Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Student mieszka w samochodzie przed UMCS. Nie chce pomocy (wideo)

Utworzony przez efr, 29 października 2010 r. o 07:41 Powrót do artykułu
napisał:
Parafrazując nieco Cześnika z "Zemsty" Aleksandra Fredry, chciałoby się powiedzieć: "Od powietrza, ognia, wojny, a do tego od człowieka co obsesję ma karania niech nas wszystkich Bóg ochrania". [/quote] Piękne. [quote] Z zażenowaniem przeczytałam te wszystkie obraźliwe teksty na temat tego studenta. Nie do wiary, że w kraju tzw. wolnym są ludzie, którzy występują przeciwko wolności osobistej człowieka!To z wami coś jest nie tak! Toleruje się sklepy z dopalaczami, zakrapiane imprezy, otatułowanych ludzi, a tak trudno zaakceptować człowieka, który przejawia zachowania do tej pory niespotykane. Jest on jak każda istota społeczna kimś wyjątkowym, odrębną jednostką, zasługującą na szacunek, a nie na takie szykany! Nie zastanawialiście się, jak z innej perspektywy patrząc, wy ludzie z pozoru normalni możecie być odbierani przez takie "indywidualości"? Jesteście jak marionetki społeczne- po ulicach chodzicie tak samo poubierani (zgodnie z obowiązującym trendem mody), na egzaminach gadacie to, co jest zgodne z poglądami profesora, na imprezach pijecie dużo alkoholu (bo to przecież takie zwyczajowe), krótko mówiąc każdy z was boi się ukazać prawdziwą swoją osobowość, by z tej społecznej jednolitości się nie wyłamać. Każdy niech się zajmie swoim życiem, swoimi sprawami. Pamiętajcie, zanim zaczniecie kogoś krytykować powinniście założyć jego buty przejść się o milę i wtedy, będąc w takiej odległości, będziecie w jego butach i z jego problemami. Inteligentni zrozumieją sentencję.
Bardzo ładnie Pani napisała ale tak to jest w życiu. Żyjemy według narzuconych zasad a jak ktoś się im sprzeciwia to zostaje "zdeptany". Ja nie widzę w zachowaniu tego człowieka czegoś nienormalnego dlatego, że tak naprawdę go nie znam i nie mogę oceniać. Ale ludzie są jednak okrutni, gorsi od zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studentka napisał:
'...na egzaminach gadacie to, co jest zgodne z poglądami profesora...' A spróbuj na egzaminie powiedzieć coś sprzecznego z poglądami profesora... Dzięki za rady, ale chyba mi się nie przydadzą
Źle zrozumiana moja intencja-to nie żadne rady tylko realne stwierdzenie faktów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak ode mnie z kierunku Niestety, ale jest niepełnosprawny umysłowo. Nie daje sobie rady na uczelni, nie potrafi żyć w społeczeństwie. Potrzebna mu doraźna pomoc psychologa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak wszyscy chcą mu pomóc to zrzućcie się na jakiś przenośny garaż i przyodziejcie jego samochód jak będzie spał zimno będzie mieć nadal, ale zawsze nie na tyle, żeby zamarznąć. A i jemu prawdopodobnie będzie ciężko odmówić podarunku, zwłaszcza jak nie będzie wiedzieć od kogo Jak by nie patrzeć, to skoro nie da rady przemówić mu do rozsądku, to zawsze jest szansa, że uda się to na jego warunkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało to ludzi sypia po kątach? Mało to bezdomnych? Zastanawia mnie fakt że tak dużo ludzi mówi iż jest on chory psychicznie nie potrafi pisać itp. Skoro ma prawo jazdy i dostał się na studia to albo ktoś coś pomieszał, albo nasz system edukacji jest nieźle dziurawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ustawie o szkolnictwie wyższym nie ma paragrafu, że zabrania się studiwania osobom, które sa niepełnosprawne lub chore umysłowo.gdyby odrzucili jegop podanie, mógłby się z nimi sądzić.Może tak studiować kilkanaście lat nistety:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajac chce zwrócić na siebie uwage. Dostanie troche hajsu za wywiady, pierdoły i ... wie cos jeszcze i pojdzie do akademca mieszkac pewnie jeszcze za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On studiuje filologie polską na UMCSie w Lublinie. Jest na 1-szym roku. ;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może chłopak się po prostu wstydzi że będzie wyśmiewany przez współlokatorów że jest taki,napewno już doznał tego wcześniej i nikt nie może go przekonać że tutaj już uczą się raczej ludzie ;dorośli; i nie powinni się śmiać z jego nieszczęścia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze jezeli jest upośledzony umysłowo to nie mógłby studiować, gdyż osoby które mają najlżejszy stopien upośledzenia nie mogą przystąpić do matury, co skresla ich z listy studentów automatycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest napisane że chłopak jest upośledzony umysłowo??Trudności z mową to jest upośledzenie umysłowe,tak samo jak niedowład rąk!Nie wprowadzaj ludzi w błąd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ps! Co Ty za głupoty wypisujesz?? Do matury przystępują osoby nawet z ciężkim upośledzeniem umysłowym, o ile rodzice się postarają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka Zbyszka ma 2 mieszkania w Lublinie, duże gospodarstwo na wsi a dziecko się tuła i mieszka w samochodzie. Zaniedbała Zbyszka i są teraz tego efekty. Zamiast zająć się dzieckiem to biega i robi kampanie wyborczą. Szkoda tylko chłopaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ON, nie ma czegos takiego jak ciezkie uposledzenie umyslowe, wiem bo jestem juz na studiach magisterskich z oligofrenopedagogiki (pedagogika uposledzonych umysłowo), a i kots napisal ze upośledzenie umyslowe to problemy z mowa, ludzie czy osoby jakajace sie tez sa upośledzone umyslowo a przeciez maja problemy z mowa, tak samo niedowład rak moze byc spowodowany wieloma czynnikami np porazeniem mozgowym a nie oznacza to ze osoba ta jest uposledzona umyslowo. wiec zanim zaczniecie cos komentowac to sie doczcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pix napisał:
TO STUDENT FILOZOFII!!! Więcej chyba nie potrzeba mówić.
On studiuje filologię polską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psychiatra a nie psycholog.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma miejsxa w akademiku. To nocuj w zime na parkingu w uczelni. Zaraz znajdzie sie miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...