Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
O której ta impreza się zaczyna, napiszcie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bez mszy się nie obędzie ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Miałem w planie zwiedzanie muzeum WP w wawie a widzę że muzeum przyjedzie do mnie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kwiaty pod Pomnikiem Piłsudskiego ? -po jasną cholerę skoro za moment jakaś Nieznalska bezkarnie namaluje go jak jedzie nie na koniu ale na jednym z rekwizytów Palikota ? Jaki ma zapanować "tręd" w poglądach na temat naszej historii można się doczytać w "dzidziusiu" Agory ,Metrze. (wydanie z 25.listopada 2009 r).Tam w artykule Edyty Błaszczak "Wciąż tylko Powstania i Szopeny" dowiemy się jak w RP ma być traktowana nasza pamięć historyczna. Ten sugestywny wywiad przeprowadzany jest nie z kim innym jak z ministrem Zdrojewskim.Zamieszczone przy artykule jego foto,przedstawia twarz Judasza i sylwetkę kowboja-jak rozumię obrazującą jego pogląd na te sprawy. Oby nie być gołosłownym to proszę się zapoznać jak przez ten rząd zostało potraktowane Muzeum Czynu Wyzwoleńczego w Krakowie gdzie zgromadzono najwięcej pamiątek po Marszałku. Najlepiej ,wzorem Zamościa popostawiać pomniki królowi Dawidowi i jeszcze kilku psalmistom z "narodu wybranego" to i szacunek będzie należyty i godność prawem zapewniona. Ale czemu się dziwić skoro prezydent Naszego Państwa (chyba naszego) nad grobami obronców naszej Ojczyzny,napity,zataczał się niczym Wańka Wstańka-ale już w Jedwabnem ubrany w myckę właściwie wczuł się w panujący tam patetyczny nastrój. Lepiej się stanie jak autentyczni petagodzy A NIE małamedy przywrócą naszym dzieciom właściwą prawdę historyczną opracowaną na kanwie IPN-u A NIE na podstawie artykułów Aliny Całej opublikowanych na łamch Gazety Wyborczej czy jej "braciszka" dla ubogich, Metrze. Ktoś zapyta o co chodzi ? A no skoro już wiemy tyle o Jedwabnem to czemu nic nie wiadomo o Koniuchach i Nalibokach ? Czy tam też jakiś Betlejewski wybuduje dzisiaj stodołę i zatknie 128 kartek aby okolicą wstrząsnęła łuna ulatujących dusz ? Tak się nie stanie...o tych nakręcą film "OPÓR" aby chwała Tewje Bielskiego i jego trzech braci pozostała dla potomnych. Swojego czasu obejrzałem reportaż nakręcony w USA,który to obrazował poziom wiedzy amerykańskich studentów na temat Powstania Warszawskiego.Byli to studenci kierunków historycznych ...i co się dowiedziałem???a no że cały ciężar tego powstania to ni mniej ni więcej,ponieśli Żydzi......... . Takiej oto historii wyuczyli amerykańskich studentów,nie kto inny jak profesorowie,którzy wykładają anawet mają etaty na UJ,UW czy na UŁ. WIĘC PYTAM W JAKIM CELU TEN "CYRK" ???? aby wyjść z domu i na deptaku wypić parę piw pod przedwczorajszą kaszankę ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A dlaczego Klichowe WPnie zaopatruje naszych żołnierzy w buty od lubelskiego producenta?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A powstania w getcie warszawskim też mamy się wyrzec? Toż to będzie uszczerbek w w "nasiej" 3000 letniej hitoryi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: