Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Smiech na sali aż mi jest żal że młodzież w polsce jest tak zaslepiona macie już Irlandie objecaną żal mi was ze jestescie pusci jak bemben rolingstonsów.Ale cóż całe życie z wariatami:)Poczytajcie sobie trochę polska młodzieży jaką ustawę przygotował śp Przemysław Gosiewski o budowaniu wałów powodziowych że dzisiaj ludzi by tylko oglądali jak Wisła sobie płynie w korycie rzeki ale nie jak PO przejeło władzę to ustawa poszła do niszczarki i mamy efekty premiera Donalda w swoim terenowym BMV pokazuje marke powodzianom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MACIE IRLANDIĘ!!!! HAHA, STUDENCI;/ CIĄGNIE SWÓJ DO SWEGO! JAK WIDZĘ, JACY STUDENCI SĄ NIEUCZCIWI. pRACUJĘ W XERO, ZERO WIEDZY-100% ŚCIAGANIA;/ CZEGO TO UCZY PYTAM??? KRĘTACTWA I NIEUCZCIWOŚCI. GŁOSUJE SWÓJ NA SWEGO. TO WSZYSTKO. DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ. Gratruluję oryginalności-współczuję głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adxrfy napisał:
Polaska i Gabon za kaczyńskim ! Po trupach do celu,brat mi zginął mamusia choruje dlatego kandyduje. Na szczęście ludzie wykształceni nie dają się nabrać na te pseudopatriotyczne pisowskie nowomowy.
Jacy ludzie?? hehe;))) mam głosować na człowieka, który jest chwiejny jak chorągiewka? ten człowiek nic nie wnosi, poza tym absolutorium dla jednej partii w szczególności takiej (niech mi Bóg wybaczy, że na nich głosowałam) to nie jest rozwiązanie dla Polski, w szczególności teraz. Komorowski = zero veta a to z kolei= każda ustawa, nawet najgłupsza wchodzi....wtedy zobaczycie drodzy studenci jak będziecie musieli płacić za naukę wysoką cenę, czy będziecie tacy chętni do stawania w obronie kłamców...Bo ktoś, kto nie spełnia obietnic przedwyborczych to kłamca. Palikot to idiota, ale szanuję go za szczerość, czego innym brakuje. Komorowski jest żaden, nijaki, bezpłciowy. Takiego mamy mieć Prezydenta? (odpowiedzcie sobie sami...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm w obednej sytuacji to ci smarkacze zasłużyli sobie na miano Wydz. Patologi Społecznej, tylko kto po czymś takim zechce dać im pracę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz proponuję udać się w niedzielę pod kościół i zapytać wychodzących z niego wiernych jakiego są wyznania. To przecież czysta manipulacja! W mieście gdzie jedyne potencjalne miejsca pracy są w urzędach, a te są podporządkowane polityce studenci za chwile szukając pracy będą zawsze konformistami. Od i cała prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej znaleźć włosa w zupie Siąść na jeża gołą d...ą Lepiej zrobić coś głupiego Niż głosować na Komorowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, ze mozna kogos nie lubiec. Rozumiem, ze mozna byc kims zafascynowanym, ale coz to ma wspolnego z rzetelnosci dziennikarska i politologia jezeli udaje sie, ze kogos gdzies nie ma? Jak kto woli pierwszy lub drugi co do popularnosci kandydat na prezydenta nie bral wogole udzialu w prawyborach, uzyskal 0% glosow czy moze wygral i w podanych wynikach zostal pominiety? Co sie stalo z Polska? Co sie stalo ze studencka elita? Co sie stalo z rzetelnoscia dziennikarska? Tak sie strasznie boicie Jaroslawa Kaczynskiego? Nienawidzicie Go az tak, ze udajecie jakby Go wogole nie bylo? Coz to za kraj w ktorym stosuje sie polityczny rasizm? Coz to za miasto w ktorym podaje sie wyniki tylko kandydatow trzech? Coz to za uczelnia, studenci, prasa i dziennikarze? I to wszystko w 30 lat po strajkach 1980 roku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UMCS TO NAJBARDZIEJ CZERWONA UCZELNIA NA WSCHODZIE POLSKI!!!! WYLĘGARNIA KOMUNY I LIBERAŁÓW !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zrobić akcję "zabierz dowód studentowi". Jak łatwo zmanipulować młody i niedoświadczony umysł, przekonany o własnym geniuszu i nieomylności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu się dziwić. Dzisiejsze czasy za rządów PO przypominają mi czasy PRL. Ludzie obudźcie się !!! To co się dzieje to skandal, skandal z powodzią, skandal z tragedią Smoleńską, rząd nic nie robi płaszcząc się przed Rosjanami. To jest żenujące. Wstyd mi za tych zdrajców. Polacy obudźcie się i przejrzyjcie na oczy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka uczelnia takie wyniki, nie dziwi nic. Zostanie tylko wstyd!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dawna wiadomo, że tam studiują największe głą...y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież oni dopiero się uczą i nie można się dziwić , że nic nie wiedzą .Trędy, trędy ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Jarek juz wie kto stanowi jego elektorat??? Toruńskie dziady !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak im PO podniesie czesne o100% dopiero przy sraczce wydalą gówna z głów,tylko będzie już za późno,a ich koledzy finansowani za taki sukces propagandowy dostaną posadki i będą mieli w tyle kolegów z ław wykładowych.Już przykład był z Palikotem.Powodzenia panowie studenci w pracy za granicą,przy zmywakach i miotłach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Czy Jarek juz wie kto stanowi jego elektorat??? Toruńskie dziady !!!
Ja na przykład nie jestem Toruńskim dziadem-bo nie lubię Ojca Rydzyka i jego Radyjka!-ale też nie cierpię Komorowskiego i jego kolesiów oraz ich kłamstw! Np.mówili,że miejsce katastrofy jest bardzo dobrze strzeżone...-teraz okazało się,że nikt nie pilnował-a wręcz kradł każdy kto chciał i co chciał!(pokrywa się to z filmikiem,który gościu nagrał tel.komórkowym zaraz po katastrofie). Takich kłamstw Komorowskiego,Tuska &spółki jest multum!!! Zarzucali Kaczyńskim,że nie budowało się za ich kadencji dróg-a teraz za rządów Tusków to ile nowych dróg powstało?jaki jest stan dróg w samym Lublinie? Zapowiadali,że Polacy będą wracać z zagranicy do Polski-a teraz bezczelny Komorowski jeździ za granicę do Polonii prosić o głosy-co za chamstwo i brak honoru z jego strony! Polakom (młodzieży)stęskniło się za PRLem-więc z powrotem lgną do systemu "PRLpodobnego"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda o szpitalach.. ...######www.youtube.com/watch?v=fw6or5oJZ0c ...######wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5500264,Plan_PO__prywatyzacja_szpitali_bez_zgody_Sejmu.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko JKM on oczyści rząd z komuchów oraz rozwiąże afere FOZZ i zlustruje tych komuchów tajnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...