Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studentka szukała sponsora, znalazła sadystę

Utworzony przez konik wolny, 10 lutego 2012 r. o 16:07 Powrót do artykułu
podatek od głupoty jest zawsze najwyższy, w tym przypadku nauczka przydała się i "studentce" i "sponsorowi"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej zeby na tym zarabiala - ekonomiczne szkoly szacuje sie ze 10-15 % studentow tak zarabia i to wszystko a Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nollet napisał:
Może i 20 lat temu tez tak było, ja kończylem studia 47 lat temu! Nie 20 lat, 47 lat temu! Studia były za darmo, skrypty też, i akademik też, a obiady w akademiku kosztowały ok 3 zlotych to była 1 /350 cześc najniższego zarobku!Masz poziom Leppera, który był zdziwiony że prostytutkę mozna zgwałcić. Można, bo prostytutka ma wszystkie prawa człowieka i kobiety, natomiast alfons nie ma żadnych praw, jest tylko ludzką wymiociną i ty stajesz po stronie racji alfonsa! I zdecydowana wiekszosc was bierze stronę alfonsa. No taki macie charkter, alfonsa charakter! POwodzenia alfonsie!
dziadki neostrady znow w ataku! a punktów za pochodzenie ile miales?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Taka jedna jest w Australii. Absolwentka KUL, brat podobno w Polsce ksiadz a wujek biskup. Przyjechala juz bedac w ciazy i wrobila w to chlopaka, ktory sie z nia ozenil. Dostala pobyt staly i teraz siedzi na garnku rzadu australijskiego z dzieckiem, dorabiajac sobie do zasilku...
Jezeli to ta sama, to pochodzi spod Wroclawia, maz wrocil do Polski, a dziecko splodzil ksiadz wykladowca z KUL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie studentka tylko KU*RWA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nollet napisał:
Wstyd być Polakiem! Jak czytam komentarze, to nie wierzę własnym oczom. Nikt we mnie nie wmówi, że autorami komentarzy są ludzie bardzo zamożni, nie wierzę, by pisał komentarz np. Kulczyk, Gudzowaty, Niemczycki, Solorz, czy jakiś inny bogacz. Nie wierze by komentowali ten dramat ludzie wykształceni, komentuje artykuły w ogromnej większości motłoch, bez grosza, często bez pracy i perspektyw, motłoch bez wykształcenia, bo ortograficzne błędy wykluczają podejrzenie, że osoba skończyła coś więcej niż gimnazjum. Brak potępienia dla łajdaka bez czci, wstydu, godności, daje pewność, że komentujący niczym nie różnią się od sprawcy. Na zdrowy rozum, żadna bogata dziewczyna nie szuka sponsora, to bieda zmusza do takich poszukiwań, to bieda każe się jej uczyć, by się z niej wyzwolić. I ta bieda oddała ją w ręce kanalii bez czci i bez prawa do nazwy człowieka! Skrzywdził biedną dziewczynę, dziecko biednych ludzi, które zrobiło wszystko co w jego mocy by nie obciążać rodziców kosztami nauki. I ta biedna dziewczyna spotkała na swojej drodze kanalię, kanalię bez ludzkich cech, pozbawioną ludzkich uczuć. I tak kanalia znalazła obrońców swojego ohydnego czynu! Życzę z całego serca poplecznikom tego zbrodniarza, by taki los jak tej biednej dziewczyny, spotkał ich matki, żony, córki, wnuczki. Ludzkie wymiociny , nie powinny komentować wyczynów ludzkich wymiocin. Gazeta nie powinna publikować opinii, które obrażają ofiary zbrodniarzy. Gdybym ja był sędzią tego kanalii, to on nie wyszedłby wcześniej z wiezienia niż w wieku 60 lat, miałby to u mnie jak w banku. Wstydzę się tego że jestem Polakiem, wstyd mi tym bardziej, gdy wiem, ze to polskie wymiociny piszą takie opinie, że to polska wymiocina, dokonała tego odrażającego przestępstwa.
Do psychiatry!!! Masz dziwne poczucie moralnosci i odpowiedzialnosci. Nie ma w Polsce az takiej biedy, zeby prostytuowac sie. Moze to twoja coreczka i dlatego bronisz? Dziewucha ma po prostu ku rewski charakter. Na miejscu jej rodzicow to bym sobie strzelil w leb. Dziewczyna godna swego "sponsora". Ma czego chciala!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
Najbardziej bawią mnie komentarze tych wszystkich frustratów, którzy dzisiaj cieszą się z czyjegoś nieszczęścia, a w niedzielę idą do Kościoła. Dziewczyna szukała uczciwego układu seks za pieniądze. Uważam, że jest to uczciwy układ, bo jego warunki są jasno zdefiniowane. Ilu z Was zna osoby, które tworzą "szczęśliwe" małżeństwa, a tak naprawdę są związkami utworzonymi dla korzyści majątkowych dla którejś ze stron? Co różni te osoby od tej dziewczyny? Jakoś ich tak nie potępiacie. Boli Was bezpośredniość. Zajmijcie się swoim życiem, a nie próbujecie kogoś poniżyć, wyśmiać, żeby siebie dowartościować.
układ uczciwy, ale to jest kurestwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma co chciala. Nie lituje sie nad takimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jezeli to ta sama, to pochodzi spod Wroclawia, maz wrocil do Polski, a dziecko splodzil ksiadz wykladowca z KUL.
Jeszcze jedna KUL-wa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Układ jak każdy, kasa za seks i towarzystwo, niczym to się nie różni od pracach ładnych lasek w barach czy tańcowania na rurze, chodzi mi o wykorzystanie własnego wyglądu/ciała do zarobków. Natomiast już znęcanie się, bicie, it.d itd. to jest przegięcie pały, to samo z tancerkami, jak tylko jakiś gość naprzykrza się jej, to ochrona go wypier***a z baru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem alfons traktował ją właściwie, czyli tak jak taka zdzira na to zasługuje. Takie pożal się Boże "studentki" chciałyby zjeśc ciastko i je miec. Za jednym zamachem zdobyc dyplom i forsę. Ładnie to sobie w swoim nylonowym damskim móżdżku wykoncypowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swój trafił na swego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak z ciekawości nollet, jesteś klientem takich uniwersytutek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUREW NIE BRAKUJE... W NASZYM KATOLICKIM KRAJU MOŻNA SOBIE ULŻYĆ DO WOLI, BYLEBY TYLKO KASA BYŁA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mind napisał:
tak z ciekawości nollet, jesteś klientem takich uniwersytutek?
No co Ty takie niedyskretne pytania zadajesz? Nollet i tak Ci nie odpowie - on jest taki świętojebliwy, że o takich rzeczach nawet swojemu spowiednikowi nie mówi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce prostytucja jest karalna. Czy uniwersytutka poniesie kare? Czy zajmie sie tym prokurator?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo wspolczuje rodzicom tej panienki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się w pełni z pierwszym wpisem na tym forum - czy aby na pewno ona go nie wrobiła? takie potrafią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to Koziarski z nadbystrzyckiej,ciekawe co na to jego zona i corka,dzieki ktorym wyszedl z puchy za poprzednie przewaly na allegro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ali napisał:
zgadzam się w pełni z pierwszym wpisem na tym forum - czy aby na pewno ona go nie wrobiła? takie potrafią...
Jedno warte drugiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...