Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studenci pokłócili się o Juwenalia 2010. Co z korowodem?

Utworzony przez mosquito, 11 marca 2010 r. o 19:58 Powrót do artykułu
Z tego to będzie IV rozbiór Polski. A gzie się podział duch ekumenizmu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak po lubelsku, czyli nie da się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO z PSL nie tylko w sejmie się żre:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn napisał:
PO z PSL nie tylko w sejmie się żre:)
no stary teraz to już pokazałes swoją wiedze na ten temat prosze Cię nie pisz już nic więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
narzekacie że Lublin to wieś...a jak widać "elyta narodu" nie umie zorganizować głupiej imprezy.Małomiasteczkowe pieniactwo i nic więcej.Cała konserwatywna zaściankowa ludność z słomą w butach nawiedziła akademicki lublin.Efekty widać od lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sponsorom chodzi tylko o jedno- kto więcej wypije ich piwa- dlatego imprezy nie mogą się pokrywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomina w 2016 zostajemy stolycą kultury. Ahh już sie nie moge doczekać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pslaki z UP maja gdzieś wszystkie ustalenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d napisał:
narzekacie że Lublin to wieś...a jak widać "elyta narodu" nie umie zorganizować głupiej imprezy.Małomiasteczkowe pieniactwo i nic więcej.Cała konserwatywna zaściankowa ludność z słomą w butach nawiedziła akademicki lublin.Efekty widać od lat
Cześć buraku, Jak to nie umie zorganizować? Rok temu bawiłem się świetnie na koncertach czy to przy ul.Kraśnickiej czy Nadbystrzyckiej, dwa lata temu podobnie. I jestem przekonany,że w tym roku wszystko będzie ok.Kłopoty w przygotowaniu czegoś większego są zawsze,ale zawsze jest też dobry efekt. Dogadają się, spokojnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za WYSPĄ akurat chyba nikt plakac nie bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak to jest na innych uczelniach, ale na medycznej to robia strasze przekrety na kase przy tych juwenaliach wiec pewnie na reke im sie odlaczyc, zeby mniej osob na rece patrzylo. Uwazam, ze wladze powinny bardziej studentow kontrolowac, bo wiadomo jak jest mozliwosc to ludzie korzystaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil napisał:
Cześć buraku, Jak to nie umie zorganizować? Rok temu bawiłem się świetnie na koncertach czy to przy ul.Kraśnickiej czy Nadbystrzyckiej, dwa lata temu podobnie. I jestem przekonany,że w tym roku wszystko będzie ok.Kłopoty w przygotowaniu czegoś większego są zawsze,ale zawsze jest też dobry efekt. Dogadają się, spokojnie.
Coś mnie się wydaje że jednak ten -burak - ma rację ! a dlaczego wyjaśniam -na wstępie odpowiedz sobie skąd Ty studencie jesteś ilu studentów prezentuje swoją osobą nawet najniższą klasę chodzi o takt obycie dobre maniery itd. 2% może 5% a reszta no niestety przywiezione toto przez mamule i tatula by czegoś temu do łba naleli ale im rzadko o naukę idzie stąd tak niski poziom i narzekanie że zbyt wiele się wymaga !Popytaj Kamilu ilu Twoich kolegów i koleżanek jest z prowincji zadaj pytanie po co studiują , nie żebym miał coś przeciwko prowincji ale pewnych jednostek nie da się zreformować są zbyt tępi !U nas nie kształci się przyszłych elit a jedynie produkuje bezwartościowe jednostki które po skończeniu edukacji tak naprawdę nie pamiętają co studiowali i tylko bezwartościowy dyplom o tym im przypomina .Smutna to prawda ale jedyna- szkoda !I gdyby dawali dyplomy profesorskie za ilość wypitego piwa czy wódy gdyby oceniano dopalacze i ilość zużytych prezerwatyw to wierzę że dostali by tytuły profesorów który to tytuł jak i inne zszedł na psy !.Z poważaniem kadrowicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...