Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Światowe Dni Młodzieży: W sobotę duże utrudnienia w ruchu w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lipca 2016 r. o 07:57 Powrót do artykułu
ten wielokulturowy marsz celowo omija Zamojską i Lubartowską, żeby kultura polska nie pokazała swojego stosunku do pozostałych kultur?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlot ciemnoty i zabobonu. Tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyrk dla nawiedzonych na którym cierpią zwykli obywatele. Ale żadna religia nie prowadzi do pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamilcz synu pękniętego kondona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj widziałem kilka osób (15, 17 lat maks) w Puławach z flagami ŚDM z koszulkami Lublina, jedna grupa piwa Perełki, druga Soplica orzechówka, trzecia grupa ponownie piwa :) Te ŚDM to widzę będzie dobra popijawa i dupcing, sądzę że nie jedna po tej imprezie skorzysta z programu pięć setek plus 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jest to, że w tym czymś uczestniczą ludzie młodzi, wydaje się powinny być trzeźwo i realnie myślący a dają się zmanipulować przywódcom religijnym. To jest jeden wielki cyrk te ŚDM i tylko utrudnienia z tym związane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co to komu? Ile kasy kosztuje miasto tego typu impreza? Jest to skrajnie glupie i nieodpowiedzialne zachowanie ksiezy, ale kto od nich moze wymagac odpowiedzialnosci jezeli do swoich dzieci nie maja odwagi sie przyznac. Poza tym czy religia katolicka ma jeszcze cokolwiek wspolnego z chrzescijanstwem, bo od dluzszego czasu sie nad tym zastanawiam? Jak sie ma promowanie lgbt podczas sdm w stosunku do tego co Bog zrobil z Sodoma i Gomora? Kiedys mowilo sie nasi bracia w wierze, a teraz mowi sie nasi bracia i probuje nam sie wybudowac druga wieze babel. Jaki jest do tego Boski stosunek niech kazdy odpowie sobie sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kumpel mieszkający w Częstochowie mówi że jak przychodzi pielgrzymka to kończą się gumki w sklepach tu pewnie też tak będzie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kumpel mieszkający w Częstochowie mówi że jak przychodzi pielgrzymka to kończą się gumki w sklepach tu pewnie też tak będzie :)
teraz dla 500+ nie będa używać,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na takie ataki  ..... strach jechać, no ale, najwyżej 500+ wyrówna przyrost
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podróżni z PKP bardzo dziękują, że będą z walizkami zasuwać bo komuś się zamarzyły ŚDM ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ten wielokulturowy marsz celowo omija Zamojską i Lubartowską, żeby kultura polska nie pokazała swojego stosunku do pozostałych kultur?
Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko wam nie pasuje związane z katolami ,pogadaj jeden z drugim do muzułmanów to twój durny łeb rodzina będzie szukać po krzakach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoeaj szedlem przez lubartowska z grupa z Brazylii i pelna kultura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym ćwokom nie wystarcza totalny paraliż Krakowa? Muszą się pętać także tutaj? Ja ich tu nie chcę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciebie też nikt tu nie chce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do torunia
Jurek napisał:
Tym ćwokom nie wystarcza totalny paraliż Krakowa? Muszą się pętać także tutaj? Ja ich tu nie chcę!
100/100
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wszystko wam  nie pasuje związane z katolami ,pogadaj jeden z drugim do muzułmanów to twój durny łeb rodzina będzie szukać po krzakach
Prawdziwa katolicka miłosć bliźniego aż bieje z tego postu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb: Kz Nszz Solidarnosc Organistow (z do-PiS-kiem: 2; 3 i 4 ) Resztę obejmuje CENZURA PiS - lamowska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję,że  zrozumiałeś mój komentarz,ile twoja mama musiała śniegu zjeść,żeby takiego bałwana urodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...