Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Student z karabinem maszynowym wziął zakładników. Ćwiczenia na KUL

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 maja 2016 r. o 13:07 Powrót do artykułu
ja bym na 112 nie dzwonił bo tam pracują niekompetentni ludzie czytaj cywile, co przyjmują albo każdą pierdołę, albo nie potrafią ustalić szczegółowych danych, a później ratownicy medyczni czy policjanci mają problem ze znalezieniem chociażby adresu, albo jadą na bzdety. mówię jak jest mam dziewczynę, ratowniczkę medyczną, a mój kolega jest policjantem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadzwoniłem kiedyś pod 112 - porażka ! Powiedziałem wszystko dokładnie-usłyszałem przełączam do Policji - potem powtórzyłem wszystko jeszcze raz policji i dopiero podjęto interwencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i miejsce jest właściwe ! Kul jako zło dnia powszedniego musi się zbroić bo antonio czeka na takich zboków co to będą bronić psiorsk-kaczo-rydzacznej doopy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisze się "na KUL-u".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram w całości, 100 % racji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram w całości, 100 % racji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek normalny nigdy nigdzie nie wpadnie z automatem w celu załatwienia sprawy. RFN jest wzmocniona. W przyszłości wspólnie z wyznawcami Koranu przejmie władzę nad całym światem. To jest już ustalone. Posłusznych niewolników rodem z RP zabijać nie będą. Nie chciałbym urodzić się ponownie. Nie macie najmniejszych szans na normalne życie w RP. Elastyczność mózgu ludzkiego działa na niekorzyść narodowości polskiej. Stąd świat się śmieje, że Polacy sami usunęli się z map świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DUŻE DZIECI TEŻ LUBIĄ SIĘ BAWIĆ, NAJLEPIEJ ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW - DOBRZE, ŻE LUBELSKIE MEDIA OPISUJĄ TE DEBILIZMY, PISZĘ TAK, BO JESTEM OFICEREM, KTÓRY SŁUŻYŁ W ODDZIAŁACH SPECJALNYCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z wielką przyjemnością idąc do urzędu miejskiego wziąłbym ze sobą KBKAK lub UZI plus kilka F-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak oni przebierają nóżkami i wręcz nie mogą się doczekać tych prawdziwych terrorystów. Ciekawe czy wpływ na scenariusz ćwiczeń nie miała duża liczba studentów zza naszej wschodniej granicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30 lat temu byłam kontrterrorystą ( nie mylić z antyterrorystami!!!) i wiem jedno -terroryści mają trafienie 90/100 , a my mieliśmy 40 /100...To do tych myślących , bo na nich opiera się rozwój i historia...!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
DUŻE DZIECI TEŻ LUBIĄ SIĘ BAWIĆ, NAJLEPIEJ ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW - DOBRZE, ŻE LUBELSKIE MEDIA OPISUJĄ TE DEBILIZMY, PISZĘ TAK, BO JESTEM OFICEREM, KTÓRY SŁUŻYŁ W ODDZIAŁACH SPECJALNYCH...Był dziennikarz Waldemar Milewicz, który chciał pokazać prawdziwe obliczy wojny w Iraku...Trafił go w samochodzie snajper...Czyj ...??? Iracki...?;-))) Dla mnie najemnik jest najemnikiem ,a nie niosącym pokój światu naiwniakiem ...!!!Mam nadzieję ,że nigdy nie splamiłeś /aś honoru żołnierza polskiego ...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Student? Dlaczego student? A nie podpalany migrant? Wtf?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiemy kto, kiedy, gdzie i dlaczgo popełni potworną zbrodnię w miejscu publicznym, np. na kul. kim są rodzice przyszłego zamachowca? nie wiemy, czy przyszły zamachowiec już się urodził. kim są jego przyszli rodzice? nikogo wykluczyć nie możemy. co to jest racja? niezbędna jest racja posiłkowa, by uniknąć porcji z magazyku. racja, to garść dynamitu. 1. słuszność jakiegoś poglądu, stanowiska lub postępowania; masz słuszną rację, znaczy obfity posiłek. bez sensu jest powiedzieć masz słuszną rację w danej sprawie. racja jest prawdą pierwotną, jedyneczką logiczną, pewnikiem, aksjomatem, warunkiem wystarczającym w implikacji. z racji nie może wyniknąć nieprawda. racja nie może pociągnąć za sobą fałszu. mamy bowiem: 2. argument dowodzący słuszności czyjegoś stanowiska; też: stanowisko, którego słuszności chce się dowieść; racja stanu: 3. interes państwa, społeczeństwa lub jakiejś grupy politycznej albo społecznej; a jak ktoś dokona skutecznego zamachu na tę rację stanu i wprowadzi nową, własną rację stanu, to czy wówczas z prawdy nastąpi fałsz? a może to właśnie nowa racja stanu prawdą będzie. stąd: 4. uzasadniona przyczyna czegoś; jeśli więc obecna racja stanu jest zerem z logicznym, to z niej musi być coś, co być musi - konieczność - warunek konieczny. dlatego: 5. log. zdanie, którego prawdziwość stanowi warunek wystarczający do uznania prawdziwości innego zdania; konkluzja jest następująca. przejmuję władzę w rp w sposób pokojowy. to oznacza, że wszyscy muszą ustąpić i oddać mi pokłon. wykonać natychmiast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiemy kto, kiedy, gdzie i dlaczgo popełni potworną zbrodnię w miejscu publicznym, np. na kul. kim są rodzice przyszłego zamachowca? nie wiemy, czy przyszły zamachowiec już się urodził. kim są jego przyszli rodzice? nikogo wykluczyć nie możemy. co to jest racja? niezbędna jest racja posiłkowa, by uniknąć porcji z magazyku. racja, to garść dynamitu. 1. słuszność jakiegoś poglądu, stanowiska lub postępowania; masz słuszną rację, znaczy obfity posiłek. bez sensu jest powiedzieć masz słuszną rację w danej sprawie. racja jest prawdą pierwotną, jedyneczką logiczną, pewnikiem, aksjomatem, warunkiem wystarczającym w implikacji. z racji nie może wyniknąć nieprawda. racja nie może pociągnąć za sobą fałszu. mamy bowiem: 2. argument dowodzący słuszności czyjegoś stanowiska; też: stanowisko, którego słuszności chce się dowieść; racja stanu: 3. interes państwa, społeczeństwa lub jakiejś grupy politycznej albo społecznej; a jak ktoś dokona skutecznego zamachu na tę rację stanu i wprowadzi nową, własną rację stanu, to czy wówczas z prawdy nastąpi fałsz? a może to właśnie nowa racja stanu prawdą będzie. stąd: 4. uzasadniona przyczyna czegoś; jeśli więc obecna racja stanu jest zerem z logicznym, to z niej musi być coś, co być musi - konieczność - warunek konieczny. dlatego: 5. log. zdanie, którego prawdziwość stanowi warunek wystarczający do uznania prawdziwości innego zdania; konkluzja jest następująca. przejmuję władzę w rp w sposób pokojowy. to oznacza, że wszyscy muszą ustąpić i oddać mi pokłon. wykonać natychmiast. Będzie to władza absolutna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czarni latali w habitach na miotłach i uciekali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to się mówi :wywoływanie wilka z lasu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę chyba Ci Twoi koledzy z Pogotwia Cię w balona :) Jeśli zespół ratownictwa nie może znaleźć pacjetna to nie wina 112 tylko dyspozytora który źle zebrał dane i nie określił dokładnie miejsca zdarzenia. Operatorzy ze 112 nie przekazują do PRM z tego co mi wiadomo adresu, tylko dyspozytor ustala to sam, widocznie kiepsko. Co do Policji to nie wypowiadam się....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
123 napisał:
z wielką przyjemnością idąc do urzędu miejskiego wziąłbym ze sobą KBKAK lub UZI plus kilka F-1
Patrz, a ten koleś o granatach zapomniał, bo z karabinem maszynowym był, a do tego wyjął jeszcze pistolet maszynowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...