Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studiują, więc dewastują

Utworzony przez HY!, 20 grudnia 2008 r. o 08:06 Powrót do artykułu
cxc napisał:
Prywatne uczelnie powinni rozwiązać a "studentów" pogonić na cztery wiatry...
lepiej ukończyć prywatną uczelnie niż mieć tylko 3 klasy podstawówki tak jak ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sama prawda w artykule. pani kanclerz tłumaczenie do bani. ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie sie wydaję że nasza droga Pani redaktor powinna zająć się poważniejszymi tekstami. W tej literackim próbce umiejętności czuję swobodę wypowiedzi oraz empatię w stosunku do poszkodowanego trawnika. Może Pani najdroższa może spotkać się z zagorzałym czytelnikiem w celu wymiany spostrzeżeń na temat tego artykułu oraz wielu innych zrodzonych z Pani doświadczeń. Z wielokrotnym szacunkiem dla Pani pracy Fascynat ze spa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studentka WSSP napisał:
juz odpowiadam Ci na to skomplikowane pytanie: warują przy szkołach żeby wlepiać mandaty biednym studentom, którzy przyjechali sie czegoś nauczyć a "stworzenie" które stwierdza, że Szkół Wyższych w Lbn jest tylko 5, bo są one państwowe niech sie przymknie:) bo NAS studentów uczelni prywatnych jest sporo wiecej:) i mogą Ci krzywde zrobic:D a zupelnie na powaznie, to niech sie zastanowi co mowi.... przecież wszyscy doskonale wiedza o tym, że wykładowcy sie pokrywają, zagadnienia omawiane na zajęciach sa identyczne, bo to nie uczelnie przygotowują same plan ksztalcenia, dobor materialu tylko Ministerstwo.... no chyba ze chodzi Ci o to, że przez to ze na prywatnych na jednym kiernku jest 2 albo 3 razy wiecej osob niz na panstwowym (oczywiscie chodzi mi tylko o jeden z systemow- np.zaoczny) a tym samym konkurencje w zdobyciu pracy, wymarzonej pracy..... to juz Twoj problem.. bo gdybys kochal swoj przyszly zawod i mialbys wyksztalcenie to placowki maja to gdzies gdzie studiowales, wazne zebys mial swistek i umial to robic...
identyczne...hehehe, dobrze wiem od wykładowcy uczącego w prywatnych ze przygotowuje sie tam takie egzaminy dla studentow zeby wszyscy zdali i nie gadaj mi tu glupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
identyczne...hehehe, dobrze wiem od wykładowcy uczącego w prywatnych ze przygotowuje sie tam takie egzaminy dla studentow zeby wszyscy zdali i nie gadaj mi tu glupot
Jasne! studiuję tam ekonomie i uwiez że wcale nie jest tak łatwo! Wiadomo jak na kazedej uczelni sa różni wykładowcy u niektórych jest lekko i z górki ale niektóży dają niezle w kosc! Matma , Makroekonomia, Analiza i wiele innych przedmiotów to nie sa zagadnienia z liceum ze przeczytasz i umiesz trzeba czasem niezle zakówać i czesto jeszcze poprawki się zdazaja! A co do akademii Rolniczej to nie będziemy dyskutować bo to gorszy pic na wode niz wsei! tam to wystarczy z wykladowcą na kawke pujść i jest ok! Znajoma zrobila tam magisterkę, znalazla prace i szef powiedzial jej ze jak chce awans to musi sie postarac w odpowiedni sposób tak ja na Akademi Rolniczej sie dziewczyny staraja o zalizenia! Więc moze nie oceniajcie wsei po tym ze jest prywatna uczelnią , wszedzie sa dziwactwa i rózne sytuacje sie zdazaja! Ważne jest to czy student chce studiowac czy sie uczyć! wiedza przekazana na uczelni to nie wszystko wazne jest doświadczenie i zdrowy rozsądek! Ludzie opanujcie sie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość 123 napisał:
Jasne! studiuję tam ekonomie i uwiez że wcale nie jest tak łatwo! Wiadomo jak na kazedej uczelni sa różni wykładowcy u niektórych jest lekko i z górki ale niektóży dają niezle w kosc! Matma , Makroekonomia, Analiza i wiele innych przedmiotów to nie sa zagadnienia z liceum ze przeczytasz i umiesz trzeba czasem niezle zakówać i czesto jeszcze poprawki się zdazaja! A co do akademii Rolniczej to nie będziemy dyskutować bo to gorszy pic na wode niz wsei! tam to wystarczy z wykladowcą na kawke pujść i jest ok! Znajoma zrobila tam magisterkę, znalazla prace i szef powiedzial jej ze jak chce awans to musi sie postarac w odpowiedni sposób tak ja na Akademi Rolniczej sie dziewczyny staraja o zalizenia! Więc moze nie oceniajcie wsei po tym ze jest prywatna uczelnią , wszedzie sa dziwactwa i rózne sytuacje sie zdazaja! Ważne jest to czy student chce studiowac czy sie uczyć! wiedza przekazana na uczelni to nie wszystko wazne jest doświadczenie i zdrowy rozsądek! Ludzie opanujcie sie !
