Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świętowano Dzień Niepodległości (wideo)

Utworzony przez dasta, 11 listopada 2008 o 18:52 Powrót do artykułu
Brawa dla chlopakow z 1 bz z chełma wystawiajacych kompanie honorowa .... trzeba przyznac ze poradzili sobie mimo tylu godzin stania w zimnie .... brawa tak trzymac panowie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale dzisiaj najlepsza była homilia Jego Ekscelencji Metropolity Lubelskiego Abp Józefa Życińskiego, który najwięcej uwagi poświęcił "prof." Władysławowi Bartoszewskiemu. Rzeczywiście, gdyby nie wysiłek W. Bartoszewskiego, Polska w 1918 r. nie odzyskałaby niepodległości.
0
http://www.youtube.com/watch?v=v5EzehKOgwc Relacja foto z manifestacji UPRu
0
z wnukami nie doczekałem defilady. Napiszcie kto składał wieńce w imieniu bezdomnych i bezrobotnych oraz za czyje pieniądze, czy też z własnej kieszeni jak wymieniani z nazwiska skłądajacy rektorowie, dyrektorzy o posłach nie wspomnę. Nie dawało to dodatkowej chwały wszystkim poległym i zasłużonym w sprawie odrodzenia - a "fundatorzy" liczą zapewne na głosy w następnych wyborach. Dobrze że przynajmniej na takich uroczysttościach się pokazują bo w sejmie to o nich nie słychać i nie wiedzielibyśmy, że mamy reprezentację w parlamentach
0
no tak, niektórzy to nawet z okazji Święta Niepodległości potrafią pluć na swoich rodaków. zamiast uczcić ten dzień z radością, to lepiej się opluwać. miał rację pewien człowiek, który stwierdził - dajcie Polakom wolność wykończą się sami...
0
-nnn- napisał:
no tak, niektórzy to nawet z okazji Święta Niepodległości potrafią pluć na swoich rodaków. zamiast uczcić ten dzień z radością, to lepiej się opluwać. miał rację pewien człowiek, który stwierdził - dajcie Polakom wolność wykończą się sami...
Trzeba przyznać, że Twój komentarz jest bardzo trafny. Takich "dziadków" jest w koło wielu, mało tego, mnożą się jak grzyby po deszczu. Ale cóż, taki to nasz "polski" feler. Ja dzisiejsze święto przeżyłam bardzo radośnie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: