Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
[quote name='lutek' date='12.05.2010, 18:14:37' post='283768'] Nie zgadzam się na picie piwa na ulicy. Chodzę z dzieckiem i nie życzę sobie spotykać pijanych. Masz problemy ze spostrzegawczością! Nie widzisz osób siedzących w ogródkach? Idź się przebadaj a dziecko dla jego dobra oddaj do adopcji normalnej rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXX napisał:
Ciekawy pogląd. można go rozwinąć np. w całej Polsce kierowcy piją i siadają za kierownicą. Po prostu taki zwyczaj. To co może ich nie karać ??? Faktycznie kogoś coś boli, ale chyba ciebie głowa od myślenia.
Bardzo ciekawy, zapraszam w takim razie jutro do Wrocławia, Będzie pochód, będą studenci pili piwo i ze śmiechem na usta maszerowali na Pola Marsowe:) a za nimi odpowiednie służby, żeby od razu sprzątnąć jakieś pozostałości, puszki czy niechcący zbite butelki. Sugerujesz, że boli mnie głowa od myślenia ale z treści Twojego postu wynika, że jest to atak chybiony. Dlaczego porównujesz studentów do potencjalnych zabójców?;> Ja osobiście jestem za dotkliwym karaniem ludzi jeżdżących po alkoholu, bo sam trochę jeżdżę po Polsce i nie chciałbym, żeby mnie ktoś na drodze pijany zabił. Żeby pokazać, że nie mam klapek na oczach i nie widzę tylko pozytywnych stron, chciałbym zaznaczyć, że czasami niektórzy studenci nie potrafią się zachować i czasami wznoszą jakieś głupie okrzyki ale paru deb***i znajdzie się chyba w każdej grupie społecznej. JUWE! JUWEnalia! Juwe! JUWEnalia! kto nie pije ten KANALIA! Pozdrawiam z zachmurzonego Wrocławia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a za co wywalić,że nie olali a skutecznie podjęli interwencję ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
a za co wywalić,że nie olali a skutecznie podjęli interwencję ?
...za brak mózgu drogi Czytelniku i ten automatyzm w "stosowaniu prawa", za wlepianie mandatu za wg. nich "reklamowanie alkoholu" tylko dlatego że idzie się z butelka piwa po ulicy mimo że zawartość tej butelki nie jest alkoholem; dalej za nadgorliwość, która powinni wykazać w łapaniu prawdziwych bandziorów a nie wypisaniem mandatu- bo to wzbudza litość a nie świadczy na pewno o ich odwadze, za brak wykształcenia (wysyłał podejrzanego do rzecznika SM...??? -bo sam nie wiedział jak zachować się w sytuacji, której nie przewidział, bo taki jest ograniczony, za to że nie umiał przeprowadzić interwencji do samego końca tylko wysłał na przesłuchanie w charakterze podejrzanego, żeby zrobił to ktoś mądrzejszy za niego. ...i po tym co napisałem niech ktoś jeszcze spróbuje spytać za co ich wyrzucić ze Straży Miejskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gdzie ta relacja z wizyty? Teraz straż ma nowy argument przy wypisywaniu mandatów - nie udzielimy pouczenia, tylko wystawimy mandat bo może dziennikarze filmują... Serio - cytat z dziś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...