Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak Świadkowie Jehowy to też Chrześcijanie to jak mogą szerzyć Islam, dodatkowo to najbardziej pokojowi ludzie na świecie, nie wiem co ci chuligani mają w głowach...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
T niby ci wyznawcy prywatnego kościoła jak mawiał pewien Biłgorajsko-Lubelski polityk.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
szerzeniu islamu. polska język, trudna język.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Może i są pokojowi lecz nie są bez winy. Wiele razy widziałem jak sami zaczepiają ludzi i głoszą im niekompletną wiarę chrześcijańską z ich pisma świętego które nie jest dokładnie przetłumaczone tylko wybrane wersety. Jehowcy robią ludziom wodę z mózgów .że oni nie są w stanie sami decydować o sobie a gdy ktoś zrozumie prawdę nawet najbliższa rodzinna odcina się od tej osoby. Prawdą jest to że ta religia kręci się wokół pieniędzy które spływają od naiwnych ludzi z całego świata do tych wyżej postawionych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kościół katolicki też robi ludziom wodę z mózgów , ale to jest OK, nie ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
{Chrześcijański Zbór Świadków Jehowy jest związkiem wyznaniowym dla którego Jehowa (Jahwe) jest jedynym Bogiem. ŚJ ogłaszają o nieuchronnym objęciu władzy nad światem przez Królestwo Boże. Duch Święty jako energia nieosobowa jest mocą czynną Jahwe, co wyklucza istnienie Trójcy z uwagi na [52], [53]. Królestwo Boże to realny rząd, jedyna nadzieja dla ludzkości z siedzibę w niebie, złożony z Jezusa jako Króla oraz 144 000 wybranych chrześcijan (część z nich przebywa jeszcze na ziemi). Królestwo Boże niebawem usunie wszelkie zło wraz ze wszystkimi ludzkimi rządami i religiami oraz zaprowadzi nowy świat, w którym zapanuje sprawiedliwość i pokój[58]. Pozostali zbawieni mają żyć na ziemi w przywróconym raju jako poddani tego Królestwa. Chrystus będzie Królem nad ziemią przez 1000 lat, po czym odda władzę swemu Ojcu, Jehowie. [59] } Młodzi przyjęli irracjonalną linię obrony. Jezus Chrystus był pierworodnym wszelkiego stworzenia (pierwszym stworzeniem Jahwe) jako postać duchowa, podobnie jak Bóg i aniołowie. Następnie przez Jezusa Chrystusa jako nadal postać duchową (ale nie duszę) stworzył Jahwe świat materialny i duchowy. Życie pierwszej stworzonej przez Jahwe postaci duchowej zostało przeniesione z Nieba do łona dziewicy Marii, po czym narodziła się dusza w postaci człowieka. Każdy bowiem człowiek jest duszą, która nie posiada innej duszy, bo jest nią właśnie człowiek. Gdy człowiek umiera, to umiera jako dusza. Nie ma nic. Zmarli istnieją w pamięci u Boga, a ich ponowne zaistnienie będzie możliwe dopiero przy zmartwychwstaniu. Niedopuszczalne jest istnienie armii, broni, itp.. Niedopuszczalne są transfuzje krwi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wstawcie cale pismo jehowych hahahhahaha i pare numerów strażnicy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po pierwsze katolicy nie chodzą po domach i nie wciskają swoich gazetek . Po drugie nie maja spranych mózgów nie musza na przymus studiować swojego pisma i odpowiadać z tego co przeczytali. Po trzecie to nie robią żadnych zakazów i nie napierają na związki lub przyjaźnie tylko w swoim kręgu ( jehowy z jeżowym). Po czwarte nikt nie każe swojemu dziecku latać przy minus 20 i gadać cos o czym nie ma pojecia. Niby świadkowie jehowi to tacy pokojowi ludzie a g..... Prawda. Nigdy nie spotkałam tak mściwej i fałszywej przedstawicielki jak jedna baba z kraśnika.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sam byłem świadkiem gdy do szpitala trafiło dziecko pochodzące z rodziny jehowych w ciężkim stanie któremu była potrzebna krew jednak jego chorzy rodzice skazali go na śmierć choć była duża szansa na to aby dziecko żyło. Jak myślisz co by zrobił katolik w takiej sytuacji i nie chodzi tutaj o ich wiare ale życie drugiego człowieka?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
znowu pomowienia ,chore insynuacje ,proba znieksztalcenia wizerunku narodowcow.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nic sie kupy nie trzyma ,co maja narodowcy do jehowcow,i jeszcze ten islam,jeszcze tylko marsjan brakuje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"Po pierwsze katolicy nie chodzą po domach i nie wciskają swoich gazetek . Po drugie nie maja spranych mózgów nie musza na przymus studiować swojego pisma i odpowiadać z tego co przeczytali. Po trzecie to nie robią żadnych zakazów i nie napierają na związki lub przyjaźnie tylko w swoim kręgu ( jehowy z jeżowym). Po czwarte nikt nie każe swojemu dziecku latać przy minus 20 i gadać cos o czym nie ma pojecia. Niby świadkowie jehowi to tacy pokojowi ludzie a g..... Prawda. Nigdy nie spotkałam tak mściwej i fałszywej przedstawicielki jak jedna baba z kraśnika." I dlatego Katolicy, a szczególnie polscy katolicy to g..no nie chrześcijanie. Przeczytaj bo pewnie nigdy nie miałeś w ręku Pismo Święte to się dowiesz, że również katolicy powinni chodzić i nauczać i czytać Biblię. Myślisz, że jak polecisz raz w tygodniu do Kościółka i chapsniesz opłatek to już jesteś chrześcijaninem? Jesteś marną podróbką 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
[królestwo boże (kb) to realny rząd, jedyna nadzieja dla ludzkości z siedzibą w niebie, złożony z jezusa jako króla oraz 144 000 wybranych chrześcijan (część z nich przebywa jeszcze na ziemi).] po raz pierwszy 'prze***yłem fragmenty treści' o wierze Śj, jako meristic. jezus chrystus był na ziemi duszą (człowiekiem), a ponieważ zmartwychwstał, to powrócił do postaci pierwotnej (duchowej, ale jako król) i nie posiada duszy, gdyż obecnie nie jest człowiekiem. wiadomo, że liczność zbioru kb ma być docelowo równa 144001. wiadomo też, że podzbiór zbioru kb istnieje na ziemi również jako podzbiór - albowiem wybór jego elementów trwa w sposób ciągły. nie znamy mocy (liczności) tych zbiorów. jestem przeogromnie ciekaw, w jaki sposób lub wg jakiej metody zbiór równy (kb minus docelowa suma podzbiorów zbioru kb) stał się zbiorem więcej, niż jedonoelementowym? o ile mi wiadomo, oprócz jezusa chrystusa jako duszy, żadna inna dusza-człowiek nie zmartwychwstała. stąd ponowne postawienie pytania: jak to się stało, że zbiór (kb minus docelowa suma podzbiorów zbioru kb) ma moc większą od 1? zatem czy dlatego - kto pyta, ten bŁĄdzi z innymi?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
[Królestwo Boże (KB) to realny rząd, jedyna nadzieja dla ludzkości z siedzibą w niebie, złożony z Jezusa jako Króla oraz 144 000 wybranych chrześcijan (część z nich przebywa jeszcze na ziemi).] Po raz pierwszy 'p r z e s k o c z y ł e m fragmenty treści' o wierze ŚJ, jako meristic. Jezus Chrystus był na Ziemi duszą (człowiekiem), a ponieważ zmartwychwstał, to powrócił do postaci pierwotnej (duchowej, ale jako Król) i nie posiada duszy, gdyż obecnie nie jest człowiekiem. Wiadomo, że liczność zbioru KB ma być docelowo równa 144001. Wiadomo też, że podzbiór zbioru KB istnieje na Ziemi również jako podzbiór - albowiem wybór jego elementów trwa w sposób ciągły. Nie znamy mocy (liczności) tych zbiorów. Jestem przeogromnie ciekaw, w jaki sposób lub wg jakiej metody zbiór równy (KB minus docelowa suma podzbiorów zbioru KB) stał się zbiorem więcej, niż JEDONOELEMENTOWYM? O ile mi wiadomo, oprócz Jezusa Chrystusa jako duszy, żadna inna dusza-człowiek nie zmartwychwstała. Stąd ponowne postawienie pytania: jak to się stało, że zbiór (KB minus docelowa suma podzbiorów zbioru KB) ma moc większą od 1? Zatem czy dlatego - KTO PYTA, TEN BŁĄDZI Z INNYMI? Nie było tu żadnego wulgaryzmu!!!! Dlaczego program zmienia tu wielkości liter?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wskrzeszeni przez Jezusa Chrystusa zostali przywróceni do życia jako ludzie-dusze. Po ich śmierci nie istnieją one inaczej, jak tylko w pamięci Jahwe. Wniebowstąpienie objęło jedynie (tylko i wyłącznie) Jezusa Chrystusa, który Króluje w Niebie nie jako osoba i nie jako dusza, lecz jako KRÓL w Postaci Duchowej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wskrzeszeni przez Jezusa Chrystusa zostali przywróceni do życia jako ludzie-dusze. Po ich śmierci nie istnieją one inaczej, jak tylko w pamięci Jahwe. Wniebowstąpienie objęło jedynie (tylko i wyłącznie) Jezusa Chrystusa, który Króluje w Niebie nie jako osoba i nie jako dusza, lecz jako KRÓL w Postaci Duchowej. Częściowo kompletny zbiór KB jest zapisany w nieograniczonej pamięci Jahwe. Następuje ustalanie jego liczności, a więc wkrótce zstąpi na Ziemię Król Jezus Chrystus i za Jego pośrednictwem tenże JEDNOELEMENTOWY zbiór KB stanie się zbiorem skończonym na na mocy pamięci Jahwe. Od tego momentu Jezus Chrystus będzie tu panował wraz ze swoim Królestwem przez okres jednego tysiąca lat. Tak więc KRÓLESTWO NADCHODZI.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Musi być. Wskrzeszeni przez Jezusa Chrystusa zostali przywróceni do życia jako dusze-ludzie. Po ich śmierci nie istnieją one inaczej, jak tylko w pamięci Jahwe. Wniebowstąpienie objęło jedynie (tylko i wyłącznie) Jezusa Chrystusa, który Króluje w Niebie nie jako osoba i nie jako dusza, lecz jako KRÓL w Postaci Duchowej. Częściowo kompletny zbiór Królestwa Bożego (KB) jest zapisany w nieograniczonej pamięci Jahwe. Następuje ciągłe ustalanie jego liczności, a więc wkrótce zstąpi na Ziemię Król Jezus Chrystus i za Jego pośrednictwem tenże JEDNOELEMENTOWY zbiór KB stanie się zbiorem skończonym na mocy pamięci Jahwe. Od tego momentu Jezus Chrystus będzie tu panował wraz z Królestwem Bożym (jako Król) przez okres jednego tysiąca lat. KRÓLESTWO BOŻE NADCHODZI.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żyjesz w sekcie obudź się!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szanowny Pan/Pani sn, Dzisiaj po raz pierwszy w życiu zerknąłem do treści o wierze ŚJ. Wzmocniłem ich wiarę w taki sposób, aby każdy zainteresowany lepiej zrozumiał pojęcie KRÓLESTWO BOŻE. Wśród ŚJ nie istnieją bezdomni. Wśród ŚJ niewielu poszukuje pracy. Wśród ŚJ jest znacznie mniej zła - od nich również mniej. ŚJ nie są jednak bardziej sprawiedliwi od kogokolwiek w RP.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Głosiciele prawdy Świadkowie Jehowy nie potrafiący przestrzegać praw ludzkich,nie rozumiejący słów ,,napominajcie jeden drugiego,, czy ,,miłujcie nieprzyjaciół swoich,, pełni buty roszczący sobie prawo do czyjejś własności zrewidujcie własne postępowanie albowiem w przeciwnym razie nie jesteście godni nazywać się świadkami Jehowy.Pokora to wasze przeciwieństwo .Nie zapominajcie,że należy przestrzegac praw boskich i ludzkich.Z braterskim pozdrowieniem cierpliwy sąsiad.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: