Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studenci wściekli, UMCS przeprasza

Utworzony przez geeograf, 30 września 2009 r. o 20:04 Powrót do artykułu
W latach 80- tych kiedy studiowałem, można było przyjechać kilka dni wcześniej i wprowadzić się. Co się teraz dzieje? Ale gdy nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o kasę B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka uczelnia takie i porządki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Politechnice Warszawskiej zajęcia zaczynają się 2 października, a a akademiki są już otwarte dużo wcześniej Szkoły na Lubelszczyźnie to jest chłam . Lublin sie tylko tym może poszczycić, ale chyba nie ma naprawdę czego zazdrościc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokoje remontowane w akademikach kosztują teraz nawet 90 zł więcej! Czy to dlatego, że uczelnia dostała pieniądze z ministerstwa??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dopiero początek zabawy w głupiego Jasia Na UMCS. Poczekajcie na chłodniejsze dni, a ogrzewanie sal wykładowych włączone będzie w maju następnego roku - jak słoneczko znowu przygrzeje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyzwyczajcie się pierwszoroczniaki do takiego traktowania, bo póżniej będzie tylko gorzej nauczcie się, że wasze sprawy będą załatwiane opieszale i tylko wtedy, kiedy wielmożne panie z dziekanatu, recepcji itp. instytucji będą miały na to ochotę (broń Boże nie wchodzić jak mają migrenę) powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sie ciesza, ze zwolnienia pracownikow admistracji sie jeszcze nie zaczely...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten student to chyba na jakimś dole pewnie po maryśce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie na dole - tyłko na lawce, siedzi. Kiosk z gazetami, zielona budka z jedzonkiem za akademikami Amor-Babylon. Myśli sobie,czy to co kupiłem do jedzenia, to jeść widelcem, czy bez widelca ? Życzę mu powodzenia na studiach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można było chociaż zamieścić informację na stronie WWW, prawda? To już chyba UMCS potrafi zorganizować?! co? Przynajmniej gros osób nie jechałoby dzień wcześniej by klamkę całować.... No ale jak widać na NAJwiększej uczelni w regionie nikt nie miał do tego głowy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Ten student to chyba na jakimś dole pewnie po maryśce.
Nie wiem, czemu ma służyć ten nędzny żart.... Ciekawe jak ty byś się czuł przyjeżdżając z daleka aby dowiedzieć się, że nie masz spania, bo akademik zamknięty, a ktoś się z ciebie nabijał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he napisał:
przyzwyczajcie się pierwszoroczniaki do takiego traktowania, bo póżniej będzie tylko gorzej nauczcie się, że wasze sprawy będą załatwiane opieszale i tylko wtedy, kiedy wielmożne panie z dziekanatu, recepcji itp. instytucji będą miały na to ochotę (broń Boże nie wchodzić jak mają migrenę) powodzenia
Zastanów sie co mówisz człowieku! Odwal się w końcu od Pan w dziekanacie, a jeśli chcesz mówić to mów, która Pani a nie uogólniasz, bo ja tez moge powiedzieć że wszyscy studenci sa tacy i owacy, a to nie prawda! Jak można być takim bezczelnym i ciągle przyczepiac sie do osób, które Tobie akurat w niczym nie zawiniły. Chamstwo, brak jakichkolwiek zasad moralnych i tyle.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak bo "Panie z dziekanatu" są nietykalne - takie biedne i zapracowane i nigdy nic nie jest na czas no bo przecież one mają tyle obowiązków ( np szperanie w pobliskim ciuchu w godzinach pracy), ale Ty studencie nie zrób czegoś na czas to zobaczysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaa napisał:
No tak bo "Panie z dziekanatu" są nietykalne - takie biedne i zapracowane i nigdy nic nie jest na czas no bo przecież one mają tyle obowiązków ( np szperanie w pobliskim ciuchu w godzinach pracy), ale Ty studencie nie zrób czegoś na czas to zobaczysz
Widać, że nie wiesz o czym mówisz, pojęcia o pracy ci brak i szkoda do ciebie słów, bo mało rozumiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja popieram aaaaa. Studiuje, co prawda nie na UMCSie a na innej lubelskiej uczelni, ale popieram to że Panie z dziekanatu są nietykalne i zwykle nic nie wiedzą. Dodam że studiowałam na dwóch wydziałach i na moim drugim wydziale w dziekanacie siedziały 3 Panie, tylko jedna miała o czymkolwiek pojęcie i była najlepiej poinformowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ale może to, co zastaną w wyremontowanych akademikach, trochę im to wynagrodzi." Nie wiem czy wynagrodzi. Za mniejszy odremontowany pokój zapłace tyle samo (370zł) co za duży odremontowany pokój. Dlaczego mam za gorszy płacić tyle samo....???? Nie mam nawet miejsca, żeby mikrofalówkę sobie postawić. W porówaniu z większym pokojem (kiedyś był 3-osobowym pokojem i zrobili z niego 2-osobowy) to jest niebo a ziemia... Co z tego, że UMCS przeprasza jak i tak robi swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...