Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świadkowie Jehowy zaatakowani za... szerzeniu islamu. Mężczyzna miał grozić skalpelem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 czerwca 2016 r. o 20:27 Powrót do artykułu
Doskonały przykład jak część obywateli postrzega inne religie. Po prostu są to ludzie bez podstawowej wiedzy. Wszystko sprowadzają do islamu i do tego najbardziej radykalnego. Dramat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚJ głoszą treści religii. Nie mam dowodu na to, że ŚJ oznajmiają, iż głoszą tylko prawdę. Zapewne tak mówią o swojej religii, ale nie posiadam na to dowodu. Nie da się udowodnić, że dana religia jest prawdą. Nie da się udowodnić, że dana religia jest fałszem. Nie da się udowodnić, że dana religia jest pozbawiona sensu. ŚJ nie są sprawiedliwi, bo ludzie są niesprawiedliwi. W Twoim braterskim pozdrowieniu zawarta jest groźba, więc doskonały nie jesteś również. Jeżeli pewien ŚJ pragnie Twojej własności, to co ja mam z tym wspólnego? Nie jestem prawnikiem, a jako świadek w Twojej sprawie się nie mieszczę, bo nie znam tej sprawy. Nie jestem ŚJ, a prawa człowieka łamie większość obywateli RP - ktoś komuś to czyni bez przerwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi świadomie przyjęli niecodzienną linię obrony, ale raczej na chybił-trafił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to już było i powróci częściej, bo empatii się musimy uczyć jak najprędzej. Wskrzeszeni przez Jezusa Chrystusa zostali przywróceni do życia jako dusze-ludzie. Po ich śmierci nie istnieją one inaczej, jak tylko w pamięci Jahwe. Wniebowstąpienie objęło jedynie (tylko i wyłącznie) Jezusa Chrystusa, który Króluje w Niebie nie jako osoba i nie jako dusza, lecz jako KRÓL w Postaci Duchowej. Częściowo kompletny zbiór Królestwa Bożego (KB) jest zapisany w nieograniczonej pamięci Jahwe. Następuje ciągłe ustalanie jego liczności, a więc wkrótce zstąpi na Ziemię Król Jezus Chrystus i za Jego pośrednictwem tenże JEDNOELEMENTOWY zbiór KB stanie się zbiorem skończonym na mocy pamięci Jahwe. Od tego momentu Jezus Chrystus będzie tu panował wraz z Królestwem Bożym (jako Król) przez okres jednego tysiąca lat. KRÓLESTWO BOŻE NADCHODZI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczerze mówiąc tez mnie w***ają te jechowcy. stoją po chodnikach z tymi swoimi wypoconymi gazetkami, łażą po domnach.... co to ma być? nagabywanie religijne? a wynoha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mughouse napisał:
Ale to już było i powróci częściej, bo empatii się musimy uczyć jak najprędzej.  Wskrzeszeni przez Jezusa Chrystusa zostali przywróceni do życia jako dusze-ludzie. Po ich śmierci nie istnieją one inaczej, jak tylko w pamięci Jahwe. Wniebowstąpienie objęło jedynie (tylko i wyłącznie) Jezusa Chrystusa, który Króluje w Niebie nie jako osoba i nie jako dusza, lecz jako KRÓL w Postaci Duchowej. Częściowo kompletny zbiór Królestwa Bożego (KB) jest zapisany w nieograniczonej pamięci Jahwe. Następuje ciągłe ustalanie jego liczności, a więc wkrótce zstąpi na Ziemię Król Jezus Chrystus i za Jego pośrednictwem tenże JEDNOELEMENTOWY zbiór KB stanie się zbiorem skończonym na mocy pamięci Jahwe. Od tego momentu Jezus Chrystus będzie tu panował wraz z Królestwem Bożym (jako Król) przez okres jednego tysiąca lat. KRÓLESTWO BOŻE NADCHODZI.
