Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A gdy trzeba się będzie uczyć do sesji to poprosimy Panią przewodniczącą żeby zaprowadziła porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no nie mogę trzeba być naprawdę nie poważnym żeby wymyślić coś takiego!!! Czy ta przewodnicząca na głowę upadła? Już widzę jak policjant sprawdza legitymację czy student jest z UP, UM, PL czy UMCS. Ponadto czy ta studencka chołota (o przepraszam "elyta" czy inny kwiat młodzieży) nie zaczyna sobie tworzyć państwa w państwie, bo jeśli tak to proponuję stworzyć dla nich getto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oli napisał:
Nie no nie mogę trzeba być naprawdę nie poważnym żeby wymyślić coś takiego!!! Czy ta przewodnicząca na głowę upadła? Już widzę jak policjant sprawdza legitymację czy student jest z UP, UM, PL czy UMCS. Ponadto czy ta studencka chołota (o przepraszam "elyta" czy inny kwiat młodzieży) nie zaczyna sobie tworzyć państwa w państwie, bo jeśli tak to proponuję stworzyć dla nich getto.
Szanuj ludzi, będziesz sam szanowany. Nazywasz nas "chołotą", lepiej nią być, niż nie znać języka polskiego i obrażać innych. Mówisz o "państwie w państwie"- to jest miasteczko AKADEMICKIE, jak sama nazwa wskazuje, mieszkają tu głównie studenci, więc czemu nie mają dbać o swoje przywileje? Jeżeli powiesz(może tak, może nie), że masz prawo tak mówić, bo płacisz podatki, które na tą "chołotę" idą, to wiedz, że płacą je też nasi rodzice i my również, jeśli nie teraz, to w przyszłości. Reasumując: pomyśl, zanim napiszesz durnoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda napisał:
Byłam we Wrocławiu na weekendzie majowym i oczom nie wierzyłam jak jechałam tramwajem, koło akademików politechniki wszędzie pełno studentów legalnie grillujących z piwem w dłoni. Tam nie dostaniesz mandatu za picie, jak już dostajesz mandat to za zaśmiecanie i tylko dlatego, że wyrzuciłeś butelkę w trawę. To jest chore co się dzieje w Lublinie...
Madziu. Nie jesteśmy we Wrocławiu. Coś takiego jak tam było by fajne w Lublinie ale bardzo mało prawdopodobne. No nie oszukujmy się z naszą wschodnią mentalnością to jest niemożliwe. Oby się tylko nikomu nic nie stało, bo wtedy Nieoczymowa będzie miała problem. Ja bym chyba nie wzięła na siebie tak ogromnej odpowiedzialności. W sumie trzeba by tu zadać pytanie czy to głupota, bezmyślność czy odwaga?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie dokładnie ta strefa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie UP zrobi zakaz wejścia na imprezy dla UMCS-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
Szanuj ludzi, będziesz sam szanowany. Nazywasz nas "chołotą", lepiej nią być, niż nie znać języka polskiego i obrażać innych. Mówisz o "państwie w państwie"- to jest miasteczko AKADEMICKIE, jak sama nazwa wskazuje, mieszkają tu głównie studenci, więc czemu nie mają dbać o swoje przywileje? Jeżeli powiesz(może tak, może nie), że masz prawo tak mówić, bo płacisz podatki, które na tą "chołotę" idą, to wiedz, że płacą je też nasi rodzice i my również, jeśli nie teraz, to w przyszłości. Reasumując: pomyśl, zanim napiszesz durnoty.
