Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No to wyszła Reszka z worka. A taki miał być uczciwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po odbiór nagrody można zgłosić się w dniu imprezy do godz. 20:00 lub do dnia 22.08.2014 r. w godz. 7:00 - 15:00 w siedzibie Organizatora. Po tym terminie prawo do nagrody wygasa. Więc może Pan domniemywać.   Dlaczego Pan tego nie sprawdził rok temu, wystarczy złozyć wniosek o udostępnienie dokumentacji potwierdzającej odbiór nagród. Wówczas wiedziałby Pana na pewno że tak jest.   Ponadto ponawiam i pytam ponownie, gdzie w niniejszym artykule jest mowa o grze terenowej i nagrodach.
ale się Gościu czepiłeś "mowy o grze terenowej i nagrodach" - co to ma do rzeczy, bo nie rozumiem?   Ponadto Pański cytat "Wówczas wiedziałby Pana na pewno że tak jest." - co to za składnia? po "jakiemu to"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem w czym problem. Skoro ktos ma pomysł ktory został dobrze oceniony i dostał dofinansowanie to moim zdaniem trzeba promować tą działalność. Mówić o tym, pisać. Pokazać jakie ludzie mają pomysły, jak promują nasz region. A że kuzynka, brat pracownika to już mają być skreśleni za samo pokrewieństwo? Bez sensu. To nie Prezes ocenia wnioski i nie od Niego zależy kto dostanie dofinansowanie. Oceniają to eksperci. Kazdy dobry pomysł powinien być zauważony i doceniony. Skoro wszystko jest zgodnie z prawem to po co ten cały szum. Skupcie się na promocji Naszego regionu a nie na przynależności politycznej Prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, wiadomo jakie fundacje i kto dostanie kasę - ale na układy nie ma rady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego xyz sam zapodałeś temat gry terenowej wiec czekam na prawdziwe informacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem w czym problem. Skoro ktos ma pomysł ktory został dobrze oceniony i dostał dofinansowanie to moim zdaniem trzeba promować tą działalność. Mówić o tym, pisać. Pokazać jakie ludzie mają pomysły, jak promują nasz region. A że kuzynka, brat pracownika to już mają być skreśleni za samo pokrewieństwo? Bez sensu. To nie Prezes ocenia wnioski i nie od Niego zależy kto dostanie dofinansowanie. Oceniają to eksperci. Kazdy dobry pomysł powinien być zauważony i doceniony. Skoro wszystko jest zgodnie z prawem to po co ten cały szum. Skupcie się na promocji Naszego regionu a nie na przynależności politycznej Prezesa.
Dlatego, aby przerwać wszelkie spekulacje winien być zapis, iż w ramach przedmiotowego programu NIE MOGĄ składać wniosków na dofinansowanie osoby spokrewnione z urzędnikami, pracownikami fundacji itp. zajmującymi się w/w projektem. W przypadku braku takiego zakazu, zawsze będzie podniesiony wątek o kumoterstwo i nepotyzm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeczytajcie sobie "Dolina Radomirki i Giełczwi i Szlak Jana III Sobieskiego" na portalu TU SIĘ TOBRZE PISZE - dosłownie tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego xyz sam zapodałeś temat gry terenowej wiec czekam na prawdziwe informacje.
  Chyba zapodam "kawę na ławę". Szlak Jana III Sobieskiego, to była fajna, niezapomniana impreza, ale było kilka wpadek: 1. Osoba, która miała się pojawić na rynku w Gorzkowie miała półtoragodzinne opóźnienie (1 dzień rajdu) 2. Kilka wątków wcześniej niejaki pan z Piask napisał (później edytował i skasował jedno zdanie), iż sam czuwał nad rozdawaniem glejtów itd., a nagrody, które nie zostały odebrane zostały - według jego wiedzy - przekazane do domu dziecka (i własnie to zostało skasowane). Dlaczego zostały nagrody przekazane do domu dziecka? ponieważ nie wszystkie osoby biorące udział w grze zdecydowały się na odbiór nagród po uprzednim zapłaceniu 10% podatku, więc część "nagród rzeczowych" - jak wcześniej zacytowałem regulamin "przepadła na konto organizatora". Jeżeli zostały rzeczywiście przekazane do domu dziecka-chwała za to. Po 3. czepiam się nagród nieodebranych, gdyż zgodnie z przytoczonym wczesniej regulaminem, przepadają one. Co się dalej z nimi dzieje-w regulaminie więcej słowa o tym nie ma. Po 4. sam finał w parku w Rybczewicach był "nieupilnowany", tj. większość ekip to były rodziny (4-5 osó B), każda z osób wzięła w 1 pkt po 5 "kodów", a następnie wymienili się "kodami", reasumując - wystarczyło znaleźć 2 punkty ze skrzyneczką, wziąć kody dla pozostałych członków grupy, a następnie wymienić się i "zagadka finałowa rozwiązana". Tak własnie było. Ale głęboko wierzę, że następny - o ile będzie - rajd J III Sob. będzie lepszy "podkreślam" od minionego. Daję notę końcową 4 pkt na 5 możliwych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Reszka jak zwykle braknie panu klasy, zamiast przyznać się że wspólnie z Piotrowiczem, Decem w porozumieniu z całym Pisem świdnickim Soboniem, Królem, Mańką, Jaksonem, Peją chcieliście zrobić sobie prywatny folwark w gminie Mełgiew to widzę że wszyscy źli, tylko ja bohater czysty. WSTYD! Jak takich przedstawicieli ma Pis to będzie klawo :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Regulamin gry: http://www.szlaksobieskiego.info/attachments/article/147/REGULAMIN%20GRY%20TERENOWEJ.pdfOrganizatorem gry były Rybczewice, tam był finał, z tego co wiem to dzieci z domu dziecka dostały nagrody, które zostały nierozlosowane. Niestety udział w grze brali przede wszystkim ludzie z projektu i to głownie ze Spiczyna i Zawieprzyc, jeżdżąc całymi rodzinami. Jak ktoś chce więcej informacji to wystarczy zadzwonić do Wójciny z Rybczewic i zapytać o to.
