Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Piękne czasy,najlepsze dla Motoru Lublin.Lata 82-83 to mój wiek szczenięcy i pierwsze mecze Motoru w charakterze kibica na Zygmuntowskich.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To se ne vrati...
0
Ekstraklasa dla Motoru - to jeszcze wróci.Lublin zawsze z Motorem.
0
Rok 1983, 19 czerwiec. Motor gra mecz z Resovią o wejście do pierwszej ligi (teraz to się nazywa idiotycznie Ekstraklasa). 30 tysięcy kibiców na Alejach Zygmuntowskich (to nie żart). Kibice są też na drzewach. Byłem na tym meczu. :) Motor wygrał 4 : 0.
0
Lata 80 te. Motor w pierwszej lidze wpiłce nożnej i na żużlu. A dlaczego? Bo był sponsor czyli FSC Lublin. A jak zabrakło sponsora to też mamy ligę tylko czwartą.
0
Na mecze Motoru przychodziło sie 3 godziny wcześniej żeby zająć kolegom miejsca. Takie to były czasy. Po meczu przy wychodzeniu ze stadionu był taki tłok że dziwne że nikogo nie zadusili. Piękne czasy. Na Resovii ludzie siedzieli na torze wokół boiska. 30 tysięcy luda i dwie bramki Cara z rzutów wolnych. jedna to chyba z 35 metrów.
0
Też byłem :) 2 brami Popa i dwie Cara (ta z wolnego przepiękna)
0
Jeszcze tylko z 10 lat i Motor znowu zagra w ekstraklasie .
0
Piekne czasy, tylko trzeba pamiętać o tym, że wynikami się wtedy handlowało, to był jeden wielki szwindel. Ale przynajmniej emocje były...
0
Jaki Motor?Czy już zopomnieliście jak kupiliście licencje od Spartakusa,czy nie chcecie tego pamiętać?Wasz klub sie nazywa Spartakus Lublin.A co do powrotu do ekstraklasy to chyba że znowu sobie kupicie licenje tym razem od Łęcznej.
0
zdjecia z meczu z gwardia w Warszawie jesien 1979.
0
Piekne czsy Motoru!!!!!! A teraz gdyby nie Szarowola to byla by B klasa!!!!!!!
0
nie awans do Ekstraklasy tylko do I Ligi. takiego cudu jak Ekstraklasa wtedy nie było !
0
tak to był chyba 1980 rok i największy wyjazd ówczesnych ,,kibiców,, Motoru do Warszawy, pojechało cele FSC - kilka specjalnych pociągów z Lublina i ponad 100 autokarów , a ile wódy sie wtedy polało..
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: