Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zawsze powtarzałem ze UMSC to źródło wykształconych ale nie mądrych magistrów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politologia była zawsze lewacka (patrz: wynik Komorowskiego i Napieralskiego) + trochę wolnorynkowych konserwatystów (patrz: wynik Korwina).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorowski zwycięży bo, jak wykazał Palikot, jest zakłamany obłudny, fałszywy, cyniczny, bezczelny. A jak to zrobił ? Genialny Palikot wy[pomniał że prezydent był ubezpieczony za państwowe pieniądze. A Pam Kalisz z SLD powiedział że wszyscu prezydenci PREMIERZY , MARSZAŁKOWIE SEJMU, byli i SĄ ubezpieczani na wysokie kwotyt. A Komorowski tego nie skomentował ? Dlaczego ? Bo jest taki jak opisałem na wstępie. Chyba, że o tym nie wie. Znając jego poziom inteligencji jest to możliwe. Dlatego głosujmu na Komorowskiego. Nawiasem mówiąc dla różnej maści oszustów dobrze gdy żadzi kanalia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na PO i mam awersję na czarno - białą wizję Polski pana Kaczyńskiego (my husaria i oni zomo). Jednak kiedy słyszę po raz kolejny jak pan Komorowski robi z siebie za przeproszeniem durnia (tak tak każdy może się pomylić i mnie się to zdarza często), to zastanawiam się czy chciałbym mieć prezydenta, który sprawia wrażenie, że o niczym nie ma pojęcia. Czuję się zażenowany kiedy on mówi coś takiego. Być może jest to człowiek kulturalny i porządny - nie przeczę. Jednak kiedy się na czymś nie zna to lepiej niech nie mówi nic na ten temat publicznie. Dlatego dziwi mnie tak wysokie poparcie wśród studentów. Być może wśród obecnych studentów dominują zwolennicy czerpania wiedzy głównie z wikipedii (nie umniejszając nic tej wspaniałej inicjatywie). Ja jednak bardzo cenię profesjonalizm i rażą mnie głupie wpadki. Lepiej już nic nie mówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by były wybory na Kulu to kaczyński miałby z 55 % głosow komorowski ze 30 % lepper z 10 % a napieralski 1%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podajcie ile było faktycznie głosów, nie w procentach i wtedy okaże się, że w 'prawyborach' wzięło udział max.15-20 adeptów politologii, w tym min.5 organizatorów :D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popierający kaczyńskiego nie bawią się w takie pajacowiska. Niech Komorowski będzie sobie jeszcze jakiś czas sondażowym prezydentem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i słyszałem .A ja się zastanawiam czy tych niby wykształconych ludzi historia niczego nie nauczyła zapomnieli studenci co studentom i nie tylko kiedyś obiecywał jego koleś Tusk będąc w Irlandii i zapytam I CO ? czyżby skleroza w tak młodym wieku a może braki w edukacji , bo ja pamiętam więc albo DURNOWACI studenci albo naciągane wyniki bo nikt przy zdrowych zmysłach w te czy inne brednie nie uwierzy jak i w całe to PO .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przebrała się miarka - głosuję na Jarka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przebrała się miarka-nigdy na jarka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę Kaczyńskiego z kotem niż Komorowskiego z Palikotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jednak studenci to są tłuki nie mające zielonego pojęcia o życiu, pracy, rodzinie. Łatwo ich otumanić, ogłupić. Szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś dziwny ten wynik, Polaska za Kaczyńskim jest!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorowki- człowiek, który jakis czas temu głosno krzyczał by znieśc vizy do USA, a dziś mówi,że nie ma potrzeb y by je znieść. Kandydat chwiejny, tak zmieniać zdanie. Sam sobie zreszta strzela samobóje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polaska i Gabon za kaczyńskim ! Po trupach do celu,brat mi zginął mamusia choruje dlatego kandyduje. Na szczęście ludzie wykształceni nie dają się nabrać na te pseudopatriotyczne pisowskie nowomowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mjr napisał:
A jednak studenci to są tłuki nie mające zielonego pojęcia o życiu, pracy, rodzinie. Łatwo ich otumanić, ogłupić. Szkoda...
o przepraszam, wielu z nich potrafi dokładnie to co Komorowski - robić dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adxrfy napisał:
Polaska i Gabon za kaczyńskim ! Po trupach do celu,brat mi zginął mamusia choruje dlatego kandyduje. Na szczęście ludzie wykształceni nie dają się nabrać na te pseudopatriotyczne pisowskie nowomowy.
i dlatego poprzemy prawdziwego CZŁONKA PO - Komorowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adxrfy napisał:
Polaska i Gabon za kaczyńskim ! Po trupach do celu,brat mi zginął mamusia choruje dlatego kandyduje. Na szczęście ludzie wykształceni nie dają się nabrać na te pseudopatriotyczne pisowskie nowomowy.
Inteligentni ? masz na myśli tych co to gaz łupkowy odkrywkowo wydobywają ? sądziłem, że inteligentnych to żenuje taki pokaz ignorancji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Inteligentni ? masz na myśli tych co to gaz łupkowy odkrywkowo wydobywają ? sądziłem, że inteligentnych to żenuje taki pokaz ignorancji...
Wykształceni nie znaczy inteligentni... fakt. Mój błąd. Nie zrozumiałem ironii... wykształceni głosują na BK.... dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studenci...politologii....hahahahah co wy będziecie robić po tych studiach....pracować w Biedronce na kasie łosie. Odnoszę wrażenie, że wy na prowincji chcąc się dowartościować głosujecie na Bronka. Kompleksy jakieś macie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...