Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Święto Konstytucji 3 Maja w Lublinie: Kto zatańczył poloneza na placu Zamkowym?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 maja 2017 o 17:12 Powrót do artykułu
jakie to wszystko w naszym kraju modlące, a tyle złodziejstwa, wykorzystywania jeden drugiego itp.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie dostaję 500+ bo jak dla kraju moje dziecko to nie dziecko to nie mam zamiaru uczyć go patrotyzmu
0
W pierwszej parze idzie pierwszy oszust lubelski.Jak można być tak pazernym,by oprócz pensji prezydenta jeszcze dwa razy tyle dorabiać??? Obrzydzenie bierze na takiego potwora.Pomijam niezgodność z ustawą! Ale to ona powinna być powodem do postawienia w stan oskarżenia , nie tylko wyrzucenia na śmietnisko polityczne. A tu , ani jedno ani drugie. To ma być państwo prawa? To jest państwo oszustów!
0
To sądy decydują o takich sprawach. Za mówienie o kimś, że jest oszustem to prokuratura się kłania ...
0
Parada darmozjadów- najpierw za darmo tam ich przywieźli ,potem za darmo potańczyli , następnie zapewne za darmo ich nakarmili i odwieźli do domu tak samo za darmo jak przywieźli . Ja jak chcę się tak zabawić to za wszystko muszę bardzo dużo zapłacić. Dzisiaj jedyne co, to z wielką satysfakcją wysłuchałem przemówienia Pana Prezydenta RP - jestem dumny z niego. Nareszcie ktoś mądry, po Jaruzelskim i niewiele różniącym się od niego Kwaśniewskim a także po kompromitującym elektryku Bolku oraz pożal się BUL Komorowskim, zięciu agentów MBP.
0
Bardzo dobrze ekipa Zuka spełnia swoją rolą. Bardzo mądrzy ludzie są jego doradcami. Widać to przez osiągnięcia jakie ma Lublin.
0
kim jest Pan z "delegacji" KOD w czerwonej kurtce?
0
undefined napisał:
Bardzo dobrze ekipa Zuka spełnia swoją rolą. Bardzo mądrzy ludzie są jego doradcami. Widać to przez osiągnięcia jakie ma Lublin.
 Znakomita była decyzja o budowie za około 300 milionów stadionu dla drużyny z IV ligi. Na mecze przychodzi po kiluset widzów. Gmina co roku wykłada kilku milionową dotację na utrzymanie obiektu. Znakomita była decyzja o przebudowie nawierzchni Placu Litewskiego za 49 milionów. To prawdopodobnie najdroższa nawierzchnia w Polsce. Lublin jest jednak liderem. Liderem w długości korków. Nie są przebudowywane kluczowe trasy (Głęboka, Sowińskiego, przedłużenie Zana, wewnętrzna południowa obwodnica miasta, Kraśnicka od Selgrosa do Kościoła w Konopnicy itd)
0
Pani Aniu w którym Pani departamencie pracuje?
0
KOD to wszystko na co was stać?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: