Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studenci zlecili napad na współlokatora

Utworzony przez ~kkk~, 7 maja 2010 r. o 16:35 Powrót do artykułu
Ha! Elita intelektualna Polski. Nie wiadomo czy sie śmiać, czy płakać. Czy ten kraj ma przyszłość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdążyli wziąć udział w korowodzie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma przyszłości. Jeżeli student=taka banda imbecyli ignorantów to ja stąd wyjadę. Jak najszybciej. Walić się studencka szma*ciarska brać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarzut dokonania rozboju? rozumiałbym że za podżeganie do popełnienia przestępstwa ale jaki rozbój skoro ich tam nie było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie ciekawi,czy dalej mieszkają razem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie sledztwo? tu jest monitoring, wszystko jest na kamerach, widocznie janek sobie na to zaluzyl:P nic nie ndzieje sie przypadkiem...tak mialo byc...jednego oszołoma mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'STUDENCKA BRAĆ' to tylko fikcja jak widac!! Polska mentalność- niedobrze sie robi!! Czarne chmury nad tym krajem z takim pokoleniem, którego niestety jestem częścią....rzygać sie chce....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...