Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studentka szukała sponsora, znalazła sadystę

Utworzony przez konik wolny, 10 lutego 2012 r. o 16:07 Powrót do artykułu
buhaahhaha - dobre - gdzie takie coś się rodzi ;] - szukała naiwniaka a znalazła cwaniaka - ale głupiutka cizia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyślcie sobie teraz że z 2 strony koleś wcale nic takiego nie zrobił. Laska umówiła się z nim kilka razy, potem powstały wyrzuty sumienia że tak ją ''upokorzył'' i pomyślała ja cię tu uwalę za moje krzywdy... i uwaliła.. Wcale go nie bronię może to wszytsko co jest opisane w art. jest prawdą ale druga ewentualność jest również możliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na miejscu jej rodziców to bym sobie dał w łeb!! jak można tak wychować i zostawić bez kasy dziecko... internet to nie jest bezpieczne miejsce miłe studentki z umcs, um, up, kul..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś wcale jej nie współczuję.POstanowiła się zeszmacićdla kasy,a koleś wpadł na pomysł, żemożeto robić i bez pieniędzy. Idiotka i tyle. PS. wstyd dla rodziców, że wychowali taką sucz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłastudentka napisał:
Jakoś wcale jej nie współczuję.POstanowiła się zeszmacićdla kasy,a koleś wpadł na pomysł, żemożeto robić i bez pieniędzy. Idiotka i tyle. PS. wstyd dla rodziców, że wychowali taką sucz.
Hehe nie pozostaje nic innego jak zgodzić się z koleżanką. Dzisiejsze dziewuchy to w wiekszości suk.i juki do potęgi ntej. Całe szczęście, że sprawa wyszła na jaw bo teraz każdy facet będzie wiedział z którą pipą sie nie zadawać. Kure.wstwo to stan umysłu, biedne dziewcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko w Lublinie, lecz na Podkarpaciu to żadna Nowość, zamiast się wziąść do uczciwej roboty to Dziewczyny ,, Się ku***ą" a potem narzekają, bo lepiej iść na łatwiznę, Trzeba mieć głowę na karku cały czas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Rzeszowie też są takie dziewczyny? jakoś nie mam do takich szczęścia a właściwie to nie mam szczęścia do żadnych, chętnie bym poznał miłą sympatycną studentkę a tu nic.... może nie tam szukam, myśle że miłe spotknie od czasu do czasu to nic złego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby więcej dziewczyn tak skończyło to wtedy może kolejne się dwa razy zastanawią zanim zaczną dawać d.. nie wiedomo kogo. A najgorsze jest to, że taka pinda potem wychodzi za mąż jakby nigdy nic a ty nie wiesz jak bujną miała przeszłość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta cała hmm 'studentka' to jakaś pomylona; najpierw postanawia zostać k u r w ą, a kiedy już się jej to udaje - larum podnosi, że ktoś ją zmusza do nierządu. Przecież, cyt:"21-letnia studentka nawiązała znajomość z mężczyzną przez Internet. W ten sposób szukała sponsora, który utrzymywałby ją w zamian za seks" - czyli sama mówi o swoim K U R E W S T W I E!! Nie mam nic przeciwko k u r w o m - ani mnie grzeją ani ziębią - ale żeby tak kompletnie nie mieć klasy - brrrr...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny mi nie szkoda, bo to nie jest sposób na biedę, biedna to jest ona dopiero teraz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki jest los prostytutki, a czego się spodziewała szacunku i miłości, oj naiwna, ale tak to jest jak się mysli d-u-p-ą, a nie głową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klient pałaci-Klient wymaga! Drzeć laske do kości! BUHAHAHAH Gdzie miała mózg?!Pod bielizną...Prościej du p y dawać niż UCZCIWIE PRACOWAĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale glupia - zamiast po perwszym spotkaniu zaraz zlozyc skarge o wyłudzenie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idiotka, chciała łatwej kasy, to teraz ma.. zawsze łatwiej dać doopy niż się za robotę wziąć, typowa lubeslak studentka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo oceniać innych ... Szkoda tylko, że nie spojrzycie na samych siebie, jesteście bez grzechu? Tacy jesteście czyści jak łza? Żadna praca nie hańbi. Wybrała taką drogę ok, nie znaczy, że jakiś Świr ma na niej żerować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
A w Rzeszowie też są takie dziewczyny? jakoś nie mam do takich szczęścia a właściwie to nie mam szczęścia do żadnych, chętnie bym poznał miłą sympatycną studentkę a tu nic.... może nie tam szukam, myśle że miłe spotknie od czasu do czasu to nic złego...
Grzesiu paskudny daj spokój!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIWKA, czego innego się spodziewała ta tępawa lalunia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O masakra !!! Ale wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej bawią mnie komentarze tych wszystkich frustratów, którzy dzisiaj cieszą się z czyjegoś nieszczęścia, a w niedzielę idą do Kościoła. Dziewczyna szukała uczciwego układu seks za pieniądze. Uważam, że jest to uczciwy układ, bo jego warunki są jasno zdefiniowane. Ilu z Was zna osoby, które tworzą "szczęśliwe" małżeństwa, a tak naprawdę są związkami utworzonymi dla korzyści majątkowych dla którejś ze stron? Co różni te osoby od tej dziewczyny? Jakoś ich tak nie potępiacie. Boli Was bezpośredniość. Zajmijcie się swoim życiem, a nie próbujecie kogoś poniżyć, wyśmiać, żeby siebie dowartościować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie studentka KUL-u. Tam wszystkie takie swietojebliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...