Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oooo niektorym chce sie jeszcze cos robic. Mi to nie. Ide perelke sobie otworze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam nadzieję, że nasadzenia nie pogorszą widoczności. Czy zamawiający wziął ten fakt pod uwagę?
0
Dobrze rozumiem, drzewa mają być na pasach zieleni oddzielających pasy ruchu? Wszyscy w domu? Chyba w całej Polsce ze świecą nie znajdzie się sytuacji, gdzie drzewa rosną nie przy chodnikach, a na pasach zieleni. Może czas posadzić drzewa tam gdzie się je wycięło z powodu budowy marketów, remontów ulic, wymiany rur przez MPWiK i LPEC (np. okolice skrzyżowania Pogodnej i Grabskiego ok. 10 drzew plus drzewa wycięte pod budowę biedronki)? Na rondach to wystarczy zwykły trawnik, a pieniądze na nasadzenia czas przeznaczyć na zadbanie o istniejące drzewa, trawniki, itp.?
0
Na klombie przy ul Lwowska 6 coś zróbcie bo aż przykro patrzeć.
0
a dlaczego studenci a nie profesjonaliści? był ogłoszony jakiś przetarg na te projekty?
0
I co w tym studenckiego? W treści artykułu jakoś nie mogę się doczytać!
0
Pisałem do Pana "Redaktora" w tej sprawie, ale niestety zlekceważył mojego maila - ronda zostały zaprojektowane przez studentów AK KUL pod kierunkiem pracowników Instytutu, w ramach współpracy z Urzędem Miasta. Co do pasów zieleni - jak najbardziej sadzimy rośliny w tych miejscach. To jest tendencja ogólnoeuropejska i wprowadzona jest w większych miastach Polski np, Poznaniu czy Krakowie. Paweł Adamiec, IAK KUL
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: