Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Student mieszka w samochodzie przed UMCS. Nie chce pomocy (wideo)

Utworzony przez efr, 29 października 2010 r. o 07:41 Powrót do artykułu
ta pracowniczka to jakoś tak brzmi dziwnie w tekście.Jeśli byłby to mężczyzna to napisalibyście pracowniczek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZOSTAWCIE GO W SPOKOJU !!!Chce być sam,nie ma ochoty na zachlane towarzystwo z akademika i wcale mu się nie dziwię.Chce się uczyć,a akademik na pewno temu nie sprzyja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze primo: nie możliwe,że to była pani z dziekanatu - powszechnie wiadomo,że panie w dziekanacie z natury są niemiłe Po drugie primo: czuje tu jakiś mały zakładzik :>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybudujcie mu ogrzewany garaż będzie ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak on się znalazł na terenie parkingów UMCS? Wykupił pilota do szlabanów i wjazdówkę? Rozwiązanie jest proste: straż miejska, mandat, wyjazd z terenu parkingu i od razu się odechce wygłupów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli tutaj nie chodzi o zakład,to moim zdaniem ten student najlepiej będzie się czuł w akademiku ale w pokoju jednoosobowym.Przed laty przechodziłem to samo na początku studiów.Wprawdzie nie mieszkałem w samochodzie tylko w pokoju czteroosobowym,z miłymi chłopakami ale miałem tego mieszkania w czterech dosyć i chciałem się wyprowadzićdo pomieszczenia gospodarczego akademika na własną rękę.Pomogła mi rozmowa z mądrym księdzem podczas spowiedzi w kościele akademickim w Lublinie.Przemogłem się i powoli zaaklimatyzowałem do nowych warunków życia.Potem to już nie wyobrażałem sobie mieszkania poza akademikiem.Akademik,to jest czar życia studenckiego.Dziwię się młodym ludziom i ich rodzicom którzy tak bardzo unikają akademików,uważając je za siedlisko rozpusty i pijaństwa.Bzdura,miejsce do nauki znalezc można wszędzie.Jest też takie przysłowie: dobrego karczma nie zepsuje,złego kościól nie naprawi.Moje dwie córki,które już pokończyły studia mieszkały w akademikach.Temu chłopakowi potrzebna jest rozmowa z bardzo mądrym człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ta gazeta nie może zajmowac się naprawdę poważniejszymi problemami, chce mieszkać w samochodzie to niech mieszka (współczucie dla osób które muszą siedziec koło niego na wykładach), a w ogóle co on studiuje? Są naprawdę poważniejsze problemy niż gość który nie lubi sie myć (tak wnioskuje bo gdzie?), ani spać po ludzku, skoro nie łamie prawa to dajcie mu spokój, jego zycie, codziennie po ulicach chodzi tysiące niedożywionych dzieci to jest problem, którym należy się zając
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze faceta nie stac nawet na akademik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cezary napisał:
czy ta gazeta nie może zajmowac się naprawdę poważniejszymi problemami, chce mieszkać w samochodzie to niech mieszka (współczucie dla osób które muszą siedziec koło niego na wykładach), a w ogóle co on studiuje? Są naprawdę poważniejsze problemy niż gość który nie lubi sie myć (tak wnioskuje bo gdzie?), ani spać po ludzku, skoro nie łamie prawa to dajcie mu spokój, jego zycie, codziennie po ulicach chodzi tysiące niedożywionych dzieci to jest problem, którym należy się zając
Tu widze mamy problemy z czytaniem wiec albo w gimnazjum nie nauczyli jeszcze dobrze czytac bo sie kreci glupie zachowania rowiesnikow na lekcjach telefonem albo studia sie przepilo i nie bylo czasu nawet przeczytac wstepu do pierwszej lepszej ksiazki. Chlopak codziennie idzie do lazienki na wydziale przebiera sie i myje, wiec mysle ze Twoim problemem jest to ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem a to jest duzy problem jesli masz powyzej 10 lat. Takimi jak Ty trzeba sie zajac i usunac raz na zawsze z internetu i skierowac na zajecia z dziecmi w przedszkolu moze jeszcze nie wszystko jest stracone i czytac ze zrozumieniem sie nauczysz. Trzymam kciuki nie wstydz sie jeszcze nie wszystko stracone!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przebiera się w co ? Od inauguracji widać lata w gajerze i cwelkach Niezły zakręt. UMCS- gratulacje studentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może mu dokwaterować kogoś na przednie siedzenie to sie chlopak otworzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tego kogoś to nie na studia tylko do szpitala dla psychicznie chorych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cezary, idioto proszę Cię przeczytaj jeszcze jeden raz ale ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze to podziwiam chłopaka. Zdarzyło mi się spać w aucie raz w życiu w podobną pogodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VEGAS napisał:
A jak on się znalazł na terenie parkingów UMCS? Wykupił pilota do szlabanów i wjazdówkę? Rozwiązanie jest proste: straż miejska, mandat, wyjazd z terenu parkingu i od razu się odechce wygłupów.
Jak się tam znalazł ,nie twój interes kśiązkę piszesz ześ taki ćiekawy. Proponuję nim napiszesz pomyśl ,nikt nikomu niema prawa zabronić tego co robi, Niechce to tylko jego sprawa , widocznie lubi ciszę i spokój ,a to dla studenta jest najwarzniejsze Akademik mu tego nie gwarantuje. Pozdrawiam Studenta p ZBYSZKA . Zdala o urzędników i akademników to domena kazdego dobrze uczącego śię student. POZDRAWIAM Słupszczańin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny czub. Chcą mu dać akademik, nie - on woli samochód.....ja pierdzielę, gdzie my żyjemy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cezary napisał:
czy ta gazeta nie może zajmowac się naprawdę poważniejszymi problemami, chce mieszkać w samochodzie to niech mieszka (współczucie dla osób które muszą siedziec koło niego na wykładach), a w ogóle co on studiuje? Są naprawdę poważniejsze problemy niż gość który nie lubi sie myć (tak wnioskuje bo gdzie?), ani spać po ludzku, skoro nie łamie prawa to dajcie mu spokój, jego zycie, codziennie po ulicach chodzi tysiące niedożywionych dzieci to jest problem, którym należy się zając
ZAWSZE byłeś taki mądry czy tylko tu nim jesteś Nie oceniaj nikogo jeśli sam jesteś nie w porządku, proponuję zmienić lekarza '".NIM NAPISZESZ POMYŚL " MYŚL O SOBIE A INNYM DAJ ZYĆ W SPOKOJU. POZDRAWIAM MAŃI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Nie dziwię się temu Panu, nie powinno się go oczerniać i nie jest on jedyny. Może ma poważny problem, mój znajomy też sypia w samochodzie ale jego porzuciła żona i to niedługo po ślubie - to jest tragedia jednostki. dajmy ludziom trochę spokoju, może niech ktoś pomyśli o jego potrzebach a nie zaraz robić z człowieka wariata - jeżeli mu tam dobrze to niech sobie mieszka a jak przyjdzie zima to wtedy interweniujcie - może i on przeżywa jakąś osobistą tragedie, zawód jak mój przyjaciel - jego też nie rozumiałem ale jak na spokojnie to wszystko przemyślałem to w ogóle mu się nie dziwię, bo spróbowali byście żyć po czymś takim, po 18 tygodniach żona się na was wypina a na dodatek jest jeszcze ten 3 i tak podziwiam takich ludzi że sobie w łeb nie strzela ..... Dajcie więc spokój temu chłopakowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cezary napisał:
czy ta gazeta nie może zajmowac się naprawdę poważniejszymi problemami, chce mieszkać w samochodzie to niech mieszka (współczucie dla osób które muszą siedziec koło niego na wykładach), a w ogóle co on studiuje? Są naprawdę poważniejsze problemy niż gość który nie lubi sie myć (tak wnioskuje bo gdzie?), ani spać po ludzku, skoro nie łamie prawa to dajcie mu spokój, jego zycie, codziennie po ulicach chodzi tysiące niedożywionych dzieci to jest problem, którym należy się zając
Wyraźnie napisano,że wstaje o 7 i IDZIE sie myć do łazienki!Czytać nie umiesz??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co studiuje? może filozofię? i już zaczął za młodu filozofować???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...