszłości! Jeśli studiujesz to się o tym przekonasz za kilka lat. W innym wypadku rusz tyłek do innych miast jak Kraków, Warszawa, Katowice czy Wrocław i zobacz jakie tam masz perspektywy!!!! Tam jest naprawdę inny świat! Rusz głową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W pierwszy dzień strasznie padało, spóźniłam się na autobus. Pomijając fakt że MPK jest straszne i niedzisiejsze czułam się obco – mówi Ewelina, polonistka KUL z Siedlec." to ze sie spoznilas to twoja wina. autobus odjezdza o czasie wiec masz byc przed czasem. mpk to nie taksowka. w siedlcach jest inaczej? jesli tak to wypad tam skad przyjechalas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn napisał:
"W pierwszy dzień strasznie padało, spóźniłam się na autobus. Pomijając fakt że MPK jest straszne i niedzisiejsze czułam się obco – mówi Ewelina, polonistka KUL z Siedlec." to ze sie spoznilas to twoja wina. autobus odjezdza o czasie wiec masz byc przed czasem. mpk to nie taksowka. w siedlcach jest inaczej? jesli tak to wypad tam skad przyjechalas
Co to znaczy,ze mpk jest straszne,moze chamy w dresach ja straszyly?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...