Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Student mieszka w samochodzie przed UMCS. Nie chce pomocy (wideo)

Utworzony przez efr, 29 października 2010 r. o 07:41 Powrót do artykułu
jak nie żydówki to eskimosi! szok! a po drugie to będę uważał na łazienki przed 8. -nd-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałem okazje poznać tego całego zbycha (franka) 2 lata temu w studium na pogodnej, koleś jest upośledzony psychicznie i fizycznie eh szkoda gadać, przykra sprawa, ludzie zawsze sie nad nim litowali, a matka chodziła i wszystko załatwiała za niego począwszy od prawa jazdy, poprzez mature, studium, studia i bóg jeden wie co tam jeszcze... pozdro dla mojej dawnej ekipy "TB"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może chłopak chce właśnie zrobić coś sam. Upośledzony jest, woli mieszkać w samochodzie niż przyjąć pomoc od kogokolwiek. Co do mieszkania w akademiku, jakie pijaństwo? Jaka rozpusta? Sam mieszkam w akademiku i jest spokojnie, naprawdę. Czasem bywają imprezki, wypije się-ale tak pija każdy student. Ten co się boi ludzi i przez to nie mieszka w akademiku nie powinien się wypowiadać. Nie ma doświadczenia, więc jego słowa są puste. Na naukę zawsze się czas znajdzie, tylko leser lub nadwrażliwiec ma trudności. Masz kłopot? do apteki, stopery w uszy i cisza jak makiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwalcie się od człowieka! Mówi, że mu dobrze, to znaczy, że mu dobrze! Dlaczego w tym cholernym kraju jest tylu idiotów, którzy na siłę muszą uszczęśliwiać innych? Nie wierzę,, że nagle znalazło się tylu troskliwych ludzi, bo gdy jakiś człowiek naprawdę potrzebuje pomocy, wtedy NIKT, powtarzam NIKT takiemu nie pomaga! A gdy ktoś zachowuje się inaczej niż przyjęte normy, jak ten koleś, bo mieszka w samochodzie, a nie domu, to zawsze przykleją się do takiego dobrzy samarytanie i na siłę będą go uszczęśliwiać, nawet wbrew jego woli. Co za chory kraj, nie można nic zrobić, bo wszyscy wiedzą lepiej, co jest dla ciebie dobre...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego 3 skur........... to się powinno na mrozie z gołą dupą potrzymać mnie zostawiła po 2 latach bo za dużo pracowałem żeby miała na każdą piredołe - teraz jest z min i dostaje wpier... 2-3 razy w tygodniu i chce wrócić a ja ją mam teraz GDZIEŚ a za chłopaka trzymam kciuki grunt to charakter
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on jest u mnie w grupie Ten człowiek nie nadaje się na studia Nie potrafi się nawet przedstawić Nic nie robi na zajęciach i, wbrew temu co piszą, wcale się nie myje. Mam nadzieję, że odpadnie po pierwszej sesji, bo widzę, że nawet dla prowadzących zajęcia jego obecność jest męcząca. Jak zwykle tendencyjny artykuł, niewiele mający wspólnego z prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przytoczę ślubowanie studenta umcs: •zdobywać wytrwale wiedzę i umiejętności przygotowując się do pracy dla dobra Ojczyzny, •dbać o godność studenta i dobre imię mojego Uniwersytetu, •odnosić się z szacunkiem do pracowników Uniwersytetu i przestrzegać zasad współżycia koleżeńskiego, •przestrzegać zasad honoru i zwyczajów akademickich oraz przepisów obowiązujących w Uniwersytecie więc chyba nie przystąpił do slubowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie mu spokój...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
Dajcie mu spokój...
Jak będzie -20 stopni też tak powiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
seba napisał:
Takiego 3 skur........... to się powinno na mrozie z gołą dupą potrzymać mnie zostawiła po 2 latach bo za dużo pracowałem żeby miała na każdą piredołe - teraz jest z min i dostaje wpier... 2-3 razy w tygodniu i chce wrócić a ja ją mam teraz GDZIEŚ a za chłopaka trzymam kciuki grunt to charakter
Piszesz tak chaotycznie,że zapytam: co bierzesz i czy nie za dużo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawi mnie tylko ile razy w tygodniu akumulator musi ladowac i gdzie... bo nauka przy lampce w samochodzie troche pradu czerpie chyba ze nowy na zime zakupil...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu będą artykuły: Mróz zebrał swoje pierwsze żniwo.....i ch...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cóż to za słowo "pracowniczka"??? Może pracownica????? Co zajakis niedouczony pisze te artykuły...wstyd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rambo napisał:
Po pierwsze primo: nie możliwe,że to była pani z dziekanatu - powszechnie wiadomo,że panie w dziekanacie z natury są niemiłe Po drugie primo: czuje tu jakiś mały zakładzik :>
Ty jesteś chyba nie miły koleś, moje są w dziekanacie miłe, fajne nawet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Moglibyśmy interweniować, gdybyśmy otrzymali zgłoszenie, że coś zagraża życiu lub zdrowiu tego człowieku." pozdrowienia dla "dziennikarzu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Chłopak już nie takie mrozy przeżył. Od 2-3 lat każdej zimy nocuje w samochodzie zaparkowanym przy McDonladzie na Chemicznej. Chłopak cały czas odrzuca każdą pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może kościół pomoże ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przynajmniej ma blisko na uczelnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość ma na tyle bałagan "na strychu" że pierwsza rzecz jaką powinna zająć się Policja to to, jakim cudem dostał prawo jazdy i w jaki sposób mu je odebrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Student umcs'u zawstydził Bear'a Grylls . A tak na poważnie to koleś ma poprostu jakiś problem z głową Bo to co wyprawia jest dalekie od zdrowego rozsądku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...