Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Święto Wojska Polskiego: Plac Litewski uzbrojony po zęby

Utworzony przez fto1, 15 sierpnia 2010 r. o 17:08 Powrót do artykułu
Najnowocześniejszy sprzęt to on był( byłem widziałem), ale za Gierka może. Na pewno powinniśmy mieć najnowocześniejszy sprzęt ale za co??? W dodatku 100000 ludzi w armii na blisko 40 mln obywateli to stanowczo za mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może Polska państwem neutralnym ? bez armii - ze względów finansowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Caly dzien spedzilem w pracy i nie mialem mozliwosci przespacerowania sie na "Litwina". Ciekaw jestem, czy dla uatrakcyjnienia calej imprezy zadnego krzyza jakis prawdziwy Polak nie wystawil?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek .w. napisał:
Caly dzien spedzilem w pracy i nie mialem mozliwosci przespacerowania sie na "Litwina". Ciekaw jestem, czy dla uatrakcyjnienia calej imprezy zadnego krzyza jakis prawdziwy Polak nie wystawil?
Jak ktoś ma w głowie "sierp i młot" to nic dziwnego że siedzi w robocie w niedzielę a potem plecie głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
T-72 ? czołg konstrukcji radzieckiej wprowadzony na uzbrojenie wojsk radzieckich w początku lat 70. BWP-1 - bojowy wóz piechoty wprowadzony do uzbrojenia w 1966 roku. Był to pierwszy skonstruowany od podstaw i produkowany seryjnie bojowy wóz piechoty na świecie. BRDM 2RS to tylko kolejna wersja BRDM-2 (BTR-40PB) który był pokazany po raz pierwszy w 1966 r. ADK - Aparatownia Dowodzenia Kwatermistrzostwa. Wóz dowodzenia, wprowadzony jako ostatni element tworzonego w latach 80., systemu zbierania informacji o potrzebach oraz zaopatrywania wojsk. ZU-23-2 Armata powstała w Związku Radzieckim w 1960 roku. Nie przesadzałbym z tą nowoczesnością naszej armii, przynajmniej na pokazie organizowanym w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam się cieszę, że już wycofano z oficjalnego uzbrojenia kosy stawiane na sztorc. Od razu czuć nowoczesność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...