Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Światowe Dni Młodzieży: W sobotę duże utrudnienia w ruchu w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lipca 2016 r. o 07:57 Powrót do artykułu
Ogłaszam nagrodę za rozjechanie tego motłochu. Za rozjechanie ciężarówką nagroda podwójna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nic nie dzieje, źle, wiocha , marazm. No to się dzieje, też źle. Największy motłoch pokazał swoje oblicze w niżej zawartych komentarzach. Prymitywy z zakutymi łbami, aż zbiera się na wymioty. Co za barachło!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jak się nic nie dzieje, źle, wiocha , marazm. No to się dzieje, też źle. Największy motłoch pokazał swoje oblicze w niżej zawartych komentarzach. Prymitywy z zakutymi łbami, aż zbiera się na wymioty. Co za barachło!!!!
Turlaj beret, barachło to cie zrobilo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swiat poddaje sie okupacji watykanu i tych bogatych ociekajacych zlotem i tluszczem postaci w bialych czerwonych fioletowych szatach ludzie otworzcie oczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie myślałam, że w Polsce ludzie są tak negatywnie nastawieni na religie. Żaden odłam chrześcijański nie jest perfekcyjny, bo tworzą ją ludzie, a ludzie są grzesznikami. Czytając te wszystkie komentarze to chyba jestem jedyną osobą, która się cieszy z tego wydarzenia. Wiara, Bóg to nie mit. Doświadczam jego działania codziennie, on mi błogosławi codziennie i naprawił relacje mojej rodziców, którzy byli blisko rozwodu. W naszej wspólnocie są ludzie, którzy też tak doświadczają Boga. Ludzie są uzdrawiani, mają dary Ducha Świętego. Zanim zaczniesz mówić, że to wszystko to kłamstwo to najpierw sprawdź czy rzeczywiście tak jest. Polecam słuchania na YouTube Witka Wilka lub kanał Dotyk Boga. Niech Bóg wam skutecznie błogosławi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi znajomi tez maja dary ducha i czuja dotyk boga ale ostatnio dealera zamkneli na osiedlu, to nie wiem jak jest teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... Wiara, Bóg to tylko wiara. Czyli zakładamy, że coś istnieje choć nie ma na to żadnych dowodów. Bo mówienie, że ktoś doświadcza istnienia Boga nie jest żadnym dowodem. To jest po prostu jego wiara i jego interpretacja. Wierzący jeśli np wyzdrowieje uzna, że to działanie Boga. Niewierzący uzdrowienia nie przypisze żadnemu Bogu ani sile nadprzyrodzonej. Szanuje ludzi wierzących ale jeśli ktoś mówi, że doświadcza Boga każdego dnia to jest to po prostu jego osobista interpretacja rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Jezu!! co to, prawie sami niewierzący piszą te komentarze? I to raczej nie niewierzący tylko zapaleni ateiści... Jak się komuś nie podobają ŚDM to niech się zajmie czymś innym, ciekawszym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racja napisał:
Moi znajomi tez maja dary ducha i czuja dotyk boga ale ostatnio dealera zamkneli na osiedlu, to nie wiem jak jest teraz.
Teraz to chyba muszą jechać na butaprenie ,aby skleić się z jakimś duchem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
O Jezu!! co to, prawie sami niewierzący piszą te komentarze? I to raczej nie niewierzący tylko zapaleni ateiści... Jak się komuś nie podobają ŚDM to niech się zajmie czymś innym, ciekawszym
( O Jezu!! co to ) Weź go nie wołaj - bo jeszcze weźmie i  przyjdzie ,a jak zobaczy co czarni pasterze robią z jego barankami ,to może się wk.....ć i wszystko roz....... , i rozpadną się złote pałace ,zniknie konkordat ,i lament będzie wielki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...