Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PRODUKCJA BEZROBOTNYCH TRWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak. Ludzie idą na studia bo chcą być studentami. Moim zdaniem na studiach dziennych studiują idioci a co mówić juz o zaocznych Żenada. Lepiej skonczyc zawodowkę niż beznadziejne studia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba sam jesteś idiotą! myślisz ze na studiach jest tak lekko i przyjemnie...hhehe nie każdy jest tak mało ambitny jak ty,że wystarczy mu zawodówka hahaha..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to mówi człowiek po zawodówce. Ciemnogród rośnie w siłę wraz z takimi ludźmi. Nie wiem, czy wiesz, ale aby dostać się gdzieś do pracy w charakterze np informatyka w 95% zakładach/firmach wymagane jest wyższe wykształcenie, nie liczą się umiejętności(przynajmniej nie w oczach ludzi, którzy przyjmują do pracy). Studia dzienne czy zaoczne to często wybór nie uzależniony w pełni od studenta, lecz od jego kondycji finansowej. Osoby, które mieszkają w mieście, w którym studiują mają dużo lepiej, dużo łatwiej bo mogą mieszkać z rodzicami i studiować. Chodzi tu głównie o mieszkanie, bo jak ktoś jest z poza Lublina(bo na tym mieście się skupiam) to musi wydać na dojazdy(busami, pociągami, samochodem) ok 100-200 zł miesięcznie, plus stracony czas(ok 2 godziny dziennie na same dojazdy). Mam znajomych na dziennych, którzy zajęcia rozpoczynają ok 8 rano a kończą w godzinach 18-21, multum okienek między zajęciami i miejsca kolejnych wykładow/cwiczen rozrzucone po całym Lublinie - to kolejne wydatki na autobusy. Także albo dojazdy, 100-200 zł na dojazd do miasta plus kosztu MPK plus 2 godziny dojazdów do samego miasta(czasu poruszania się po mieście nie liczę) albo mieszkanie/stancja/akademik - to wydatek ok 400-500 zł na miesiąc. Także studia dzienne, są często dla ludzi, których rodzice w miarę dobrze zarabiają i są w stanie zafundować dziecku studia i dojazdy, albo dla ludzi, którzy mieszkają w Lublinie. Zaoczne natomiast są dla ludzi, którzy sami potrafią sobie zarobić na nie, przez co uczą się pracować, organizować sobie czas itd. też są to wydatki, ale dana osoba, która sama potrafi sobie zapracować na studia odciąża swoich rodziców. są oczywiście osoby, które studiując zaocznie przez tygodnie siedzą w domu i nic nie robia, to ci z bogatszymi rodzicami. także ~zolek~ jak nie masz zielonego pojęcia jak wygląda to najlepiej się zamknij
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zolek napisał:
Dokładnie tak. Ludzie idą na studia bo chcą być studentami. Moim zdaniem na studiach dziennych studiują idioci a co mówić juz o zaocznych Żenada. Lepiej skonczyc zawodowkę niż beznadziejne studia
faktycznie lepiej, i potem zapier***ać z łopatką na drodze i płakać, że klepie się biede, i że przez Tuska tak źle w Polsce. Jak tak Ci po zawodówce dobrze to po ch..... idziesz do opieki spolecznej na sępa lubelski durniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
PRODUKCJA BEZROBOTNYCH TRWA
ty durniu, tak mi ciebie żal . . . najgorsze jest to ze polski ciemnogród tak wlasnie mysli! a potem zarejestruje sie taka menda społeczna w UP i woli brać zasiłek niz pracowac. Ja bym was nieroby powybijał! skonczyles zawodowke wiec siwadczy to o tym, ze jestes czlowieku ograniczony, tępy! Zawodówka to miejsce dla nieuków, tumanów i prostaków bez ambicji. Niestety, jak sie ma pusto we łbie i matura to marzenie ścietej głowy to sie pisze takie brednie. Nie wiem durniu czy wiesz, ze aby is na studia trzeba miec mature! Ale jak twoje dewiza zyciowa to pryta pod sklepem, klepanie dzieci jakims tlenionymi kurewkom z osiedla a potem ubolewanie, że w Polsce tak źle i taka bieda! Takich jak ty powinno sie sterylizowac, zebys nie plodzil kolejnych tak mądrych jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zolek napisał:
Dokładnie tak. Ludzie idą na studia bo chcą być studentami. Moim zdaniem na studiach dziennych studiują idioci a co mówić juz o zaocznych Żenada. Lepiej skonczyc zawodowkę niż beznadziejne studia
ty durniu, tak mi ciebie żal . . . najgorsze jest to ze polski ciemnogród tak wlasnie mysli! a potem zarejestruje sie taka menda społeczna w UP i woli brać zasiłek niz pracowac. Ja bym was nieroby powybijał! skonczyles zawodowke wiec siwadczy to o tym, ze jestes czlowieku ograniczony, tępy! Zawodówka to miejsce dla nieuków, tumanów i prostaków bez ambicji. Niestety, jak sie ma pusto we łbie i matura to marzenie ścietej głowy to sie pisze takie brednie. Nie wiem durniu czy wiesz, ze aby is na studia trzeba miec mature! Ale jak twoje dewiza zyciowa to pryta pod sklepem, klepanie dzieci jakims tlenionymi kurewkom z osiedla a potem ubolewanie, że w Polsce tak źle i taka bieda! Takich jak ty powinno sie sterylizowac, zebys nie plodzil kolejnych tak mądrych jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja skonczyłem zawoduwke ,i se jakoś radze w rzyciu zarabiam 2430 na renkę i nawet umiem korzystać z internetu, a wy po waszyh studjach bendziecie pracować najwyrzej w jeszburgerze ha ha ha!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesiek napisał:
ja skonczyłem zawoduwke ,i se jakoś radze w rzyciu zarabiam 2430 na renkę i nawet umiem korzystać z internetu, a wy po waszyh studjach bendziecie pracować najwyrzej w jeszburgerze ha ha ha!!
I jaki masz styl wypowiedzi Ty prostaku! Pewnie masz slome w butach, gówno na obuwiu i bród za paznokciami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
morze mam slome w butach ale do tego i pieniondze a ty z głodu pewnie kradniesz mleko w biedronce i jesz suchy chlep ze śmienika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jej, jaki ten Wiesio śmieszny Jak to nie prowokacja, to wiedz Wiesiu, że ja na rękę mam 2-3 razy tyle co ty i nie muszę chodzić na zakupy do Biedronki, Lidla czy innego sklepu dyskontowego, żeby do pierwszego starczyło. Gdybym miał 2,5 na rękę, to chyba musiałbym sobie korek w zad wsadzić, bo nawet na rachunki to by mi nie wystarczyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arek napisał:
ty durniu, tak mi ciebie żal . . . najgorsze jest to ze polski ciemnogród tak wlasnie mysli! a potem zarejestruje sie taka menda społeczna w UP i woli brać zasiłek niz pracowac. Ja bym was nieroby powybijał! skonczyles zawodowke wiec siwadczy to o tym, ze jestes czlowieku ograniczony, tępy! Zawodówka to miejsce dla nieuków, tumanów i prostaków bez ambicji. Niestety, jak sie ma pusto we łbie i matura to marzenie ścietej głowy to sie pisze takie brednie. Nie wiem durniu czy wiesz, ze aby is na studia trzeba miec mature! Ale jak twoje dewiza zyciowa to pryta pod sklepem, klepanie dzieci jakims tlenionymi kurewkom z osiedla a potem ubolewanie, że w Polsce tak źle i taka bieda! Takich jak ty powinno sie sterylizowac, zebys nie plodzil kolejnych tak mądrych jak ty
taaa tylko powiedz to abslowentom politologii, scojologii, filozofii itp. lepiej miec skonczona zawodówke i meic jakis zawód niz dyplom który nic nie daje Mam koelzanke po socjologii nie moze znelac zadenj normalnej pracy w lublinie, ja po pdoobnycm kierunku własnie sie przekfalifikowuje. Znam gosci z maturą po szkoel zawodowej/techniku którzy sa dobrym fachowcami i wszedzie w Europie znajda przywoicie płątna prace natoamist Polski humnaista z dyplomem MGR nigdzie nie ejst potrzebny w sumie . Druga sprawa jestes albo bardzo młody Arku albo bardzo głupi. Albo jestes bananowcem i mamusia i tatus ci zapewni kariere
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gfhgdjndgj napisał:
taaa tylko powiedz to abslowentom politologii, scojologii, filozofii itp. lepiej miec skonczona zawodówke i meic jakis zawód niz dyplom który nic nie daje Mam koelzanke po socjologii nie moze znelac zadenj normalnej pracy w lublinie, ja po pdoobnycm kierunku własnie sie przekfalifikowuje. Znam gosci z maturą po szkoel zawodowej/techniku którzy sa dobrym fachowcami i wszedzie w Europie znajda przywoicie płątna prace natoamist Polski humnaista z dyplomem MGR nigdzie nie ejst potrzebny w sumie . Druga sprawa jestes albo bardzo młody Arku albo bardzo głupi. Albo jestes bananowcem i mamusia i tatus ci zapewni kariere
Moja droga - jak sie wybiera kierunki humanistyczne to takie sa tego efekty! Dzisiaj Świat stawia na inżynierów i umysły ścisle a nie politologów, socjologów. A po filozofii co oni chca niby robic? Jak wybrali gówno, to w gównie siedzą ! Po drugie - Lublin nie jest miastem dla studentów! Nie wiem czemu w tym miescie jest tyle Uczelni, które nie potrafią wchłonąć wykształconej kadry. Ile % ludzi ucieka z Lublina po studiach? Moja droga, w chwili obecnej mamy studia II stopniowe - i coraz wiecej ludzi ucieka po I stopniu z Lublina bo to miasto umiera! Tu nie ma perspektyw ! Lublin to miasto dla lekarzz, prawników, sedziów i prokuratorów. No i jeszcze pozostanie na Uczelni, ale zapiepszanie za 1000zł stypendium przez 4 lata to niech sobie taka kariere w d*** wsadza! Uciekajcie z Lublina, to dziadowskie miasto umiera!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm...studiuje się też dla zdobywania wiedzy i rozwijania zainteresowań... nie wszystko jest czarno-białe. Studiuję historię sztuki, na moim uniwerku kończy ją ok. 15 osób rocznie. Zobacz ilu ludzi kończy każdego roku prawo (2000? więcej?)- nie dla wszystkich będzie praca w zawodzie. A wszyscy pieją, jak to łatwo z pracą po prawie i tego typu kierunkach. Inżynier...- jeśli jesteś dobry, to znajdziesz pracę. Jeśli słaby, to chyba niekoniecznie. Nie wszystko jest takie oczywiste, jak niektórzy piszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...