Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studia w Lublinie: Które kierunki są najbardziej oblegane? RAPORT

Utworzony przez muc, 16 lipca 2013 o 10:15
Czy po Bezpieczeństwie Narodowym państwo gwarantuje pracę i emeryturkę po 15 latach? Mam takie wrażenie widząc jak ten kierunek jest oblegany. Czego tam uczą?   A może to wylęgarnia nowych bojówek?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe, że jest nadal takie zainteresowanie studiami, po których i tak w wiekszości w przyszłości pracy nie bedzie.
0
Jak zamierzasz podjąć studia humanistyczne lub około-humanistyczne, daj sobie spokój. Przejrzyj lepiej ofertę szkół policealnych albo jakiegoś PWSZ, zrób konkretny zawód, po tym będziesz mieć korzystniejsze perspektywy zawodowe. Urzędasy nie wytwarzają żadnych dóbr, nic do tego społeczeństwa nie wnoszą. Jak tam zamierzasz robić karierę to lepiej wyjedź za granicę, kolejny darmozjad za biurkiem jest zbyteczny.
0
Dzisiaj studia wyższe kończy każdy chętny, a jeszcze kilkadziesiąt-kilkanaście lat temu wyższe wykształcenie to była elita. Dzisiejsi absolwenci szkół wyższych w dawniejszych czasach mieli by problem z zaliczeniem matury. Powszechność wykształcenia wyższego sprawia, że w tym momencie stało się one praktycznie bezużyteczne, poza nielicznymi elitarnymi kierunkami. Mamy teraz fabrykę bezużytecznych magistrów!!  
0
Czy po Bezpieczeństwie Narodowym państwo gwarantuje pracę i emeryturkę po 15 latach? Mam takie wrażenie widząc jak ten kierunek jest oblegany. Czego tam uczą?   A może to wylęgarnia nowych bojówek?
  Z tego co wiem to jakieś dziwna hybryda, na której jest trochę prawa publicznego (karne, konstytucyjne itp.). W każdym razie z obronnością ma to niewiele wspólnego.
0
Matematyka i Edukacja techniczno-informatyczna - ale po co i na co, jak nauczycieli nie potrzeba w tych czasach ! ludzie sami sobie marnują przyszłość wybierając złe kierunki,  a potem to płaczą, że wina Pana premiera Tuska.  
0
dokładnie, koleżanka na wsei studiuje to całe bezpieczeństwo i jest to dla mnie kolejny kierunek bez perspektyw.... po co iść w ogóle na studia , co to za nowe śmieszne kierunki na Kulu? 
0
  Nikt Ci nic nie zagwarantuje, studia ewentualnie pomogą Ci, jeżeli będziesz zdawał egzaminy do Policji, lub już jesteś w Policji i chcesz się dokształcić (awansować) ... co nie znaczy, że Cię Policja przygarnie po tych studiach, nie... ale potem możesz mieć mniejsze problemy, jak będziesz znał się na prawie, to Cię nie wyrzucą z pracy chociaż
0
dokładnie, koleżanka na wsei studiuje to całe bezpieczeństwo i jest to dla mnie kolejny kierunek bez perspektyw.... po co iść w ogóle na studia , co to za nowe śmieszne kierunki na Kulu? 
WSEI jako pierwsza wprowadziła ten kierunek do swojej oferty, reszta uczelni tylko ja naśladuje w tym względzie
0
  no jak to po co? nie wiesz? Zeby panowie i panie z dr i prof przy nazwisku mieli etat i pieniedze, przeciez KUL-iwie nie zalezy na studentach tylko na pracownikach. Mnoża coaraz  to nowe kierunki, które maja sie nijak do rynku pracy , wyłudzjaą jakies dotacje z unii ciagną na budynki i interes sie kreci. Ale przy tak niskim zainteresowaniu filozofią przyrody czy filologią klasyczną pewnie znów zaczna zbierac czesciaj pod kosciołami :) Przecież nie zlikwidują instytutów.
0
W ogóle studia na tych idiotycznych kierunkach nie powinny być finansowane z budżetu - chcesz studiować jakieś idiotyzmy droga wolna, ale sam to sobie finansuj.
0
Matematyka na politechnice wcale nie jest nauczycielska, najpierw sprawdź a później oceniaj.
0
Studia to niestety trudny wybór. Mnie pomogła strona http://www.studia.tv, gdzie znalazłam wiele opinii innych studentów oraz filmy z wykładów. Może komuś także pomoże podjąć decyzje.
0
Po kulu nie ma pracy, uczelnia źle przygotowuje studentów, praca jest po medycznej i po politechnice pozdrawiam bezrobotna po kulu
0
a co sądzicie o edytorstwie? będzie można znaleźć po tym dobrą pracę w wydawnictwie, czy lepiej iść zmienić plany?
0
Znalazłam fajną stronę, tam znalazłam swoją uczelnie!   Polecam tu link: http://www.study4u.eu/Uczelnie/Polska/Lublin/  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: