Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stylowy budynek po PZU stanie się zwykłym biurowcem. Wizualizacje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 sierpnia 2016 r. o 10:52 Powrót do artykułu
Cała okolica jest bardzo "stylowa". Na szczęście drobnymi kroczkami staje się cywilizowaną okolicą i może kiedyś będzie wyglądać jak przyzwoite centrum miasta wojewódzkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ja się na architekturze nie znam, ale akurat zaokrąglony narożnik na wizualizacji widać. Więc kto taką bzdurę napisał, że zniknie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie sie taki odnowiony bardzo podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na wizualizacji wygląda ładnie, elegancko i minimalistycznie. zaokrąglony narożnik został pozostawiony. super, że ta okolica stopniowo się poprawia i pięknieje - nowe/odnowione budynki i drogi zamiast tych paskudnych ruin. super ! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stylowy? serio?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten nowy o wiele lepszy niż to coś co aktualnie straszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy nowy budynek powinien "pasować" do istniejących, do okolicy, do charaktery danego miejsca, a nie jedynie funkcjonalnie. Już taki cud architektoniczny mamy przy Dworcu PKP - piękny dworzec i niebieska szklana przybudówka, która już dawno powinna być rozebrana, jako szczyt bezguścia i szpetoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może jeszcze zostawić "stylowe" budy wszędzie dookoła i potrzeć na ten Bangladesz przez następne dziesiątki lat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam w nosie modernizm, chcę tylko by moje miasto wyglądało jak miasto a nie wsamraśny skansen wizualizacje przedstawione przez inwestora całkiem spoko do dzieła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stylu to brakuje ewidentnie autorowi tego artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, lepiej niech zostanie "stylowa" rudera! Ręce opadają, zamiast się cieszyć, że coś się zmienia w mieście, że to nieszczęsne centrum zaczyna być po tylu latach porządkowane, to jak zwykle stałym malkontentom: obrońcom ruin, susłów, chomików, chaszczy i innych wątpliwych atrakcji coś nie pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważne jak będzie wyglądał , ważne że będzie w nim BIEDRONKA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam komentarze i utwierdzam się w przekonaniu, że większość naszego narodu to bezguścia i troglodyci. Nikt nie podnosi rabanu z samego faktu, że budynek PZU będzie remontowany! Ważny jest tu fakt zmiany bryły budynku i zatracenie jego pierwotnych walorów architektonicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd i hańba, żeby dopuszczono do zabicia handlu detalicznego również w tym rejonie - Biedronka zdemoluje wszystkie lokalne sklepiki i indywidualnych handlarzy. market w Novej może szykować się na zamknięcie drzwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czytam komentarze i utwierdzam się w przekonaniu, że większość naszego narodu to bezguścia i troglodyci. Nikt nie podnosi rabanu z samego faktu, że budynek PZU będzie remontowany! Ważny jest tu fakt zmiany bryły budynku i zatracenie jego pierwotnych walorów architektonicznych.
Racja. Takie czasy, że chyba naprawde trzeba sie przypatrywać czy nie zamierzają otynkować bramy krakowskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Oczywiście, lepiej niech zostanie "stylowa" rudera! Ręce opadają, zamiast się cieszyć, że coś się zmienia w mieście, że to nieszczęsne centrum zaczyna być po tylu latach porządkowane, to jak zwykle stałym malkontentom: obrońcom ruin, susłów, chomików, chaszczy i innych wątpliwych atrakcji coś nie pasuje.
lepiej nie dało się tego ująć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wcześniej to co to było? nie wieżowiec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd i hańba, że dopiero teraz wyburzą to ustrojstwo. Już dawno powinni to "modernistyczne" cacuszko zrównać z ziemią i postawić coś porządnego i nie wywołującego odruchu wymiotnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i super jeszcze ten PeDeT rozwalić i będzie po kłopocie z ruderami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ze nie bedzie tego modernistycznego syfu to plus (rowniez jestem za zburzeniem PDTu i to jak najszybciej). Jednak wizualizacje pokazuja, ze budynek nie bedzie pasowal do ladnie odnowionej kamienicy, ktora jest w poblizu (lewa strona patrzac w strone budynku PZU). Oczywiscie w tej chwili jest tam misz-masz z dworcem PKS i Nova, ale licze ze ktos pojdzie po rozum do glowy i w niedalekiej przyszlosci to zburzy. A wtedy ten biurowiec nie bedzie pasowal do dosc zabytkowej okolicy Lubartowska-Czwartek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...