Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Św. Antoni dostanie Lublin pod opiekę? Ale zgodzić się musi arcybiskup i Watykan

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2017 r. o 06:56 Powrót do artykułu
Abrakadabra. Banda kretynow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale chyba nie święty Antoni Macierewicz?!?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sensacyja. Normalnie już widzę jak ten święty Antoni was broni..... (zbieżność imion przypadkowa).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kogoś tu zdrowo popier.doliło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Św. Antoni od karakali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk próbuje wejść pisowskiemu elektoratowi przed wyborami, ale to się nie uda, bowiem pisowcy nie poprą Żuka. Oni chcą urżnąć mu głowę, a przedtem maksymalnie poniżyć. Żuk nie zdobędzie głosów pisowców, a straci głosy ludzi normalnych, którzy dekomunizację ulic i powierzanie miasta wszystkim świętym uważają za debilizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Św. Antoni to m.in. święty od spraw beznadziejnych. Zatem idealny wybór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każde osiedle powinno mieć swojego śwętego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile to ma kosztować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy zajmowanie się sprawami religijnymi należy do kompetencji radnych i rady ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry wybór, św, Antoni Padewski zawsze mi pomaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuś upał zaszkodził na łysą pałę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radny bBanach aktywny na wszystkich frontach: i księdzu monetę i diabłu ogarek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I za to bierze dietę radnego? Pogonić ministranta do budynku z plusem na dachu, a na jego miejsce powołać radmego co zajmie się rozwojem i ułatwieniem życia w lublinie leżącym w kraju wolnym wyznaniowo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech się walą ci bezradni, najlepiej umyć ręce nic nie robić i liczyć na to, że święty wszystko załatwi w mieście. A jak coś nie wyjdzie to powiedzą, że św. Antoni tak chciał. Won ze stołka radnego jak nie umiesz rządzić miastem tylko liczysz, że jakaś nadprzyrodzona siła załatwi za ciebie dobrostan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jakie procesje i imprezy zrobiłby kościół jakby Lublin oddali samemu Bogu?? Nergala by zaprosili?? :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za debilny pomysł!!! Skąd w ogóle takie stwierdzenie że mieszkańcy chcą jakieś patrona?!! po drugie znowu polityka i kościół razem w parze? panowie Banach, Kowalczyk i Nowak to by się do normalnej pracy wzięli(najlepiej fizycznej), a nie nadskakiwać kościołowi i jeszcze - że to niby wszyscy tego chcą. A guzik prawda - wcale wszyscy tego nie chcą i proszę mi tu nie stwierdzać takich bredni! Ja wcale nie chcę i wiem że sporo zwykłych ludzi tez wcale nie chce. A jak Ci radni chcą się udzielać dla kościoła to won ze stołka!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin wstaje z kolan............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie PO w końcu zaczyna rozsądnie myśleć. Może lubelska Niniwa ostoi się i nie upadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...