Widzę że tu sami świadkowie piszą. Ja nie czaję tego zakazu przetaczania krwi. Dziecko ma umrzeć mimo że nie musi bo im religia zakazuje..... nie czaję. Dla zasad religijnych zamykają komuś życie bo "bóg tak chciał". A weźta wy się stuknijta w głowę. Zamiast korzystac z medycyny to się cofają....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak tu nie być za aborcją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swiadkowie jehowi szerzyli islam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To najbardziej falszywa grupa spoleczna jaką znam! Na gebach sztuczny usmiech a obrobia ci d jak tylko sie odwrocisz. Nie szanuja kraju, politykow sedziow policji lekarzy zolnierzy itd... a niech tylko cos sie stanie od razu melduja sie na komendzie jak widac. To co mówią obraza inteligencje normalnego człowieka. Wez kiedys straznice, poczytaj o czym oni tam piszą - infantylne tresci jak dla 5latka. I jakims cudem 50procent to stare baby i kazda po rozwodzie. aaa sorry - cudow nie ma. I sprobuj dziecku urodziny zrobic -'to obrazasz Boga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem świadkiem Jehowy i to jest fajna religia wy katole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie po chrześcijańsku pisać "katole "skoro jest się świadkiem i odwrotnie, nie na miejscu jest obrażać świadków nie znając do końca zasad. Od razu widać zasciankowe podejście wschodniej mentalności ludzkiej.A szkoda...na zachodzie wiele się zmieniło a u nas niestety niewiele.Nadal.Zastanówcie się zanim zaczniecie obrażać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nieuki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Każda religia jest dobra, ale najgłupsza jest najlepsza" - papież Aleksander VI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
igor napisał:
@Igor "To najbardziej falszywa grupa spoleczna jaką znam! Na gebach sztuczny usmiech a obrobia ci d jak tylko sie odwrocisz. Nie szanuja kraju, politykow sedziow policji lekarzy zolnierzy itd... a niech tylko cos sie stanie od razu melduja sie na komendzie jak widac. To co mówią obraza inteligencje normalnego człowieka. Wez kiedys straznice, poczytaj o czym oni tam piszą - infantylne tresci jak dla 5latka. I jakims cudem 50procent to stare baby i kazda po rozwodzie. aaa sorry - cudow nie ma. I sprobuj dziecku urodziny zrobic -'to obrazasz Boga!" Weź doprecyzuj o kim napisałeś bo to wypisz wymaluj pasuje zarówno do katolików jak i do jechowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jehowcach. Nie uznają świąt, urodzin, imienin, rocznic, świąt panstwowych bo rzekomo to obraża boga. A dlaczego nie mogę kupić dziecku prezentu? Gdzie tu jest obraza? A wiesz że noe żył 900 lat a ludzie mają 3 komplety zębów i jak żyją te kilkaset lat to wyrastają im te trzecie? Głupie? Może, ale oni w to szczerze wierzą :) mam jehowa teściową to wiem (żona na szczęście się z niej śmieje bo inaczej już dawno ta pinda doprowadziłaby do rozwodu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szanowny panie lordzie kokosie, panie kokos, panie kokosso, nie jestem Śj. sąsiadowi odpisałem: "w twoim braterskim pozdrowieniu zawarta jest groźba, więc doskonały nie jesteś również." sąsiad jest cierpliwy. a co się stanie, gdy sąsiad straci cierpliwość? tego nie uczy religia katolicka, której zapewne jest wyznawcą. kościoły też przejmują mieszkania na własność po zmarłych samotnych, którzy przed śmiercią wyrazili taką wolę na piśmie. poprawiam Świętych. mogę poprawić wszystkie religie, ale nikt o to mnie nie prosi. oto fragment poprawionego przeze mnie hymnu o miłości autorstwa Świętego. dalszej części tego humnu nie poprawiałem. przyjmuję, że autor naprawdę jest Świętym i nie pod***y mi z powodu zmiany treści jego dzieła: gdybym mówił językami ludzi i aniołów, to tylko przez pełnię miłości ode mnie. gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką [możliwą] wiarę, tak iżbym góry przenosił, to miłości nie musielibyście się uczyć daremnie. i gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, to tylko przy samotności w testamentu zapisie albo przy pełnym postradaniu zmysłów swoich. miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. miłość pięknie zazdrości, nie zna zawiści; szuka poklasku, ale słusznego; nie unosi się należną jej pychą; dopuszcza się bezwstydu bez uszczerbku dla bliźniego, nie szuka swego za cenę innego; unosi się gniewem, ale nie wylewem; nie obciąża niewinnych przy pamięci złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajdź oryginał hymnu o miłości. Zmieniłem tylko jego początek. Jestem więc Większy od wszystkich Świętych i wszystkich ludzi na świecie. Czy to Ci pasuje? Odpowiedź uzasadnij. Przyjmuję, że AUTOR naprawdę jest Świętym i nie p o d s k o c z y mi z powodu zmiany treści Jego dzieła: Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, to tylko przez pełnię miłości ode mnie. Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką [możliwą] wiarę, tak iżbym góry przenosił, to miłości nie musielibyście się uczyć daremnie. I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, to tylko przy samotności w testamentu zapisie albo przy pełnym postradaniu zmysłów swoich. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość pięknie zazdrości, nie zna zawiści; szuka poklasku, ale słusznego; nie unosi się należną jej pychą; dopuszcza się bezwstydu bez uszczerbku dla bliźniego, nie szuka swego za cenę innego; unosi się gniewem, ale nie wylewem; nie obciąża niewinnych przy pamięci złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem sympatykiem Świadków Jehowy. To jedyna społeczność na świecie, która nie podnosi ręki na swojego sąsiada, nie uczy się sztuki wojennej, by nie zabijać innych ludzi. W krajach, gdzie toczyły się wojny domowe, tylko Świadkowie Jehowy nie brali w nich udziału lecz ochraniali się nawzajem. Poza tym to jedyna społeczność, która nie kradnie, nie kłamie, nie jest uzależniona od używek. Mają wysokie morale. Nie znam nikogo tak prawego jak ich. To ludzie naprawdę nie z tego świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś namawia na islam to trzeba to tępić,dzięki temu nasze kolejne pokolenie nie wyleci na ulicy w powietrze.To religia barbarzyńska,niszczyć jak w Japonii .A jeżeli namawiali na inną religię to nie zaczepiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK tyż prywatny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...