Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Święty Mikołaj za kierownicą MPK Lublin

Utworzony przez Wojciech, 6 grudnia 2012 r. o 16:45 Powrót do artykułu
brawo, tak trzymać, wesoły kierowca w Warszawie, Mikołaj w Lublinie, niech społeczeństwo się rozweseli, popieram w 100 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To miłe, że są tacy ludzie, a nie tylko narzekanie i marudzenie na wszystko. Pozdrawiam pana kierowcę bardzo serdecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla Kierowcy! Oby jak najwięcej takich u naszych przewoźników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
również dzisiaj miałem okazję jechać tym autobusem, rewelacyjny pomysł!!! oby tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kanary niech sie za renifery lub jelenie poprzebieraja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Premia dla kierowcy za pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu coś smiesznego w tym ponurym mieście oby tak dalej, choć widziałem też w haloween supermena na ulicach lublina -pozdrowienia dla tych osób !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł. Fajnie aż miło. Pozdrowienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Premia dla kierowcy za pomysł
Tak,zabierzemy kierowcy premię za brak służbowego stroju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy się Premia dla Kierowcy akcje mpk wzrosły 100% Nie jeden menager od marketingu by tego nie wymyślił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naprawdę świetny pomysł z tym Mikołajem wielkie brawa dla Pana Kierowcy :-) ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mikołaj za kierownicą" - czyli ten kierowca ma na imię Mikołaj? Osobę ubraną w strój pokazany na zdjęciu nazywa się "Swiętym Mikołajem", i jest to postać historyczna. To tak jakby lewactwo nie wiedziało (tak samo, jak nie wie, że nie ma tzw. Święta Zmarłych).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja p....le zawsze znajdzie sie jakis "mądry" , ludzie opanujcie sie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł rewelacyjny,mam nadzieję że Mikołaj zjadł jabłko którym go poczęstowałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze Pana wielkie pozdro świetna akcja szkoda ,ze w Ostrołęce tego nie bylo. SUPER !!!!!! Mikolaj zawiózł by mnie do pracy hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
ja p....le zawsze znajdzie sie jakis "mądry" , ludzie opanujcie sie! [/quote] [quote name='xyz' timestamp='1354819831' post='706171'] ja p....le zawsze znajdzie sie jakis "mądry" , ludzie opanujcie sie!
Ja jestem opanowany. Ty, patrząc na słownictwo i wykrzyknik na końcu zdania - jesteś nieopierzonym pieniaczem. W dodatku napisałem prawdę. Kole w oczy, nieprawdaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie mu jakaś premie, talon na święta czy coś, poprawił troszkę wizerunek tejże firmy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wikipedia jest na innej stronie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd napisał:
Ja jestem opanowany. Ty, patrząc na słownictwo i wykrzyknik na końcu zdania - jesteś nieopierzonym pieniaczem. W dodatku napisałem prawdę. Kole w oczy, nieprawdaż?
Spokojnie, spokojnie, nie mieszaj polityki do zabawy. Nie mieszaj swojego "antylewackiego" zgorzknienia z optymizmem innych osób. Zluzuj pośladki. Niedługo święta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wiem dlaczego nie było dziś mikołaja u mnie Bo dorabiał w MPK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...