Jak ty maturę zdałeś? "Niektórzy" . RZ RZ a nie ż!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Piotr~ napisał:
lepiej ukończyć prywatną uczelnie niż mieć tylko 3 klasy podstawówki tak jak ty!
Wolę mieć trzy klasy podstawówki niż twoja m a t u r ę!!Słowa o prywatnych uczelniach nie zmienię!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drB napisał:
Jak ty maturę zdałeś? "Niektórzy" . RZ RZ a nie ż!
I jeszcze piszemy "zakuwać" a nie zakówać !Wiadomo dlaczego teraz prywatna uczelnai!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za brednie opowiadacie wielcy studenci państwowych uczelni? Najlepszy przykład jest tuż za granicą, najlepsze uczelnie na świecie to prywatne uczelnie, a nie państwowe! Proszę nie generalizować, że na każdej uczelni gdzie płaci się za naukę, dostaję się "gratisowo" dyplom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niszcza trawniki ? Czy to studentów albo szkoły wina, że niejawi Pan Portka, właściciel pobliskiego hotelu wykupił wszystkie tereny w około, postawił szlabany i żąda po 10 zł za miejsce ? Swoją drogą te parkingi również są zapchane co do miejsca. Uczelnia chętnie by zrobiła parkingi, tyle że nie ma gdzie ! Troche obiektywizmy by się przydało redaktorom, a słowo do mieszkanców ... przepraszam bardzo, ale nie mam ochoty jechać na to osiedle autobusem MPK razem z najgorszym marginesem lubelskim. Co z tego, że będzie miała jedna pani z drugą panią piękny trawnik, skoro synalem ściane obok wymaluje znakami motoru etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam za literówki w poście powyżej, niestety nie mam opcji edycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A miejsca w kasie na czesne jest? To i na parkingi też powinien znaleźć się szmal. Pani Kanclerz to sprytna kobitka i podoła temu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
A miejsca w kasie na czesne jest? To i na parkingi też powinien znaleźć się szmal. Pani Kanclerz to sprytna kobitka i podoła temu
ale powiedz GDZIE ty widzisz w okolicach szkoly miejsce na parking ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okazuje się poprostu że WSEI tak samo jak UMCS jest tylko maszynką do zarabiania pieniędzy. Ich tylko intereje aby studenci zapłacili za czesne. A gdzie mają zaparkować samochody to już niech się sami martwią.... Taki to już ten zepsuty świat - każdy chce tylko pieniędzy i o niczym innym nie myśli.... przykro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoja stara to margines społeczny...!!! Myślisz że MPK jeżdżą tylko tacy ludzie jak twoja stara?? Tam są lepsi ludzie niż ty ku***ko....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci z tego bloku koło Fabryki Samochodów Ciężarowych niech wymagają od administracji osiedla żeby swoje trawniki pod blokiem ogrodzić grubymi słupami z mocnego metalu, którego samochód nie rozwali. To dobry pomysł, ten trawnik napewno należy do właścicieli mieszkań z tego bloku, bo grunt pod blokiem należy do nich. Też mieszkam w spółdzielni "Motor" należącej kiedyś do Fabryki Samochodów, mój ojciec też pracował 20 lat w fabryce FSC. Szkoda mi studentów, że nie mają parkingu darmowego, ale jestem za mieszkańcami bo oni tam mieszkają a są już w starym wieku i muszą słuchać te ryki samochodów wjeżdżających na ich trawniki i tratujące kołami trawę, jak warchlaki ryjące ziemię. To wina władz szkolnych, że nie ma parkingu. A miejsce na parking jest, bo fabryka splajtowała i ma duże powierzchnie i placy które na pewno mozna wynając przez szkołę, na parking. Troszkę trzeba myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...