Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tak lekko dawał im tyle swoich pieniędzy, oho, od razu uwierzę w niewinność dającego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to sobie poczekacie na wyjaśnienia z CBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przemysław S. ma spędzić za kratami 3 lata i trzy miesiące. Sąd nakazał mu również naprawienie szkód. Musi więc zwrócić wyłudzone pieniądze" .... on raczej nie po to idzie do więzienia na ledwo 3 lata (pewnie wyjdzie wcześniej) żeby potem oddać te 3,5 miliona PLN poszkodowanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślałem że biorą się za piramidę finansową jaka stworzyli założyciele ANDROMEDA w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
a ja myślałem że biorą się za piramidę finansową jaka stworzyli założyciele andromeda w lublinie
tych cwaniaków juz opisali, ale działają podobno nadal tylko pod inna nazwą:\*********.pl/wiadomosci/lublin/art/9381162,lubelscy-brokerzy-chcieli-zarobic-bez-zezwolenia-zaplaca-120-tys-zl-grzywny,id,t.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agent CBA i jest OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już odda,żebyście się nie zdziwili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA POLICJA to zawody zaufania tam pracują sami czyści jak łza. Niemożliwe aby współpracowali z przestępcami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jakiś cienki bolek tylko 3 miliony ale ile szumu, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe tylko skąd tzw.przedsiębiorca P.K miał takie pieniądze, bo o sporych sumach tu mowa.....???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie, uważajcie na tego gościa...udaje miłego, wspaniałego, oddanego kolegę. Jak już wzbudzi w kimś zaufanie (Bójcie się Boga, aby jemu zaufać!!!) to się zaczyna...chęć wsparcia, pomocy finansowej, zapewnia że inwestuje pieniądze a to na rynku nieruchomości, a to kasyna, auta. Gwarantuje wysokie zyski z odsetek miesięcznych pod warunkiem, że "zainwestujesz". Jeśli zaufacie temu człowiekowi, albo jego żonie Kasi Szeląg czy komukolwiek z jego szemranej rodziny to zapewniam, że nigdy na oczy już nie zobaczycie swoich własnych, niejednokrotnie jedynych oszczędności życia!!! Tak oszukał mnie "przyjaciela", tak oszukał dziesiątki innych osób w woj.mazowieckim, teraz podobno grasuje na Pomorzu, kto wie gdzie jeszcze... strzeżcie się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam identycznego gościa w Ciechanowie ale jemu prokuratura i sąd nic nie zrobili. Szukam kontaktu do ludzi, którzy wsadzili tego Sz. żeby pomogli oszukanym w Ciechanowie. Mail: lukaszszulcx@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak jak opisujesz postąpił w Trójmiescie, tylko bez żonki, za to z córką. Wzbudzał zaufanie, faktycznie był bardzo pomocny, jak najlepszy przyjaciel. Pograsował w Gdańsku/Gdyni, ponaciągnał swoich nowych przyjaciół/współpracowników na grube setki tysiaków i zniknął. We wszystko mocno zaangażowana była matka Elżbieta, ktora rzekomo prowadziła w Warszawie biznes z ciuchami i niby z tego takie zyski.  Ogólnie szemrana rodzina, trzymajcie się od Szelagów z daleka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do dziś żadne służby jeszcze nic nie zdziałały. Za nic nie siedział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...