Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studenckie Targi pracy na KUL (wideo)

Utworzony przez marianoitaliano, 18 listopada 2010 o 16:50 Powrót do artykułu
Kul nadal doktorat honoris causa juszczence, który gloryfikuje faszystów z oun upa okrutnie mordujących Polaków. Taką uczelnie to ja mam gdzies. Powiem więcej. KUL wczesniej przymilal sie do Kaczynskiego, bo jak byl prezydentem to od niego zalezalo podpisanie ustawy o dodatkowym finansowaniu tej uczelni. Teraz z kolei przymilają się do PO . Na inaugurację zaprosili Bartoszewskiego(niby profesora ale bez magistra, doktoratu i habilitacji) i minister nauki i szkolnictwa kudrycką. Nagle odwrócili sie o 180 stopni. Ważne są idealy a nie ustawianie się pod wiatr dla wlasnych korzysci. I taka uczelnia ma patrona Jana Pawla II. WSTYD
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Targi pracy dla naiwnych! Mój znajomy ukończył studia na KUL z wyróżnieniem,zna biegle dwa języki zachodnie,pracował w renomowanych firmach w Londynie,a tu dowiedział się,że dla niego nie ma żadnej pracy.Stanowiska na KUL po uważaniu rozdaje Rektor i Kanclerz. Obecny KUL honoruje Michników,Bartoszewskich,Juszczenkę i proponuję uczciwej patriotycznej młodzieży omijanie teraźniejszego KUL-u.Jest to bagno z niemoralnymi władzami z kadrą hołdującą hasłu: "dzień bez podlizywania,to stracony dzień"
0
No ja nie mogę. Przyjechali na uczelnię z targami i szukają przede wszystkim magazynierów i osób do wykładania towarów w sklepie. Żyjemy w "cudownym" kraju...
0
marianoitaliano napisał:
Kul nadal doktorat honoris causa juszczence, który gloryfikuje faszystów z oun upa okrutnie mordujących Polaków. Taką uczelnie to ja mam gdzies. Powiem więcej. KUL wczesniej przymilal sie do Kaczynskiego, bo jak byl prezydentem to od niego zalezalo podpisanie ustawy o dodatkowym finansowaniu tej uczelni. Teraz z kolei przymilają się do PO . Na inaugurację zaprosili Bartoszewskiego(niby profesora ale bez magistra, doktoratu i habilitacji) i minister nauki i szkolnictwa kudrycką. Nagle odwrócili sie o 180 stopni. Ważne są idealy a nie ustawianie się pod wiatr dla wlasnych korzysci. I taka uczelnia ma patrona Jana Pawla II. WSTYD
wez juz skoncz z tym pier***eniem, albo zmien tasme
0
Na targach pracy były również prezentowane następujące oferty pracy: programista, wdrożeniowiec systemów informatycznych, handlowiec, analityk finansowy, asystentka zarządu, kierownik zespołu księgowości, grafik komputerowy, konsultant ds. rekrutacji grup szkoleniowych, praca i praktyki w działach prawno-podatkowych, księgowości międzynarodowej, sprzedaży, praktyki w zespole ds. personalnych, w dziale marketingu, zarządzania majątkiem itp. Szkoda że nie udało się tego uchwycić w przedstawionym materiale wideo Marta Wziątek Biuro Karier KUL
0
KUL-uary konKULencyjnego konKULsu: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! Ostatnimi dniami obrodziło KUL-awymi i PAT-ologicznymi Targami KAT-olickimi – w tym KUL-awymi targami Pracy -nad tymi Targami winien rozlegać się Gos Ks. Stanisława ROJKA kur...iewnego Kanclerza z lat 1980-tych adresowany do KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW: „W DIECEZJI ROBOTY NIE DOSTANIETA; PO POLSCE WAS GANIAŁ NIE BEDE, A ZA GRANICO TO NIE WIEM”. KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC czuje pewien niedosyt Targów Sakralnych 2010 – zabrakło tam kilkoro nowości – np. Wody Święconej w Sprayu z Czujnikiem Ruchu ...; zabrakło też Wiertarek i Mieszadeł po przystępnych cenach zastępujących znane z lat 1980 Pralki Wirnikowe "FRANIA" i Betoniarki wykorzystywane do pieczenia Ciała Pańskiego i Opłatków. Studenci zaś liczący na Boski Interes jaki proponuje KUL-awa alma mater mogą się rozczarować. Wykorzystując Boskie Mądrości i Moce serwujące przez KUL-awy pół Świat ek Naukowy z powodzeniem można hodować kąKUL-e – jest to Biblijny Chwast KĄKOL podlewany Wodą Święconą ! Dogrzewając Go Żarem Bożej Miłości , doświetlając Światłem Ducha Świętego, Światłem Łaski Uświęcającej może trwać Wiecznie niczym Światłość Wiekuista i trwale jak Róża Duchowna. Skoro wyszło Ciało Pańskie i Krew Pańska – KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zapewnia, że kąKUL też wyjdzie ! Taka to już jest Filozofia Przyrody ... Na KUL-awych i PAT-ologicznych KAT-olickich można też robić Profesury na temat: ILE CIAŁA PAŃSKIEGO WYJDZIE Z KILOGRAMA MĄKI ! Biedniejsze Parafie z powodzeniem mogą brać na Kredyt i spłacać Go w Ro-ratach – KUL-awi i PAT-ologiczni KAT-olicy zgromadzone fundusze lokować mogą na rachunku ROR-atnim! Wprowadzić też należy do Niebieskiej Oferty gotowe Dyplomy naukowe do nabycia za wewnętrzną Walutę Sakralną obligowaną w Bonach o nazwie ZABO i za takie Zabo – BONY nabywać je z KAT-olickimi Tytułami Naukowymi obrazującymi poziom POŻAL SIĘ BOŻE : a) mgr - to BARANEK - skrót BARAN. dr - to BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B. c) hab. - to HABITOWY - skrót HABIT. d) prof. - to O SIOŁEK - skrót OSIOŁ. Oceny z faKULtetów powinny być wpisywane piórami KUL-kowymi i wyrażane w KUL-ach... Nie należy zapominać oczywiście o najwyższej Niebieskiej Godności Intelektualnej – H.C. , co w tłumaczeniu wygląda też po KAT-olicku – HUMORIS CAUSA ! KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC przypomina też o Prawdach w.g. ks.Józefa Tischnera: 1)"TYS PROWDA; 2) TYLKO PROWDA; 4) ŚWINTO PROWDA” KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY biorąc święty przykład z boskiej mądrości dodał jeszcze jedną (też znaną) prawdę: 4) GÓ---W---NO PROWDA cyli DOGMAT! Jeśli ktoś nie wierzy to KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zaprasza każdej niedzieli o godz. 12;oo w pobliże Parafii ks. PALLOTYNÓW (Al. Warszawska – zaraz za rondem). Od X- lat serwują Oni w wydaniu digital bells „AVE MARIA” F. Schuberta , które wygląda następująco: Pierwsza połowa zwrotki, po której następuje zlepek dźwieków i ponownie powtarzana jest ta sama pierwsza połowa zwrotki, a SCHUBERT napisał trochę więcej! Na tym ktoś z KU-L-awej muzyKULogii walnął musi Profesora! lub kończył Instytut mi. in. Muzyki Sakralnej Uniwersytetu MARYI KURII - SKŁODOWSKIEJ ! I pomyśleć, że LUBLIN to stolica KUL-tury!, a Kabaret to też kultura ! Aby Święte Jadaczki nie ustały w Drodze do Nieba KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje ePi S ( Z ) KOP at owi i wszystkim księŻULKOM: 1) Ciało Pańskie z Grilla; 2) Krew Pańską z Gwinta; 3) Skrzydełka Anielskie z Grilla; 4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej; 5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana Germany 1939; 6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto do Nieba... DZIECIOM ZAŚ: 1) czeKULadowe Krzyże; 2)czeKULadowego Zbawiciela; 2)czeKULadową Panienkę; 3)i... ... ... i Wszystkich Świętych czeKULadowych... Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u  z nadzieniem Róży Duchownej ! jako, że  „NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK...” Obracając się w Świecie  KANIBALIZMU  („wziął chleb... i rzekł << To Jest Ciało Moje >>”) i WAMPIRYZMU  („wziął kielich.. i rzekł << To Jest Krew Moja> >”) i to  KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego -taka Ostatnia KUL-acja -  bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli  Kanibalizm po wegetariańsku ! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...Z ATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI  panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat,  CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...” Na koniec KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆORGANISTÓW i ASC ponawia propozycję nadania KUL-owi symboli Międzynarodowej Stolicy Mądrości Inaczej „ QL ”. Umieszczając nad Targami Pracy znany slogan: „DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI PRZEPIS NA TEN ŚWIAT” Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła:  KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW  (koniecznie wielkimi literami) czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.  Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI –  Oni są Śmieszni!  Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.  Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***  (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: