Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studia zaoczne będą dłuższe? Gowin w Lublinie o nowym szkolnictwie wyższym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 marca 2017 o 16:42 Powrót do artykułu
Pi.erdoli.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
fabrykę bezrobotnych pt. kul powinno dawno się już zamknąć
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"fabrykę bezrobotnych pt. kul powinno dawno się już zamknąć"
Nie staje Ci, masz problemy z potencją, że taką medną internetową jesteś?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
fabrykę bezrobotnych pt. kul powinno dawno się już zamknąć
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"   powinno dawno się już zamknąć" no ty człowieku widac wyedukowany jesteś za to doskonale!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przede wszystkim to należy: zmniejszyć liczbę miejsc na studiach stacjonarnych o połowę (zwłaszcza na kierunkach humanistycznych), zlikwidować większość "uczelni" prywatnych oraz pwsz zwłaszcza takich jak ta w Zamościu. 2. Ograniczyć liczbę miejsc na studiach zaocznych, mamy niż demograficzny, niemal każdy kto chce na studia dzienne się dostanie, poza tym nawet jeśli 18, 19 latek idzie do pracy to z reguły zarabia tak mało (i przy tym fizycznie, po samej maturze w dzisiejszych czasach nie masz szansy na pracę biurową), że z ledwością starczy mu to na pokrycie kosztów studiów więc studia dzienne o wiele bardziej mu się opłacają (przynajmniej studia I stopnia). Studia zaoczne zostawić dla osób faktycznie pracujących., przy czym chętnych na te studia będzie coraz mniej, bo urzędników po szkole średniej, którzy chcieliby uzupełniać wykształcenie w obawie przed utratą pracy w dzisiejszych czasach już prawie nie ma, prawie wszyscy pokończyli już studia.3. Warto byłoby się zastanowić czy absolwenci techników nie powinni być przyjmowani od razu na II rok studiów zwłaszcza jeśli specjalizacja technikum pokrywa się z rodzajem studiów. Nie powinno być tak, że absolwent technikum jest tak samo traktowany jak absolwent LO co nigdy nie trzymał łopaty w ręku (ewentualnie można się zastanowić nad tzw. rokiem zerowym dla absolwentów ogólniaka lub egzaminem z umiejętności zawodowych)Poza tym zwiększyłoby to popularność szkół średnich technicznych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Młodzi nauczyciele są lepiej wykształceni niż ci 60+. Nie mają szansy na rynku pracy bo stara kadra trzyma się etatów rękami i nogami, jeszcze trochę i wnukowe będą pchać im baloniki pod szkoły. Nic tylko protestować.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie zmniejszajcie naboru. PolLub w porównaniu z wieloma innymi Polibudami, jest póki co średniego rozmiaru. . Gowin idzie w sukurs ogromnym polskim uczelniom (wiemy które to są), to takie które będą korzystać na zmniejszeniu limitów np. w Lublinie, Szczecinie, czy Rzeszowie. Nie można się z tym zgodzić. Ponieważ strategia LBN2020 to przemysły kreatywne. Jeśli władcy kraju chcą abyśmy zrezygnowali z uratowania 2500 dusz rocznie, to za dużo od Lublinian wymagają. Ale, ale, niech PiS zna łaskę, podpowiem jak Partia ta może pozyskać poparcie w Lublinie: PWST, Ekonomik, a najlepiej ASP. Erekcja Nowej Uczelni to jedyna metoda na..Nas. Rząd RP to przyznaje w ramach NUTS.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pisiorów dokształcaj !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po Polsku: Głupi będziemy, gdy ze studentów zrezygnujemy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W mojej ocenie misja Uczelni to szerzenie Nauki. Nie mozemy dla zabugowanego algorytmu finansowania, odebrac sobie oraz tysiacom potencjalnych studentow - SZANS. Nie mamy moralnego prawa, aby obnizac dzisiiejsza wydajnosc ksztalcenia wyzszego. Kazda lubelska Uczelnia powinna zwolac kolegium i zaglosowac, ktora droga podazac: Czy zmniejszac ilosc studentow, czy utrzymac poglowie. Czy idealy maja ustepowac pieniadzom i jakosci? Niech Kadry zadecyduja. A Rektor wcieli w zycie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"JAKOSCI"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Takie  kraje  jak Wielka Brytania ,  USA .......zastanawiają się  nad  obniżeniem ilości  lat  licencjatu  , kosztem  jakości  i  całkowitego  wykorzystania  czasu np. 2 lat   wyłącznie  na  intensywną  naukę   ,  aby  dać  młodym  szansę  na  dalsze  staże , praktyki , pracę  a  my  brniemy  w   zwiększenie ilości lat. Po co ??? Spytajcie   studiujących, szczególnie tych  na uczelniach  prywatnych  , jak  marnowany  jest  czas i  jak  łatwo dając  z siebie minimum , kończą studia . To  jest  parodia studiowania. Nie ilośc lat  a jakość  powinna być brana pod uwagę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dialog jak Zalewskiej ? Staże to jest to czego brakuje a nie kucie 10 lat
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wygasic studia SP 19 letnia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Witam! Najwcześniej zmiany nastąpią od początku przyszłego roku. Teraz rekrutacje na studia będą odbywać się na dotychczasowych zasadach. Dla osób, które mają problem z wyborem odpowiedniego kierunku studiów dobrym wyborem będzie wypełnienie testu predyspozycji zawodowych. Jest on w pełni darmowy, a jego wypełnienie zajmuje mniej niż godzinę. Dzięki wynikom będzie można otrzymać analizę swojej osoby i sugerowane kierunki studiów, które będzie warto studiować. Zachęcam do wypełnienia tego testu - znajduje się on na stronie kierunekrozwoju.pl Pozdrawiam Przedstawiciel serwisu Kierunek Rozwoju
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Witam! Niedługo matury, więc już teraz warto znaleźć odpowiedni kierunek studiów i zapisać się na studia. Aplikując do Wyższej Szkoły Bankowej do końca kwietnia można oszczędzić na studiach aż 1000zł: 600 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku studiów oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Studia I stopnia można podjąć w kilku lokalizacjach na terenie kraju: Wrocławiu, Gdańsku czy też Poznaniu. Zapraszam na stronę wsb.pl po szczegóły. Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: