Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Święto Konstytucji 3 Maja w Lublinie: Kto zatańczył poloneza na placu Zamkowym?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 maja 2017 r. o 17:12 Powrót do artykułu
jakie to wszystko w naszym kraju modlące, a tyle złodziejstwa, wykorzystywania jeden drugiego itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dostaję 500+ bo jak dla kraju moje dziecko to nie dziecko to nie mam zamiaru uczyć go patrotyzmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pierwszej parze idzie pierwszy oszust lubelski.Jak można być tak pazernym,by oprócz pensji prezydenta jeszcze dwa razy tyle dorabiać??? Obrzydzenie bierze na takiego potwora.Pomijam niezgodność z ustawą! Ale to ona powinna być powodem do postawienia w stan oskarżenia , nie tylko wyrzucenia na śmietnisko polityczne. A tu , ani jedno ani drugie. To ma być państwo prawa? To jest państwo oszustów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sądy decydują o takich sprawach. Za mówienie o kimś, że jest oszustem to prokuratura się kłania ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parada darmozjadów- najpierw za darmo tam ich przywieźli ,potem za darmo potańczyli , następnie zapewne za darmo ich nakarmili i odwieźli do domu tak samo za darmo jak przywieźli . Ja jak chcę się tak zabawić to za wszystko muszę bardzo dużo zapłacić. Dzisiaj jedyne co, to z wielką satysfakcją wysłuchałem przemówienia Pana Prezydenta RP - jestem dumny z niego. Nareszcie ktoś mądry, po Jaruzelskim i niewiele różniącym się od niego Kwaśniewskim a także po kompromitującym elektryku Bolku oraz pożal się BUL Komorowskim, zięciu agentów MBP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze ekipa Zuka spełnia swoją rolą. Bardzo mądrzy ludzie są jego doradcami. Widać to przez osiągnięcia jakie ma Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kim jest Pan z "delegacji" KOD w czerwonej kurtce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Bardzo dobrze ekipa Zuka spełnia swoją rolą. Bardzo mądrzy ludzie są jego doradcami. Widać to przez osiągnięcia jakie ma Lublin.
 Znakomita była decyzja o budowie za około 300 milionów stadionu dla drużyny z IV ligi. Na mecze przychodzi po kiluset widzów. Gmina co roku wykłada kilku milionową dotację na utrzymanie obiektu. Znakomita była decyzja o przebudowie nawierzchni Placu Litewskiego za 49 milionów. To prawdopodobnie najdroższa nawierzchnia w Polsce. Lublin jest jednak liderem. Liderem w długości korków. Nie są przebudowywane kluczowe trasy (Głęboka, Sowińskiego, przedłużenie Zana, wewnętrzna południowa obwodnica miasta, Kraśnicka od Selgrosa do Kościoła w Konopnicy itd)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Aniu w którym Pani departamencie pracuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD to wszystko na co was stać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...