Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studniówki w Lublinie. Tak bawiło się 5 LO (zdjęcia)

Utworzony przez Guest, 17 stycznia 2016 o 11:17 Powrót do artykułu
że jeszcze są, przecież to też relikt komunistyczny, a co komunistyczne to be, matury też to relikt komunistyczny
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co za masakra. Co się ludzie z wami dzieje? Jeden lepszy od drugiego. Czar studniówek prysł a z 20 lat temu. Teraz to już po prostu masakra. Ciekawe jakie "atrakcje były" może .... szkoda pisać.
0
hahaha :D od strony uczestnika Studniówka była super, ale jak ktoś nie był to pewnie wie lepiej. Pozdrawiam
0
Ta para na pierwszym zdjęciu ubrana strasznie bez gustu. Studniówka moim zdaniem to nie teatr,wodewil czy taniec na lodzie czy "cuś " podobnego. Podobają mnie się inne pary-ubrane gustownie,szykownie. Po prostu za dużo odkrytego ciała w tłumie działa odwrotnie niż chciałyby tego odkrywający.
0
hahahahaha, przecież para z I zdjęcia tańczy pokaz z tańcow latyonamerykańskich
0
Ta para na pierwszym zdjęciu ubrana strasznie bez gustu. Studniówka moim zdaniem to nie teatr,wodewil czy taniec na lodzie czy "cuś " podobnego. Podobają mnie się inne pary-ubrane gustownie,szykownie. Po prostu za dużo odkrytego ciała w tłumie działa odwrotnie niż chciałyby tego odkrywający.
Ta para to pokaz tańca, a nie uczestnicy studniówki :P
0
Biedne dziecko - takie "szczupłe" Ale najważniejszy jest talent i charyzma. Pozdrawiam wszystkich...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: