Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Drogie Panie, nie nakładamy czarnych rajstop (niezależnie od ich grubości) do wieczorowej sukienki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się bawią bananowe dzieci. Poszczęściło im się. Mają bogatych rodziców. Ciekawe czy będą uczciwi w dorosłym życiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studniówka w Europie bo kasa jest,urody za to u tych dziewuch ni w ząb!!!!l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 21 stycznia 2013 r. o 22:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można przyjść na studniówkę w trampkach i jeansach? (Zdj. 5)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 21 stycznia 2013 r. o 22:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne dziewczyny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚW.(ienięta) MAŁOLATA napisał:
Pani to się chyba nudziło, takiej nienawiści do reszty świata (bez jej znajomości) to chyba tylko u "Moherów" szukać. Nie znam tych ludzi, ale niektórzy bardzo ładnie wyglądają i nie będę ich oceniać po tym do jakiej szkoły chodzą ani kim są ich nauczyciele. Ludzie, trochę klasy, proszę. Ponadto, ktoś napisał, że na pewno mają bogatych rodziców, cóż moja znajoma odejmuje sobie od ust, by jej córka mogła chodzić do takiej właśnie szkoły. Pozostawmy za sobą stereotypy, bądźmy ponad to.
Ostatnio edytowany 21 stycznia 2013 r. o 22:13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 22 stycznia 2013 r. o 10:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka bis napisał:
(...)
Ty FOLKATKA chyba Ci odpier... Wszyscy tak samo płacą za neta, a Ty se wybierasz... nie yrobisz na odszkodowania z SZKODY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co Co konkretnie chodzi? Usunełam kilka wypowiedzi, obraźliwych dla uczniów i nauczycieli tego liceum. Na tym polega moja rola jako moderatora - żeby coć troche walczyc z zalewem wszechogarniającego nas chamstwa. I żadne kwestie finansowe nie moge tu rzutować. jakie to odszkodowania mialabym płacić? Chcesz - spoko, możesz mnie pozwać, ciekawa jestem z jakiego paragrafu, i co wymyslisz jao uzasadnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
O co Co konkretnie chodzi? Usunełam kilka wypowiedzi, obraźliwych dla uczniów i nauczycieli tego liceum. Na tym polega moja rola jako moderatora - żeby coć troche walczyc z zalewem wszechogarniającego nas chamstwa. I żadne kwestie finansowe nie moge tu rzutować. jakie to odszkodowania mialabym płacić? Chcesz - spoko, możesz mnie pozwać, ciekawa jestem z jakiego paragrafu, i co wymyslisz jao uzasadnienie.
Cześć FOKTKA - CYKOR pargraf: wolność słowa, szkoy moralne, intelektualn i takież same straty. Dziwnie wlczysz z CHAMSTWEM zostawając CHAMSTWO MOCHEROWE! Jak uuwasz, to wypier... wszystko, a tu paragraf RÓWNŚĆ WOBEC PRAWA! i żeby dopełnić Twoje pomysły z Niba wzięte - co powesz na to: http://www.se.pl/wyd...-go_279971.html reszta tematu na TEN TEMAT (gmnazjum salezjańskie w Poznaniu... od 19.IX.2012)): http://www.se.pl/wyd...-go_279971.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy sytuacja opisana w podlinkowanych przez Ciebie tekstach usprawiedliwa obraźliwe teksty pod adresem uiczniów i nauczycieli Batorego? Wolność słowa? Ma swoje granice. Zreszta - bardzo wiele osób miało do mnnie pretensje, że za bardzo toleruje chamstwo i nie usuwam wszystkiego. To po pierwsze. Szkody moralne? A jakież to szkody moralne, czy straty inleteltualne, i u kogo, wywoła usuniecie kilku postów łamiących regulamin? Zreszta - tamte "zabawy" zostały skutecznie napietnowane jak Polska cała i szeroka, równiez i przez srodowiska katolickie, przez zakonnych przełożonych tego księdza, więc po co do tego wracać? Niestety - teraz oczywiscie - w kazdym wątku, gdzie pojawia sie szkoła katolicka, musi pojawic sie cos o bitej smietanie. Az do znudzenia.A tak naprawde to teksty które usunełam nie tylko o tym były. Ta jednorazowa patologiczna sytuacja jest zawalistym pretekstem do tego, by jechac po określonej grupie społecznej. Tak jakby w szkołach swieckich nie było patologii. A sa, i to wieksze. http://olsztyn.gazet...e_bezkarni.html Na przyszłość tyle Ci napisze - możesz zawsze kliknąc "zgłos do usuniecia". MOzesz zawsze napisac do mnie na priv i wskazać mi rzecz, która wymaga usuniecia. I bardzo Cie proszę - nie pisz takimi wielkimi wołami. Ja widze dośc dobrze. Pozdr
Ostatnio edytowany 23 stycznia 2013 r. o 10:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Czy sytuacja opisana w podlinkowanych przez Ciebie tekstach usprawiedliwa obraźliwe teksty pod adresem uiczniów i nauczycieli Batorego? Wolność słowa? Ma swoje granice. Zreszta - bardzo wiele osób miało do mnnie pretensje, że za bardzo toleruje chamstwo i nie usuwam wszystkiego. To po pierwsze. Szkody moralne? A jakież to szkody moralne, czy straty inleteltualne, i u kogo, wywoła usuniecie kilku postów łamiących regulamin? Zreszta - tamte "zabawy" zostały skutecznie napietnowane jak Polska cała i szeroka, równiez i przez srodowiska katolickie, przez zakonnych przełożonych tego księdza, więc po co do tego wracać? Niestety - teraz oczywiscie - w kazdym wątku, gdzie pojawia sie szkoła katolicka, musi pojawic sie cos o bitej smietanie. Az do znudzenia.A tak naprawde to teksty które usunełam nie tylko o tym były. Ta jednorazowa patologiczna sytuacja jest zawalistym pretekstem do tego, by jechac po określonej grupie społecznej. Tak jakby w szkołach swieckich nie było patologii. A sa, i to wieksze. http://olsztyn.gazet...e_bezkarni.html Na przyszłość tyle Ci napisze - możesz zawsze kliknąc "zgłos do usuniecia". MOzesz zawsze napisac do mnie na priv i wskazać mi rzecz, która wymaga usuniecia. I bardzo Cie proszę - nie pisz takimi wielkimi wołami. Ja widze dośc dobrze. Pozdr
CZEŚĆ FOT(O)KLATKA -nie nudź jakl stara Dewotka. Nawyraźniej rola Ci nie wyszła - źle grasz. Nikt nie ponosi za Cibie winy, że nie rozumiesz równosci wobec prawa. Wypchaj się sianem, bo tyle Ci wolno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze? Nie rozumiem, o co Co chodzi. NIe potrafisz sie dobrze wysłowić, Twoje wypowiedzi sa niejasne. MOżesz mieć oczywiście zastrzeżenia co do tego, w jaki sposób pełnie swoja funkcje, ale naprawde nie wiem o co sie przyczepiasz. O co Ci chodzi z ta równościa wobec prawa? Najwyraźniej nie rozumiesz tego pojęcia. Równość wobec prawa nie oznacza, że mozna sobie bezkarnoe kogoś obrażac. Na forach jest pełno syfu, staram sie z tym walczyc na tym niewielkim odcinku, jakim jest to forum. Codziennie usuwam jakies chamskie wypowiedzi, i bynajmniej nie uwazam żeby to było cos złego. Chodzi Ci o to, ze usunełam wypowiedzi obraźliwe wobec KATOLICKIEJ szkoły? Moge Cie zapewnić, że gdyby to katolicy zaczeli obrażac niewierzacych, również bym zareagowała. Sek w tym, że najczęsciej jest odwrotnie. Co ja na to poradzę? Masz prawo byc niezadowolony, ale może poproś kogoś, kto potrafi lepiej sie wysłowic, żeby napisal dokładnie o co chodzi. To po pierwsze. Prosilam, żebys nie pisał wielkimi literami. Po drugie - wysil sie na wymyslenie własnego nicka, bo przekręcanie mojego jest łamaniem netykiety, po za tym jest czysta złośliwoscią. To z mej strony koniec dyskusji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Szczerze? Nie rozumiem, o co Co chodzi. NIe potrafisz sie dobrze wysłowić, Twoje wypowiedzi sa niejasne. MOżesz mieć oczywiście zastrzeżenia co do tego, w jaki sposób pełnie swoja funkcje, ale naprawde nie wiem o co sie przyczepiasz. O co Ci chodzi z ta równościa wobec prawa? Najwyraźniej nie rozumiesz tego pojęcia. Równość wobec prawa nie oznacza, że mozna sobie bezkarnoe kogoś obrażac. Na forach jest pełno syfu, staram sie z tym walczyc na tym niewielkim odcinku, jakim jest to forum. Codziennie usuwam jakies chamskie wypowiedzi, i bynajmniej nie uwazam żeby to było cos złego. Chodzi Ci o to, ze usunełam wypowiedzi obraźliwe wobec KATOLICKIEJ szkoły? Moge Cie zapewnić, że gdyby to katolicy zaczeli obrażac niewierzacych, również bym zareagowała. Sek w tym, że najczęsciej jest odwrotnie. Co ja na to poradzę? Masz prawo byc niezadowolony, ale może poproś kogoś, kto potrafi lepiej sie wysłowic, żeby napisal dokładnie o co chodzi. To po pierwsze. Prosilam, żebys nie pisał wielkimi literami. Po drugie - wysil sie na wymyslenie własnego nicka, bo przekręcanie mojego jest łamaniem netykiety, po za tym jest czysta złośliwoscią. To z mej strony koniec dyskusji.
CZEŚĆ FOLKATKA: WIDAĆ TWOJOM TEMPOOTĘ. OGÓLNIE MI CHODZI: "SPIER...STĄD"! ROZUMIESZ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisz więc prosbę do administracji Dziennika Wschodniego o usuniecie mnie z funkcji moderatora Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Ty zakompleksiony osobniku "Folkatko" Ty obrzydliwicu, Ty człekopodobna istoto posługujesz się wizerunkiem Edith Piaf. Ty Jej nawet do pięt nie dorastasz ty śmieciu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisz więc prosbę do administracji Dziennika Wschodniego o usuniecie mnie z funkcji moderatora :) Powodzenia.
Nie ma potrzeby Cię ty wstrętny obrzydliwcu usuwać. Ty nie zaznasz nigdy miłości!!!Twoje wypowiedzi świadczą o Tobie - jak masz wyprany mózg, Twoje wypowiedzi wzbudzają śmiech i politowanie. Pisz dalej wstrętna fotalibatko pouczaj innych. Bóg jest miłością, dla Niego nie ma nic niemożliwego - może ześle Ci  kogoś kto Cię pokocha i zostanie Twoim mężem nie czując do Ciebie odrazy!!!  Odpisuj co chcesz - nie zmieni to faktu, że jesteś zakompleksioną istotą szukającą pocieszena w religii i odreagowującą swoje kompleksy w internecie . Pozdrawiam - Twój znajomy -  z Twojej wsi - As.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie posługuj się wizerunkim Edith Piaf Ty Fotalibatko. Porównując do niej Ciebie, to tak jakby porównywać zapach szamba do zapachu róży. Twój znajomy z Tomaszowic - As.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...