    Organizatorem gry były Rybczewice, tam był finał, z tego co wiem to dzieci z domu dziecka dostały nagrody, które zostały nierozlosowane.     oto mi chodziło....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Bryka, zgadza się jeżeli byłby zapis, że najbliższa rodzina nie może brać udziału w konkursach, to by ten artykuł miał prawo bytu, w obecnej sytuacji w mojej ocenie jest to psucie wizerunku wymienionym osobom - zastanawiam się tylko w jakim celu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pisiorowski prezydent już wam zrealizował jakąś z setki swoich obietnic ?
Spieprzaj dziadu !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam i czytam te wszystko komentarze pod artykułem i otwieram coraz bardziej oczy z niedowierzaniem jak można tak oceniać , wyzywać, bez wiedzy oskarżać. A jeszcze bardziej budzi moją niezgodę że robią to między innymi ludzie jak podejrzewam inteligentni , mający rodziny, mający marzenia. Dokąd ten świat zmierza ? jak ma być dobrze w naszym otoczeniu w przyszłości jeżeli takim jadem wszystko chcemy załatwiać? Ludzie czytajcie ze zrozumieniem, czytajcie regulaminy, nie włączajcie innych tematów , nie mieszajcie waszych osobistych spraw. Podejrzewam ze chodzi tu o polityczne sprawy, tylko w taki sposoby chcecie dojść do władzy? oskarżając szukając sensacji? nic dziwnego ze w naszym kraju jest tak kiepsko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Reszka jak zwykle braknie panu klasy, zamiast przyznać się że wspólnie z Piotrowiczem, Decem w porozumieniu z całym Pisem świdnickim Soboniem, Królem, Mańką, Jaksonem, Peją chcieliście zrobić sobie prywatny folwark w gminie Mełgiew to widzę że wszyscy źli, tylko ja bohater czysty. WSTYD! Jak takich przedstawicieli ma Pis to będzie klawo :(
Jakie to ma znaczenie czy marnuje PiS czy PSL ważne że robi to w cyniczny sposób robiąc ludziom nadzieje że ich los się odmieni dzięki środkom szwajcarskim 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej aktualne pytanie na jakie dziennikarz powinien teraz odpowiedzieć: czy ilość osób która skorzystała z pomocy jest większa od ilości urzędników która obsługuje Szlak Sobieskiego ? W Piaskach certyfikacja to jedna wielka fikcja, rozpoznawalność tego certyfikatu jest żadna !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO DOBRYM PANIE JESZCZE LEPSZY NASTANIE!DOBRE LUDOWE POWIEDZENIE!BYLI ZŁODZIEJE Z PO,TERAZ SĄ Z PIS,POTEM BĘDĄ INNI...ku***...JAK ŻYĆ W TYM KRAJU...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Były pieniądze, a oni, wiesz, pili, lulki palili, swoich ludzi poobstawiali, sam wiesz, ile zarabiali i nagle pierdyknęło. Tam są normalnie bandy . Tam jest (...) banda na bandzie i bandę pogania (...)".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSCY NA 20 LAT DO PAKI!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można tak oczerniać. Nie było takiego zapisu że nie mogą składać wniosków członkowie rodzin pracowników Fundacji więc nie ma żadnego przekrętu. Każdy mógł złożyć wniosek. Jak już wcześniej pisano Prezes nie decyduje kto ma dostać dofinansowanie. Zajmują się tym Eksperci. Przeczytajcie jeszcze raz artykuł i wypowiedź Prezesa, ja tu nie widzę żadnych nieprawidłowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł bardo słaby , nie znam sparwy , ale stwierdzam : że kryje sie pod nim jakaś walka polityczna , a to nieładnie bo zamiast sie wziąść wszyscy do roboty to stosujecie gwiezdne wojny, włączając  prasę i tak już upadającą .  Cos mi się wydaje że przykład przyszedł z warszawy. Projekt  po to żeby jak najwięcej ludzi skorzystało.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...