Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Święto Niepodległości: Marsz KOD w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 listopada 2016 r. o 16:19 Powrót do artykułu
Lublin ma szepionkę na kaczą grypę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę same młode społeczeństwo xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ ich było wielu! Tak może z 15. KO(laborantów) i D(onosicieli)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin wolny od pislamu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
86 . wierni: dziś moją duszę w ręce twe powierzam, mój stworzycielu i najlepszy ojcze. do domu wracam jak strudzony pielgrzym, a ty z miłością przyjmij mnie z powrotem. kapłan: stanę przed stwórcą i przed moim bogiem, on mnie z miłości wezwał do istnienia. tchnął swego ducha, stworzył na swój obraz, jak własne dziecko znał mnie po imieniu. dziś moją duszę w ręce twe powierzam, mój stworzycielu i najlepszy ojcze. do domu wracam jak strudzony pielgrzym, a ty z miłością przyjmij mnie z powrotem. wstyd mnie ogarnia, że przed tobą stanę tak niepodobny, boże mój, do ciebie. nie karz mnie za to zbyt surowym sądem. rozpoznaj, ojcze, swoje dziecko we mnie. dziś moją duszę w ręce twe powierzam, mój stworzycielu i najlepszy ojcze. do domu wracam jak strudzony pielgrzym, a ty z miłością przyjmij mnie z powrotem. tułaczka moja już dobiegła kresu, dla moich oczu słońce ziemi zgasło. w tobie, mój panie, znajdę pokój wieczny, ty będziesz dla mnie nie gasnącym światłem. dziś moją duszę w ręce twe powierzam, mój stworzycielu i najlepszy ojcze. do domu wracam jak strudzony pielgrzym, a ty z miłością przyjmij mnie z powrotem. 1. panie racz im (mu, jej) dać lekkie odpocznienie w królestwie twojem z tobą królowanie: nie oddalajże człowieka grzesznego, stworzenia twego. 2. daj by to (e) ciało (a) w pokoju leżało (y), a na dzień sądny z weselem powstało (y): zjednajże im (mu, jej) to bez grzechu poczęta panienko Święta! 3. zmiłuj się, zmiłuj, jezu chryste panie! przez twe najświętsze drogiej krwi wylanie: nie racz tej (tych) duszy oddalać od siebie, przyjm ją (ich) do siebie. 4. już cię (was) tu teraz bogu oddajemy, najświętszej panny pokornie prosimy: Żeby się pan bóg nad tobą (wami) zmiłował, wieczny żywot dał. 5. a ci, którzy już dni swoje skończyli, i ten straszliwy termin odprawili: niech mają pokój, bez grzechu poczęta panienko święta! zobacz więcej na: ***piosenkireligijne.pl/panie-racz-im-dac-lekkie-odpocznienie/ 1. panie racz im (mu, jej) dać lekkie odpocznienie w królestwie twojem z tobą królowanie: nie oddalajże człowieka grzesznego, stworzenia twego. 2. daj by to (e) ciało (a) w pokoju leżało (y), a na dzień sądny z weselem powstało (y): zjednajże im (mu, jej) to bez grzechu poczęta panienko Święta! 3. zmiłuj się, zmiłuj, jezu chryste panie! przez twe najświętsze drogiej krwi wylanie: nie racz tej (tych) duszy oddalać od siebie, przyjm ją (ich) do siebie. 4. już cię (was) tu teraz bogu oddajemy, najświętszej panny pokornie prosimy: Żeby się pan bóg nad tobą (wami) zmiłował, wieczny żywot dał. 5. a ci, którzy już dni swoje skończyli, i ten straszliwy termin odprawili: niech mają pokój, bez grzechu poczęta panienko święta! zobacz więcej na: ***piosenkireligijne.pl/panie-racz-im-dac-lekkie-odpocznienie/ 1. panie racz im (mu, jej) dać lekkie odpocznienie w królestwie twojem z tobą królowanie: nie oddalajże człowieka grzesznego, stworzenia twego. 2. daj by to (e) ciało (a) w pokoju leżało (y), a na dzień sądny z weselem powstało (y): zjednajże im (mu, jej) to bez grzechu poczęta panienko Święta! 