Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PiS w pełnej krasie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny SKOK na kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłumaczenia dobre dla dzieci w przedszkolu. A od czego są telefony, e-maile, zwykłe rozmowy, aby ukierunkować kogoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już niedługo wybory i będzie inaczej - PIS wygra... ups, ale to przecież Radny z PISu..... ale będzie się działo :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawi i sprawiedliwi w akcji......,gadają na po, a są jeszcze gorsi;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brałem udział w "rajdzie po gminacH' w ramach szlaku Jana III SObieksiego. Impreza b.fajna i polecam, ale... w regulaminie konkursu był zapis, że organizator w każdym monemcie - bez tłumaczenia - może zmienić treść regulaminu i... tak się stało. Przed samym finałem - w Rybczewicach - okrojono nagrody, tj. uczestnicy mieli otrzymać nagrody w postaci plecaków i kijków nordwalking, a ostatecznie mieli do wyboru "albo plecak", albo "kijek". Osoby/drużyny, które zajęły wysokie miejsca - co wiązało się z wartościowymi nagrodami (tablety/rowery itp.) - zapomniały doczytać w regulaminie, że będą zobligowane zapłacić 10% podatek. Kilka osób/drużyn zrezygnowało z nagród (odmowa zapłaty podatku), a nagrody zostały przejęte przez... wyżej opisaną fundację. Sądzę, że ok 30% nagród "wróciło do fundacji"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he Dziennik Wschodni, a może jeszcze Sztandar Ludu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afera jakich mało. Z 5mln franków podzielonych na 50 osób, 50 tys. zł dostają 2 osoby spokrewnione z radnym. Rozumiem, że taki człowiek to już nie może prowadzić działalności itp., bo przecież "i tak na pewno to ukradł albo gdzieś oszukał". Rozróżniajmy proszę ustawianie milionowych przetargów od realizacji projektów wartych 50 tys, gdzie ten radny ma niewiele do powiedzenia tak naprawdę, bo kto jak kto, ale Szwajcarzy pilnują, żeby ich pieniądze nie poszły na marne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Regulamin gry: http://www.szlaksobieskiego.info/attachments/article/147/REGULAMIN%20GRY%20TERENOWEJ.pdf Organizatorem gry były Rybczewice, tam był finał, z tego co wiem to dzieci z domu dziecka dostały nagrody, które zostały nierozlosowane. Niestety udział w grze brali przede wszystkim ludzie z projektu i to głownie ze Spiczyna i Zawieprzyc, jeżdżąc całymi rodzinami. Jak ktoś chce więcej informacji to wystarczy zadzwonić do Wójciny z Rybczewic i zapytać o to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieoficjalnie, od urzędników z gminy Mełgiew: http://ugmelgiew.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//20-05-2015_j3s_lista_podpisanych_umow.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No coz jaka gmina ... taki radny ... dramat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztandarze ludu   bohaterski dziennikarzu  napiszesz  o  aferze w LAPIE  i  firmach  powiązanych z Nakielskim  i Grabczukiem ::::))))) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No coz jaka gmina ... taki radny ... dramat
To radny powiatowy, a nie gminny... Trzeba czytać  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawi i Sprawiedliwi ale tylko w czasie kampanii wyborczych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brałem udział w "rajdzie po gminacH' w ramach szlaku Jana III SObieksiego. Impreza b.fajna i polecam, ale... w regulaminie konkursu był zapis, że organizator w każdym monemcie - bez tłumaczenia - może zmienić treść regulaminu i... tak się stało. Przed samym finałem - w Rybczewicach - okrojono nagrody, tj. uczestnicy mieli otrzymać nagrody w postaci plecaków i kijków nordwalking, a ostatecznie mieli do wyboru "albo plecak", albo "kijek". Osoby/drużyny, które zajęły wysokie miejsca - co wiązało się z wartościowymi nagrodami (tablety/rowery itp.) - zapomniały doczytać w regulaminie, że będą zobligowane zapłacić 10% podatek. Kilka osób/drużyn zrezygnowało z nagród (odmowa zapłaty podatku), a nagrody zostały przejęte przez... wyżej opisaną fundację. Sądzę, że ok 30% nagród "wróciło do fundacji"...
A skąd ma Pan takie nieprawdziwe informacje dot. nagród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to wy, hejterzy najęci przez premier Kopacz? Prędko się platfusy wzięły do roboty, oj prędko - w trymiga znaleźli odpowiednich ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd ma Pan takie nieprawdziwe informacje dot. nagród.
  Byłem, widziałem, dostałem Skoro w regulaminie było, że uczestnicy winni dostać plecaki + kijki, a po finale mieli wybór "albo-albo", a na pytanie "przecież miałobyś "to i to", uzyskaliśmy odp. zmiana regulaminu (patrz pkt taki i taki = organizator w każdym momencie może zmienić regulamin),. Ponadto wszyscy finaliści czekali na nagrody w UG Rybczewice (pokój na 1 piętrze) i jak osoby z pierszej "10" usłyszały, że winny zapłacić podatek, to połowa zrezygnowała-byłem, widziałem, słyszałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.szlaksobieskiego.info/attachments/article/147/REGULAMIN%20GRY%20TERENOWEJ.pdf   Paragraf 7. pkt 5. "Organizator zastrzejają sobie prawo zmiany Regulaminu w każdym czasie. (...)"   właśnie na podstawie tego pkt regulasmin został zmieniony (nagrody)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS tak właśnie będzie rządził, także głosujcie na nich naiwniaki - już oni Wam kieszenie wydrylują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd ma Pan takie nieprawdziwe informacje dot. nagród.
 A ma Pan/Pani wiedzę "co się stało z nagrodami", które nie zostały przyjęte przez finalistów z powodu odmowy zapłaty podatku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...