Może i jest tam błąd ortograficzny, ale definicja trafna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niejednokrotnie miałem okazje rozmowy z przedstawicielami władz i studentów UMCS. Zawsze dążyli do zjednoczenia środowiska studenckiego. Pierwszy raz przy Lubelskich Dniach Kultury gdzie Władze miasta Lublin pod naciskiem UMCS wspierają inicjatywy i koncerty 3 Lubelskich uczelni wyższych pomijając inne. Teraz kolejny raz z pośród rzeszy prawie 100 tys studentów faworyzowane jest tylko niecałe 30 %. Czy to dlatego że prezydent Miasta Lublin wykłada na UMCS? Po raz kolejny potwierdza się zasada są równi i równiejsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale gul niektórym skoczył... to chyba studenci UP najgłośniej krzyczą, bo nie dostali takiego przywileju. Hałas? Hałas na miasteczku był zawsze, teraz to jest cicho w porównaniu do tego co było 5 lat temu. A to, że ktoś będzie mógł bezstresowo rozpalić grilla i wypić piwo na aosie- naprawdę to tak boli niektórych? Różnica jest tylko taka, że mundurowi nie nabiją sobie statystyk łapiąc groźnych bandytów pijących perełkę na miasteczku a studenci zaoszczędzą 100zł. Spójrzcie choćby na akademiki polibudy czy medycznej- u nich normą jest wieczorny grill i browarek na świeżym powietrzu- tylko u nas policja tak często się zapuszcza. Skąd tyle zawiści u niektórych? A może to właściciele okolicznych knajp tak krzyczą, że studenci zamiast zostawiać u nich 5-6 zł za piwo pójdą do bosa albo milei i w plener? No i niby co ma się stać komuś po wprowadzeniu tej autonomii? Nic, nic się w praktyce nie zmieni poza tym, że młodzi nie dostaną mandatu. Odpowiadając na niektóre zarzuty, śmieci nie będzie więcej niż jest teraz- bo super zbieracz i inni w mig zabiorą butelki i puszki. A za pozostałe śmiecenie i zakłócanie ciszy nocnej policja wciąż może karać tak jak i obecnie- ergo, nie zmieni się nic poza tym, że student nie dostanie mandatu 100zł za picie piwa pod aosem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uzupełniając swoją wypowiedź- niech studenci innych uczelni nie obrażają się na UMCS i nie krzyczą, by ten przywilej mu zabrać. Ale niech sami walczą o to samo, macie samorząd- niech działają. Wypowiedz pani z UP mówi sama za siebie. Dacie radę Lublin to miasto studentów- a w związku z idącym niżem demograficznym muszą walczyć o nich wszelkimi sposobami. Nie dajmy się podzielić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwe napisał:
Spójrzcie choćby na akademiki polibudy czy medycznej- u nich normą jest wieczorny grill i browarek na świeżym powietrzu- tylko u nas policja tak często się zapuszcza.
Nie wiem jak na medycznej,up czy umcesie, ale na miateczku akademickipolitechniki też chodzili i mandaty wpisywali za alkochol. Ba, doszło nawet do takiej sytuacji, że na wezwanie rektora straz miejscka wystawiała mandaty za parkowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewodnicząca samorządu UMCS przeszła sama siebie - brawo. Szczyt hipokryzji i tyle. Jest przeciwko korowodowi bo studenci piją i są tylko kojarzeni z pijaństwem ale w miejscu publicznym będą mogli spożywać alkohol bo co? Bo wtedy już nie są kojarzeni z pijaństwem? Nie rozumiem takiego postępowania pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 10 maja 2012 r. o 10:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Grzegorz I. - Super Zbieracz Lublin - juz zajołem sie sprawnym oczyszczaniem Strefy Autonomicznej oraz całego Terenu z odpadów , dbajac przy Tym o wspaniałą i Miłą atmosfere . A Więc Niech sie Dzieje ! Pozdro dla Wszystkich i zapraszam na OREDZIE - JUWENALIA 2012 OD SUPER ZBIERACZA LUBLIN ! kanał grzesio 256 oraz Facebook - Super Zbieracz z Lublina ! Niech Moc Będzie z Wami !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nareszcie Nic się nie zmieni oprócz tego ,że nie będą głupie mandaty wlepiane bo pić i tak się piło. My studenci chcemy tylko czasem wyjść z piwkami na murek pod AOSem a nie "kisić" się w akademikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz - Super Zbieracz napisał:
Ja Grzegorz I. - Super Zbieracz Lublin - juz zajołem sie sprawnym oczyszczaniem Strefy Autonomicznej oraz całego Terenu z odpadów , dbajac przy Tym o wspaniałą i Miłą atmosfere . A Więc Niech sie Dzieje ! Pozdro dla Wszystkich i zapraszam na OREDZIE - JUWENALIA 2012 OD SUPER ZBIERACZA LUBLIN ! kanał grzesio 256 oraz Facebook - Super Zbieracz z Lublina ! Niech Moc Będzie z Wami !!!
Pozdrowienia SUper Zbieraczu! Dasz radę ! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko spoko, ale GDZIE ta strefa jest?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Nysie blisko klubu "Fabryka" Zbiorowe wyjścia podchmielonych studentów nyskiej PWSZ z tego klubu przekonują mnie, że oni niczym nie różnią się od pijanej dziczy spotykanej pod wiejskimi barami. Faceci zachowują się jak bydlęta, a panie jak wpółogłupiałe dziwki. Jaka "uczelnia" - tacy jej studenci. Jaki kraj, takie jego "elity"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczelnie w Polsce (i na całym demokratycznym świecie) mają autonomię i Policja nie może karać a nawet interweniować kogokolwiek na terenie campusu chyba, że ma każdorazową zgodę rektora. Studenci, których próbuje się ukarać nie powinni przyjmować mandatów, gdyż jest to bezprawne działanie Policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten rektor Andrzej Dąbrowski ktory podpisal zgode to jakis niespelna rozumu dupowlaz studencki. Zamiast podniesc prestiz na uczelni poprzez zmuszanie studentow do ograniczenia picia alkoholu to ten (nie chce go brzydko nazwac) rozpija tych i tak rozpitych ciulikow w akademikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...