3. zmiłuj się, zmiłuj, jezu chryste panie! przez twe najświętsze drogiej krwi wylanie: nie racz tej (tych) duszy oddalać od siebie, przyjm ją (ich) do siebie. 4. już cię (was) tu teraz bogu oddajemy, najświętszej panny pokornie prosimy: Żeby się pan bóg nad tobą (wami) zmiłował, wieczny żywot dał. 5. a ci, którzy już dni swoje skończyli, i ten straszliwy termin odprawili: niech mają pokój, bez grzechu poczęta panienko święta! zobacz więcej na: ***piosenkireligijne.pl/panie-racz-im-dac-lekkie-odpocznienie/ 1. panie racz im (mu, jej) dać lekkie odpocznienie w królestwie twojem z tobą królowanie: nie oddalajże człowieka grzesznego, stworzenia twego. 2. daj by to (e) ciało (a) w pokoju leżało (y), a na dzień sądny z weselem powstało (y): zjednajże im (mu, jej) to bez grzechu poczęta panienko Święta! 3. zmiłuj się, zmiłuj, jezu chryste panie! przez twe najświętsze drogiej krwi wylanie: nie racz tej (tych) duszy oddalać od siebie, przyjm ją (ich) do siebie. 4. już cię (was) tu teraz bogu oddajemy, najświętszej panny pokornie prosimy: Żeby się pan bóg nad tobą (wami) zmiłował, wieczny żywot dał. 5. a ci, którzy już dni swoje skończyli, i ten straszliwy termin odprawili: niech mają pokój, bez grzechu poczęta panienko święta! zobacz więcej na: ***piosenkireligijne.pl/panie-racz-im-dac-lekkie-odpocznienie/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Znowu te stare mohery od Kijowskiego ? Przecież ten KOD to prawie sami emeryci 60+.
Oj tam srednia wieku z fotek to 38 lat średni wiek POLAKÓW ZACHOWANY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Same młode społeczeństwo". Bo mlode jest zbyt głupie żeby myśleć o kraju. Co najwyżej ulegają złudnej i niszczącej ideologii nacjonalistycznej. Nie nie rozumiejąc ze świata ulega propagandzie i chodzi na marsze narodowców. Smutnie sie to wszystko skończy. Jak w 39.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Sobieski pod Wiedniem przegonimy pislamistów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawie sami przedstawiciele stowarzyszenia resortowych emerytów? Jaka szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ubeccy emeryci w obronie swoich wysokich emerytur pod przykrywką obrony demokracji, a czy demokracja nie polega na tym aby uszanować wybór większości ludzi poprzez demokratyczne wybory?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa Lublinianie! Swoją obecnością na marszu KOD-u pokazaliście, że Wolność, Niepodległość, Demokracja oraz szacunek dla ludzi, nawet tych o innych poglądów są dla Was bardzo ważne. Należy się Wam wielki szacunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za zombie wyszły straszyć Lublinian? Halloween zdaje się był kilkanaście dni temu, pomyliły się państwu święta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłumów nie widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super inicjatywa! :) Brałem udział, panowała bardzo pozytywna atmosfera :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś świętować z KOD-em to tak jak za komumy z Solidarnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham Was Ciule!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POstkomunistyczna żenada. Wstyd na cały świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dinozaury też kiedyś wymarły. Aktywiści PZPR też kiedyś odejdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co takie rzeczy pokazujecie???skonczmy pokazywac zdrajcow ojczyzny i kolaborantów!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim prawem zdrajcy zawłaszczają Święto Niepodległości? Zdrajcy, którzy mają krew na rękach, kolaboranci. Tfu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...