Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studniówka z You Can Dance w III LO!

Utworzony przez a, 4 grudnia 2008 o 09:10 Powrót do artykułu
Oddałam głos na tą szkołę, cieszę sie że wygrali i w ten sposób uczniowie promują Lublin. Brawo za pomysłowość. Życzę im bajkowej studniówki bo to przeciez ich pierwszy tak wielki bal.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czyli im głupiej tym lepiej jak to w TVN
0
Czy to są przyszłe elity ????????? A może przygotowania do realizacji nowej (ogłupiającej) podstawy programowej ? "Im głupszy naród tym lepiej".
0
Chodzę do lubelskiego LO, które może być uważane w regionie za konkurencję dla Unii, nie mam jednak zamiaru być przysłowiowym psem ogrodnika, co sobie nie weźmie i drugiemu nie da. Jeśli Unici chcą tak się bawić to czemu nie? Co jest właściwie złego w takiej akcji? 'Przyszłe elity' to ludzie kreatywni, więc - na Boga - pozwólmy im (nam!) robić coś kreatywnego. To, że TVN organizuje tę studniówkę wolę odbierać jako czyjąś frajdę niż powód do narzekania jak to nie uwstecznia się i ogłupia młodzież... Innymi słowy: gratuluję pomysłu i wygranej, życzę niezapomnianej studniówki. (;
0
Ale wlasnie glupota sie podoba
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: